Нещодавний вміст від Venator

  1. V

    Куплю шкурки

    Доброго дня, в наявності є шкурка Єнотовиднаї собаки - добута 24.11.13 . Є деякі дефекти від пострілу . Фото- з мобільного все видно, за необхідності надішлю з мобільного на Ваш номер. Відіслати шкурку зможу завтра, проце в приват . Шкурка вже підсохла на розтяжці не солена. Мій моб...
  2. V

    Куплю шкурки

    Доброго дня, в наявності є шкурка Єнотовиднаї собаки - добута 24.11.13 . Є деякі дефекти від пострілу . Фото- з мобільного все видно, за необхідності надішлю з мобільного на Ваш номер. Відіслати шкурку зможу завтра, проце в приват . Шкурка вже підсохла на розтяжці не солена. Мій моб...
  3. V

    Сроки открытия охоты по областным организациям УООР

    Уточнення по Волинській області а саме Володимир-Волинській МРО УТМР : дні полювання субота та неділя . Власників лягавих обділили вкотре . Прошу надати роз'яснення щодо цього голову Волинськой обласної організації УТМР . Відповідь від районого висвітлив . З повагою .
  4. V

    Обменяю дробь на свинец.

    Анатолій доброго дня, поновлю своє замовлення : дріб N3 - 5кг. та дріб N0000 - 5 кг. Десь можливо загубилося з Вашого поля зору . Писав в темі та в особисті повідомлення від 21.06.13 бо засіки дробі на крякву пусті . З повагою .
  5. V

    Можно ли купить порох через интернет и Новую Почту

    Доброго дня . Можна придбати через інтернет-магазин Кізляр після висилання на їх інтернет-адрес ксерокопії Вашого дозволу на носіння та зберігання мисливської вогнепальної зброї та чека про повну передоплату товару . Я так розумію ця операція проводиться згідно ліцензії на продаж . З повагою .
  6. V

    Володимиру Олексійовичу Яковлеву

    Приєднуюсь до привітань та побажань колег Володимире Олексійовичу . Здоров'я зичу насамперед , достаток нехай приходить в гості часто а хороші коліжанки носять каву в філіжанках - де прийдеться - на природі ,у городі тай де вже прийдеться . З повагою .
  7. V

    Охотничий билет

    Добрий вечір, страхування зброї проводив при видачі дозволу на носіння і зберігання зброї . Вартість приблизно 50-60 грн. 2 роки тому .
  8. V

    Обменяю дробь на свинец.

    Анатолій добрий вечір, номер карти приват-банку в особисті повідомлення скиньте для найблищої оплати . З повагою .
  9. V

    продам советскую дробь

    Доброго дня , пропоную 200 грн. Якщо пропозиція підходить по оплаті та відправці в приват . З повагою .
  10. V

    Обменяю дробь на свинец.

    Анатолій доброго дня, чекаємо з розумінням . Якщо можна до мого заказу добавити 2 кг.- 0000 . З повагою .
  11. V

    Обменяю дробь на свинец.

    Анатолій доброго дня, чекаємо з розумінням .
  12. V

    Обменяю дробь на свинец.

    Доброго дня прийміть замовлення на 5 кг - N3 в загальну чергу по оплаті та приблизній даті відправки в лічку . З повагою .
  13. V

    З Святом Весни - 8березня!

    Шановні жіночки мисливці-рибалки та ті хто є другими половинками-хлопаків мисливців-рибалок , від щирого серця прийміть вітання з днем жіночості, краси та спокуси, весняних-теплих радужних прекрасних днів Вам шановні панянки .
  14. V

    Манок на Хижака (Лисиця,Ворона,Сорока,Сойка,Грак)

    Мої вітання. Є пара 3-х відросткові роги козла (10-15 років давності) в доброму стані не лаковані, чи можливо обміняти на манок „Лісовин” в ебоніті . Чекаю відповіді в ЛС. З повагою .
  15. V

    Не купляйте !!!

    Доброго дня . Спробуйте споряджений патрон закрутити, щоб до верху внутрішньої частини гільзи залишалось вільного простору 3-4 мм. , а то гільза на Вашому фото неспоряджена і можливо тонкостіна і коли піджимаєте при закручуванні вона деформується . З повагою .
Зверху