Порох NobelSPORT

Lex12310

Мисливець
Адрес зайди Хантер Винница, там все понятно, и можешь набрать тебе все расскажут
 

Ivan 1978.03

Новачок
Хлопці всім добра.АО подорожчав значно сьогодні запитував Львів магазин 4 сезони банка 500 г 885 гривень.А на хантер Віниця 500 г 850 гривень.
 

КДН

Слідопит
Хлопці всім добра.АО подорожчав значно
У мене є невеликий залишок НС А0
Недавно купив нову банку.
Щільність відрізняється,об'єм теж.
Старий А0 в свій час привезли з за кордону.
Спорядив,стрЕльнув....викинув на...уй!
П.С."Мораль той басни такова,что заяц ..уй ложил на льва"
Порада: купуйте у перевірених продавців.
Найкращий варіант скинутися і купити"бочку на всіх" як в свій час купували ми на стенді.
З пов.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
У мене є невеликий залишок НС А0
Недавно купив нову банку.
Щільність відрізняється,об'єм теж.
Старий А0 в свій час привезли з за кордону.
Спорядив,стрЕльнув....викинув на...уй!
П.С."Мораль той басни такова,что заяц ..уй ложил на льва"
Порада: купуйте у перевірених продавців.
Найкращий варіант скинутися і купити"бочку на всіх" як в свій час купували ми на стенді.
З пов.
який викинули?
 

troeshnek

Мисливець
У мене є невеликий залишок НС А0
Недавно купив нову банку.
Щільність відрізняється,об'єм теж.
Старий А0 в свій час привезли з за кордону.
Спорядив,стрЕльнув....викинув на...уй!
П.С."Мораль той басни такова,что заяц ..уй ложил на льва"
Порада: купуйте у перевірених продавців.
Найкращий варіант скинутися і купити"бочку на всіх" як в свій час купували ми на стенді.
З пов.
так а що не так з новим?
 

huntumy

Зброяр
Хто небудь відстрілював порох однієї марки через хрон з кульочка, українська фасовка, заводська фасовка?
 

вовцюгака

Мисливець
Купую на вагу у провірених постачальників.
Краще,дійсно,купив бочку,між мисливцями поділили і на 5-6років .Що залишається-на стенд.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Нудно стільки одним порохом стрілять
Брате, ти не правий! Я наприклад досі з лінійки Nobel(я), використовую D20 та С7 і на інший переходити не збираюся, бо мені та моєму Хатсану, ці два порохи дуже подобаються!
 

huntumy

Зброяр
Брате, ти не правий! Я наприклад досі з лінійки Nobel(я), використовую D20 та С7 і на інший переходити не збираюся, бо мені та моєму Хатсану, ці два порохи дуже подобаються!
Зброя не прив'язана до пороху. Вашому хатсану підійде будь який якщо спорядити правильно.
А мені не подобається одним і тим стріляти.
 

Виталя

Снайпер
Для себя тоже решил....уточка и пух это С7, а куропатка и перепел,я стриляю С7v и в этом сезоне попробовал 206sv. Как по мне фатит с головой.;)
 

Гобой

Снайпер
Для себя тоже решил....уточка и пух это С7, а куропатка и перепел,я стриляю С7v и в этом сезоне попробовал 206sv. Как по мне фатит с головой.;)
У меня все что до пятерки 206 v, от 5 и до 1 С7, от 0 и до.... А-0.
Полет нормальный.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Для себя тоже решил....уточка и пух это С7, а куропатка и перепел,я стриляю С7v и в этом сезоне попробовал 206sv. Как по мне фатит с головой.;)
Для себя тоже решил....уточка и пух это С7, а куропатка и перепел,я стриляю С7v и в этом сезоне попробовал 206sv. Как по мне фатит с головой.;)
аналогічно!
 

oms

Слідопит
Хто небудь відстрілював порох однієї марки через хрон з кульочка, українська фасовка, заводська фасовка?
Всю С7-ю линейку, кроме 24-граммовых, неоднократно через хрон пропустил. И из кулечков, и местная фасовка, и заводские бутылки. И из разных партий, и с разными оттенками. Пока разницы не наблюдается, слава богу. Единственное исключение - розовый C7V, который выдал более низкую скорость, чем стандартный.
 

Каменяр

Слідопит
Так і має бути. Рекомендації виробника не змінюють на кожну партію окремо. Об’ємна вага може коливатись, а властивості не повинні. Чисто моя думка.
 
Зверху