Що робити

яник

Новачок
Годова первістка РЕЛ по случайності по гуляла з кабельом ЗСЛ. Суку брав спеціально на куницю від професійних на то батьків для пари до кобеля, оскільки він також дуже відмінно працюе по хутру. Сука з 7 місяців показувала чудеса в парі за кабаном при цьому, кабель находить куня, а вона щось на нього не хоче реагувати. Питання! Що робити з цуцами коли ощениця.
 

Веда

Новачок
Щенков утопить хотя жестоко но надо чемто жертвовать.Когда собака будет рожать надо сразу забирать щенков и недавать сосать сиську это будет лучше для самой собаки в воизбежании мастита.
 

VADAS67

Слідопит
Повіддавайте знайомим мисливцям. Некожен може заплотити 2000грн. за цуцика.
 

Веда

Новачок
Уважаемый а как же кинология .Если вы так мыслите то вам не место в собаководстве.Займитесь кроликами.
 

яник

Новачок
Я теж притримуюсь ликвидации але хотив лишити одного для отсоса,,,, ))))
 

собаколюб

Слідопит
я б одного залишила, одного й пристроїти буде не важко...
шановний Веда, не забувайте, що не кожний зможе "приговорити" цуцика і справа тут не в собаководстві...
 

Веда

Новачок
А вчем дело. В том что и дальше будут плодиться цуцыки непонятного происхождения.
 

Алексей11

Мисливець
яник;185840 сказав(ла):
Я теж притримуюсь ликвидации але хотив лишити одного для отсоса,,,, ))))
После родов дайте суке таблетку для сгорания молока,и ни какого мастита в помине не будит.А ублюдков плодить не стоит.
 

Веда

Новачок
В этом случаи ув.собаколюб вопрос по поводу документов к чему.Или вы хотите еще на них и щенячки выписать.
 

Алексей11

Мисливець
собаколюб;185902 сказав(ла):
Алексей11 сказав(ла):
После родов дайте суке таблетку для сгорания молока,и ни какого мастита в помине не будит.А ублюдков плодить не стоит.

цікаво дізнатись назву цих ліків
Уважаемый собаколюб,название даного припарата вам подскажут в любой вет аптеке,даже можно использовать таблетки которые применяют женщины роженицы,если по каким то возникшим причинам прекращают кормить грудью.Батя всегда пользуется даными таблетками,когда нужно чтобы у суки мгновенно перегорело молоко и небыло мастита.Если вас действительно интерисует даная информацыя о названии таких припаратов,и вы не найдёте её в нете или у своего вет врача, в понедельник название сообщу вам в личку.С.Ув.
 

собаколюб

Слідопит
Веда... питання не в щенячках, а в тому чи батьки документовані. Може вони вже браконєрські і ще один цуцик без доків великої ролі в кінології не зіграє! на крайній випадок - можна без права на племінну діяльність.

Алексей 11, буду дуже вдячна!
 

Северный

Мисливець
Лутше всех убрать, и правильно советуют,не дать никому со щенков дотронутся к сиське.Не знаю как таблетки,а камфорное масло помогает хорошо.
 

VADAS67

Слідопит
Я висловив свою думку.Я незмігби своїх щенят потопити.Шановний Веда хіба Ви незнаєте що собак без документів більше задіяно в охоті на Україні чим з документами.А про кінологію я знаю досить скільки мені треба.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Можно разводить в этой теме много полемики, но если раздать этих щенков простым и настоящим охотникам для которых 100 гнр. в семейном бюджете это ДЕНЬГИ и у которых даже нету возможности высказываться на этом форуме, поверьте а таких очень много, то преступного в этом нечего не будет и я думаю кинологический генофонд охотничьих собак Украины от этого не пострадает а простые охотники смогут получать удовольствия от охоты с четвероногим помощником который поверьте будет работать не хуже а может быть и лучше от титулованных континентальных чемпионов. Если бы все эти преславутые КСУ,ФОСУ и им подобные не занимались личным обогащениями и междуусобными войнами а реально занимались работой то можно было бы в меня "плюнуть", а так у нас все держится на плечах преданных охотников сабаководов.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мене зараз засудять за ці слова! Але я всерівно скажу!

Читаю тут пости і диву дивуюсь які в нас всі кінологи і бояться і хочуть зберегти чистокровність і породність собак!
Це тільки з вигляду а насправді я Вам скажу для чого ці спілки КСУ ФМСУ кінологи і інші, щоб зберегти свою монополію і тримати цінову політику на собак! Подивіться фільм "щасливі люди" гляньте там на їхніх лайок скажу Вам там дипломами і родоводами непахне і ніхто тим непереймається! Собаки прекрасно працюють і показують результати!

А Я неможу з своєю собакою чи як мені там писали "шариком" вийти на полювання бо якийсь дядько придумав собі спосіб заробити бабки і вів закон який мені забороняє без родовода полювати Якійсь членські зноси щорічні за собаку! це що за абсурд? Яке він на це мав право? але це інше питання!
Бачив я як працюють собаки з родоводами як в королеви англії! Посмішили мене вони!

ЯНИК Якби я мав місце на ще одну собаку то попросив щоб одного щенка Ви мені залишили! Неважливо має собака диполм родовід чи нагороду від Королеви англії, якщо з нею не працювати то толку буде ноль а диплом можна на стінку повісити і тішитись бумажкою!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ага і ще на скільки я взвгалі розбираюсь в кінології Ваша сука вже взагалі не дасть нормального потомства! ефект так називаїмої "телегонії" Так що по словах деяких форумчан Вам і суку втопити треба!!! що робити будете?
 

Анчар

Новачок
AndriyJaremko;186098 сказав(ла):
Ага і ще на скільки я взвгалі розбираюсь в кінології Ваша сука вже взагалі не дасть нормального потомства! ефект так називаїмої "телегонії" Так що по словах деяких форумчан Вам і суку втопити треба!!! що робити будете?
Так оба родители лайки,какая "телегония"?Наоборот "всплеск",освежение крови.
 
Зверху