Нещодавний вміст від охотник 70

  1. О

    Порох NobelSPORT

    Стріляв недавно по бумазі А1 і Ао.Найкраще сподобалось А11.65 /32 686 п/к зірка .Ао 1.75 /32 688 п/к зірка чуть гірша рівномірність.
  2. О

    Полювання на голуба

    Результат вчорашнього полювання.Випадково після обіду замітив коридор перельоту припутнів до кормового поля.Бистро підстроівся.Вісім нальотів всі реалізував.Одного на фото немає.
  3. О

    Полювання на голуба

    По копчінню припутня.Я тушки не замочую.Хвилин 30-40 відварую в спеціях,витираю від вологи і в коптилку на часа півтора.Декілька останніх років з добутих припутнів роблю тушонку в автоклаві.
  4. О

    Полювання на голуба

    Смак копченого припутня дійсно чудовий. Найкраще люблю з пивом!
  5. О

    Полювання на голуба

    Ви щеб рецепт дали.
  6. О

    Полювання на голуба

  7. О

    Полювання на голуба

    Результат мого сьогоднішнього полювання.Зміг виіхати в угіддя після обіду.Що цікаво полюю на одному і томуж полі від відкриття ,а припутень як літав так і літає,тільки зміщується то в один кінець поля ,то в інший.[ATTACH
  8. О

    Забродный костюм - Вейдерсы.

    В мене тоже були...нормальна якість.Позичив товаришу років 6 тому на одну рибалку,віддає до цієї пори.
  9. О

    Забродный костюм - Вейдерсы.

    В мене більше двох сезонів хімія не витримувала.Вайдерси мав різні,непогані були білоруські .
  10. О

    Одяг CAMO-TEC

    В нас комара майже немає.У вас вяхир сідає на соняшник?У нас ще він весь зелений,пролітає тільки транзитом.
  11. О

    Одяг CAMO-TEC

    Так як полюю в основному голуб ,качка ,виникла потреба в футболці з довгим рукавом,щоб під час полювання були захищені руки.Замовив в даного виробника лонгслів,випробував на полюванні,сподобалась.Не жарка ,комфортна,приємна до тіла,Поки що задоволений.
  12. О

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Гарне відкриття!Багато качки.Настрілялись від душі!Перші трофеі.Всіх з довгоочікуванним Відкриттям Полювання!
  13. О

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Та ще відкриття небуло.Живцем брали…:D
  14. О

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Ми тоже колись живого барана на відкриття взяли,то він зараза мотузка яким був прив‘язаний відірвав.Десь годину по кар‘єрах ловили.
Зверху