Нещодавний вміст від кудасов

  1. К

    Полювання на лисицю

    Такий манок не використовував, але ,як на мене, звук "тр-р" треба видавати у відповідь, тобто після того, як звір відгукнувся на перший звук. Бо, по-перше, звук "йу-іі" часто видають звірі і в період поза гоном, як на захист власної території, наприклад, це у них своєрідний обмін інформацією чи...
  2. К

    Полювання на лисицю

    Х.з...Але маршрутом ходили кілька лисиць (так обирав місце), в кожної свій час, але помічав, що саме приблизно в час промаху лис і обходив стороною, тому й робив висновок, що лис має пам'ять.Я б спробував тепер поманити криком зайця, якщо манив мишею або навпаки.
  3. К

    Полювання на лисицю

    Скоріше всього, більше не вийде. Коли ходив на засіди, то лис у випадку промаху завжди в подальшому обходив місце , тобто змінював свій маршрут.Я робив засідку на дереві, стріляв тих, що йшли краєм поля, так кілька разів бачив,як лис або обходив по полю місце пострілу або переходив на інший бік...
  4. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    А сліди якісь були? Тобто, це точно нора, а не отвір в землі після того, як з неї щось витягли? Схожі вертикальні нори у байбака, інколи буває у лисиці, але в кар''єрах.
  5. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    А я, чесно кажучи, радію, що на зайця полювання цими вихідними закривається.Та й (адекватна)частина колективу теж. Сніг показав, на жаль, просто супер низьку щільність зайчика.Добити останнє багато розуму не треба.Минулими вихідними прийшли без трофеїв навіть ті, хто бродить полями від світанку...
  6. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    На полювання ходжу з початку 90-х і зміни помічаю все більше негативні.Про гін на початку січня писав минулого року я. Якщо у Харківській він був, то в Луганській скоріше всього теж. Звичайно, зайчихи добуваються і в листопаді-грудні, але ж мова не про те: під час "заячого весілля" тварини...
  7. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Капсуль 686, Сокіл 2,1 гр, картонні прокладки загальною висотою 3 мм (коли 2, коли 3 шт), 1,5 двп, 35 гр "двійки" (або 33 гр плюс крохмаль) в обгортці з фотоплівки, зірочка. Рушниця Іж 43. Далі 45 м не стріляю зайців. Інколи заряджав 1,9 гр Соколу та 37 гр шроту під закрутку та...
  8. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Піду зараз та й зроблю собі чотири патрони з "двійкою" на Соколі - до кінця сезону вистачить. Хоч на 30 м, хоч на 45 м- а далі ... хай собі біжить.
  9. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Сьогодні на Харківщині погода просто супер: ураганний вітрюган, дощ з мокрим снігом, а я намагався весь день хоч щось побачити. І побачив, щоб ви думали-зграю в 15-17 шт припутнів!!! 19 грудня, Харківська обл.- і припутні , які з дубової лісосмуги полетіли на озимину, сіяну по соняшнику! А потім...
  10. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Така ж ситуація в Лозівському р-ні, зайця бачив лише одного за всі виходи.Вчора з трьома собаками ходили по лісосмугам, бур'янами, невеликими паями в 3-7 га- жодного підйому. На ріллі, де чітко було видно навіть слід фазана, якого собака вигнала з сусідніх очеретів, сліду зайців немає зовсім...
  11. К

    Солонцы

    В мене не працював жоден з трьох солон ців, які минулого року зробив із стовбурів із незнятою корою.Чому - не знаю, косулі там живуть(жили), але навіть не видно слідів підходу до стовпчиків. Шматки солі-лизунця за рік дощами розмило і ропа стікала канавками на землю. Буду робити нові із...
  12. К

    Патрон на зайця

    Я також давно використовую патрон з розділеним прокладками шротом: на качку 28 гр "сімки" розділяю на 4 частини прокладками і стріляю таким "з підйому" або коли качка підсідає одразу до чучал.На коротких дистанціях птиця не розбивається, інколи використовую для добору. На хутрового 30-32 гр...
  13. К

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    У нас- це Лозівський район Харківської обл., найбільший збитий селезень із тих, про які писав вище, важив 2,150 кг. Візуально він був не найбільшим у табуні, який налітав.
  14. К

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Про подібних качок років 20 тому писалося в газеті "Полювання та риболовля", там характерною ознакою також були білі плями під шиєю "крижня", при тому були ці качки у змішаних виводках із крижнями класичного забарвлення, спостерігали їх не один рік, від каченят до дорослих. Як на мене, то...
  15. К

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Росте чисельність таких мисливських видів як, наприклад, американська норка, бобер, лисиця. Цього сезону планую норкою щільно зайнятися, вважаю, що можна відкрити полювання і на бобра.
Зверху