Нещодавний вміст від Korsunets

  1. Korsunets

    Продам BERETTA AL 391 Urika 2. 12калібру

    Які тут написані дві букви?
  2. Korsunets

    З Новим 2024...

  3. Korsunets

    Обговорення вибору Beretta A400

    А кулю яку підібрали? Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою? Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?
  4. Korsunets

    Обговорення вибору Beretta A400

    Спасибі!) Модель саме Beretta A400 Upland
  5. Korsunets

    Обговорення вибору Beretta A400

    Підкажіть будь ласка: 1. У Beretta A400 метод прицілювання по відкритій чи закритій планці? 2. Яку Ви підібрали пулю? Для меня це дуже важно. Як лягає Діабло, Рубейкіна (Блондо), Моноліт? 3. Яким дульним звуженням користуєтесь? Чим більше моніторю, тим більше зустрічаю поради в Gemini 0,38. 4...
  6. Korsunets

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Я і писав вище, що постріл 223rem повинен бути максимально прицільним. Чому я сказав 22lr? Це суто для того, щоб з більш бюджетними набоями вчитись стріляти. Так би мовити, набивати руку. Це моя точка зору до якої можна абсолютно не прислуховуватись.;)
  7. Korsunets

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    60% в кожного із моїх мисливський товаришів є ці перелічені калібри (12, 223rem, 308win або 30-06) і як розумієте, я неодноразово стріляв з них усіх.;) Howa, CZ, Ruger, Tikka, Savage. Кожен калібр по своємо унікальний і підходить для вполювання певного виду дичини. І повторюсь між калібрами...
  8. Korsunets

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Я лише виразив свою точку зору, яка базується на власному досвіді, а також на досвіді моїх товаришів.;)
  9. Korsunets

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Рекомендую 308win, так як більш універсальний! Але в доповнення до нього потрібно мати 22lr. 223 теж хороший і теж дає результат (більший гідроудар), проте на дуже габаритну дичину може бути замалий. Стріляти потрібно максимально прицільно. Особисто я вважаю потрібно мати: 1. Перерломка (ИЖ...
Зверху