Нещодавний вміст від Богдан Лотоцькиц

  1. Б

    Тоз-34р. Продам

    Продам тоз 34р в хорошому стані з сейфом. Львівська обл. Червоноград. 400дол.
  2. Б

    Патронники Тоз-34

    Добрий вечір, являюсь власником тоз 34, в обох патронниках в самому кінці нібито хром обліз чи то раковини, в стволах не дуже багато. Питання чи можна стріляти з такої зброї і як запобігти подальшому руйнуванню ствола?
  3. Б

    Лобова пластина Тоз 34

    Продам лобову пластину для тоз 34. 500гр.
  4. Б

    Приклад дла Тоз - 34

    Продам приклад до рушниці тоз 34. 800гр.
  5. Б

    Приклад Тоз-34

    Дешевше не знайшов, хоч облазив купу сайтів, бу за 1.5тис продают але чи там буде запас для врізки.
  6. Б

    Приклад Тоз-34

    З доставкою 2тис.
  7. Б

    Приклад Тоз-34

  8. Б

    Приклад Тоз-34

    Під структурованою резиною мав наувазі резину з рельєфом.
  9. Б

    Приклад Тоз-34

    Ще думаю, чи робити насічку чи зробити потай в тому місці і вклеїти туди структуровану резину.
  10. Б

    Приклад Тоз-34

    Врізку зробив, трохи помучився бо взагалі не підходило, скрив льняним лаком один рас, трохи потемнішало думаю взяти шафтол темнокоричнивий але незнаю чи повністю ним пропитувати чи зробити ще декілька шарів льняним маслом.
  11. Б

    Приклад Тоз-34

    Якшо чесно то незнаю ні я ні продавець з чого цей приклад.
  12. Б

    Приклад Тоз-34

    Слава Україні! Купив приклад для своєї рушниці він ще новий і нічим не оброблений, хочу пропитати льняним маслом, одне що неподобається це колір самого прикладу дуже світлий, хотілосяб щось темніше з червоним відтінком, що порадите?, може є масло вже в кольорі чи морілку потрібно додавати, шо і...
Зверху