Нещодавний вміст від kresch

  1. kresch

    Куля Лайман на 200 метрів

    Давайте більш конструктивніше,той хто не йме віри стосовно того що викладене, хай викладе свою думку стосовно того що треба зробити щоб підтвердити чи навпаки, наведений результат.Приміром, визначте особу, або що краще групу осіб (з високою репутацією на форумі) яка може бути присутньою на...
  2. kresch

    Куля Лайман на 200 метрів

    Наважка стандартна (маю на увазі автора відео,це не виключно під велику дистанцію,то є складові які користувач визначив для себе як актуальні від 20метрів до того що ми бачим) нобель д20-1.55г.,капс 686,гільза б\у.На світлині, думаю видно які розміри мішені.Як автор вицілював власне зрозуміло,а...
  3. kresch

    Куля Лайман на 200 метрів

    Доброго дня, Шановні панове!На разі є можливість анонсувати дану тему,мої постійні замовники земляки досягли вказаних результатів,беруть за раз в межах до 1000 куль (я до того, що займаються темою не аматорськи). Сказати що я був вражений то мало,відео звіт буде сьогодні тут.Чому попередньо...
  4. kresch

    пули для нарезного ствола(Супра).

    Добрый всем день! Наконец то погода дла нам отстрелять пули Парадокс и ШШ цельные и ШШ с пропилом! Стрелял с инерционнки , ствол Типа Супра! Так по навескам! Пуля Парадокс вес 35.4гр -порох D20 1,47гр и 1,55 гр! Пуля ШШ цельная и сепарированная вес 40гр - D20 1,47 гр! Отстрел проводил с рук сидя...
  5. kresch

    пули для нарезного ствола(Супра).

    Так,це мої кулі.Їх можливо робити без шурупа, його присутність з стабілізатором суттєво покращили результати у тих в кого ця куля не хотіла летіти.Але є непоодинокі випадки коли куля без стабілізатора летить гарно.
  6. kresch

    пули для нарезного ствола(Супра).

    Доброго!Ні є тільки така,але на мою думку якби була то краще Лаймана вона не полетіла б.
  7. kresch

    Куля Гном

    За браком сировини у потрібних об'ємах,ллю шріт суто за умови: свинець замовника, деталі по домовленості.Базова схема 2кг сировини (мінімум 20кг) до 1кг виробу(який свинець дали такий шріт отримали,№№6,5,4),вся дорога на замовнику,іншу частину виробу замовник може викупити за 60грн.кг.
  8. kresch

    Куля Гном

    Ось,у мішені дві серії,їх видно.
  9. kresch

    Куля Гном

    Товариші були звернулись з проханням зробити легку кулю для спортивно-розважального використання.Вийшла така ось куля, (обрізав Лайман) яка фіксується у пижі шурупом,тестувалась зо два місяці.Краще за все показала себе наважка пороху NS206SV-1.1-1.15г.,доволі влучні результати на відстань до 40...
  10. kresch

    розсікач пороху Мек,Powder Baffle for MEC Shotshell Reloaders

    Продано.Прошу закрити тему.
  11. kresch

    розсікач пороху Мек,Powder Baffle for MEC Shotshell Reloaders

    Доброго.Абсолютно новий,в комплекті йшла одна латуна шайба,дві резинові від першого лишились.
  12. kresch

    розсікач пороху Мек,Powder Baffle for MEC Shotshell Reloaders

    Новий,придбав колись разом із універсальною міркою,але такий самий придбав раніше окремо.Тому продаю як зайвий.Знаходиться;Вінниця 063.242.98.89.Вартість 400грн.
  13. kresch

    Кріплення до ОП Gamo TS-250 1" Сarril Alta/High

    Без пробігу,знаходиться у Вінниці 063.242.9889.Вартість-300грн.
  14. kresch

    Продам Armsan A620

    Питання вирішене.Тема закрита.
Зверху