Нещодавний вміст від яник

  1. Я

    Порада

    Потрібна порада фахівця по зброї, а саме по тоз 34. Лишіть номер я Вас перенаберу
  2. Я

    Открытие по перу 2014г.

    Кажуть, що лише один з мисливців Вашого колективу узяв указану кількість качок, не кажучи про решту
  3. Я

    Березка

    Куплю костюм берізка на зріст 189 см
  4. Я

    винтовка

    так то оно так, но как с таким оружием люди охотятся если оно поставляется только на армию, а это видимо какая-то копия выше перечисленного которую я не могу ни как найти
  5. Я

    винтовка

    Аууууууууу..... Где всезнающие спецы
  6. Я

    винтовка

    Кто знает что это за винтовка и какая ее цена ( похоже на ремингтон но если можно поподробнее )
  7. Я

    Що робити

    З однієї сторони я згоден з тим, що помісь крові не потрібна оскільни рано чи пізно можна буде забути що таке чиста порода РЕЛ чи ЗСЛ. Буде щось на подобі чисті ВСЛ яких нещадно знищували за їхню мед цінність та які на сьогодні е рідкістю. Але я також притримуюся того, що хай та собака буде...
  8. Я

    Що робити

    Я теж притримуюсь ликвидации але хотив лишити одного для отсоса,,,, ))))
  9. Я

    Що робити

    Годова первістка РЕЛ по случайності по гуляла з кабельом ЗСЛ. Суку брав спеціально на куницю від професійних на то батьків для пари до кобеля, оскільки він також дуже відмінно працюе по хутру. Сука з 7 місяців показувала чудеса в парі за кабаном при цьому, кабель находить куня, а вона щось на...
Зверху