Борьба с браконъерством

ТАР

Снайпер
Действительно , охота фото посмотреть, так сказать порадоваться за товарищей, а читаешь про химикаты.
 

Mazaj 2018

Слідопит
А у нас в неділю полювання не було а був рейд по відтворювальних ділянках!
4-ка по 5-ти бальной системе. Красавци. Если каждый коллектив будет так действовать, будет позитивный результат по всем угодьям УТМР. Лайк.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Да, законы у нас такие. Но если все хотя бы на 50 процентов будут так действовать, профилактика даст свой эффект. Камера и выход в эфир садит людей на колени. Другие точно задумаются, стоит ли это всего?
 

Genry

Снайпер
Видео обрезайте 47 сек где кричите стрелять в людей(
Понимаю, что обрадовались поимке "на горячем", но сами себе не усложняйте жизнь...
Для них очень плохо что признались в доборе животного.
Охотники простые попались Вам и думаю что всё обойдётся.
Вышенаписанное ИМХО.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Пан Яковлев только тыкать мастер. В живых ситуациях он явно не боец. Сугубо мое мнение.
Прошу вибачення, але дозволю собі заперечити!!!!., якраз у життєвих ситуація Володимир Олексійович, ще той воїн!!! Повірте на слово, перевірено на практиці!!!!!., а зате що він тикає нас, Вас пальцем, прийде час, що Ви будете згадувати це і дякувати!!!.
 

Genry

Снайпер
прийде час, що Ви будете згадувати це і дякувати!!!
Дай Бог. Проте чим далі ти більше сумніваюсь... адже так важко навіть БЗ почитати. Впевнений, що й Статут УТМР більшість в очі не бачила на сьогодні( Прикро за це...
Зате надивившись роликів в інтернеті бігати угіддями як активісти(де це визначено також не знаю) та кричати людині при виконанні стріляти в людей це... навіть слів не доберу(
Сотні косуль не варті людського життя(
Могло статися лихо і кримінальне провадження як наслідок.
 
Дай Бог. Проте чим далі ти більше сумніваюсь... адже так важко навіть БЗ почитати. Впевнений, що й Статут УТМР більшість в очі не бачила на сьогодні( Прикро за це...
Зате надивившись роликів в інтернеті бігати угіддями як активісти(де це визначено також не знаю) та кричати людині при виконанні стріляти в людей це... навіть слів не доберу(
Сотні косуль не варті людського життя(
Могло статися лихо і кримінальне провадження як наслідок.
Браков конечно надо наказать. Но и делать это действительно правильно. Один из них сказал что за ним гонятся люди со свистом и криками и хрен пойми кто это.... Я их вовсе не защищаю!!! Но будь на месте брак более наглый и борзый то могло бы действительно стрельбой и жертвами закончится. И таких примеров достаточно. Зачем пополнять статистику ???!!!
Я повторюсь!!! Не защищаю их!!!
С Ув!!!
 

gordijchuk@

Новачок
Більшість тексту після відео ,м'яко кажучи, відмовляють від ініціатив активістів здійснювати свої дії,т.о. захищати своє право на полювання. В будь якому разі тих козаків,що браконьєрили пощіпають. Для органів -це джек пот у чистому вигляді,тому бажання заходити на браконьєрку як мінімум зменшиться,а це вже плюс.
П.С. Головне не заграватися в Робін Гудів
 

Yarik1993

Мисливець
Дай Бог. Проте чим далі ти більше сумніваюсь... адже так важко навіть БЗ почитати. Впевнений, що й Статут УТМР більшість в очі не бачила на сьогодні( Прикро за це...
Зате надивившись роликів в інтернеті бігати угіддями як активісти(де це визначено також не знаю) та кричати людині при виконанні стріляти в людей це... навіть слів не доберу(
Сотні косуль не варті людського життя(
Могло статися лихо і кримінальне провадження як наслідок.
Ніякого лиха не станеться в рейд зброю не брали тільки відеокамеру!
 

gordijchuk@

Новачок
Маю явний приклад,як працюють хлопці у моєму колективі (не я,я живу задалеко для швидких виїздів в рейди).Так от вони самостійно у різний час зловили і передали у відповідні органи чотири різні браконьєрські об'єднання і присікли ще більше.Навіть при тому,що не кожен з них покараний згідно закону,але виплативши стипендії для кожної гілки судової і виконавчої влади на довго позбулися бажання браконьєрити
 

Yarik1993

Мисливець
Маю явний приклад,як працюють хлопці у моєму колективі (не я,я живу задалеко для швидких виїздів в рейди).Так от вони самостійно у різний час зловили і передали у відповідні органи чотири різні браконьєрські об'єднання і присікли ще більше.Навіть при тому,що не кожен з них покараний згідно закону,але виплативши стипендії для кожної гілки судової і виконавчої влади на довго позбулися бажання браконьєрити
І у нас стоїть мета відсікти браконьєрів,бо це все не місцеві люди які до нас їздять у відтворювальні ділянки і полюють,а ми потім дивуємося чому так звіра меншає. Одним із досягнення уже ми вважаємо що пішли чутки "сарафанне радіо" про те що угіддя охороняємо і ловимо порушників.
 

Dedushka

Снайпер
Дай Бог. Проте чим далі ти більше сумніваюсь... адже так важко навіть БЗ почитати. Впевнений, що й Статут УТМР більшість в очі не бачила на сьогодні( Прикро за це...
Зате надивившись роликів в інтернеті бігати угіддями як активісти(де це визначено також не знаю) та кричати людині при виконанні стріляти в людей це... навіть слів не доберу(
Сотні косуль не варті людського життя(
Могло статися лихо і кримінальне провадження як наслідок.
И те и другие с ружьями. Не дай Бог были-бы выстрелы со стороны активистов, в ответ и те могли-бы пальнуть . А это уже было-бы кровопролитие и нарушение закона уже в первую очередь со стороны активистов. Во всех инцидентах нужно соблюдать закон. Действовать только в рамках закона. Браконьеров не поддерживаю, но и со стороны людей с коллектива нужно иметь голову на плечах. А не бежать и кричать стреляй ( по людям). Анархия - состояние общей неразберихи, произвола и хаоса. Так можно и к порядочным охотникам придраться попадись им на пути. Прежде чем что-то предпринимать нужно все обдумать и производить рейды с соблюдением законов с соответствующими на это людьми с полномочиями.
 

gordijchuk@

Новачок
наша ментальність нам часто говорить,як не потрібно робити,бо загальноприйняте поняття,що ініціатива "наказуєма",бо совок....так напишіть дієвий ПРАВОВИЙ спосіб боротьби АКТИВІСТАМИ,що живуть і полюють на одній землі...я думаю,що хлопці готові вчитися і маючи офіційну(правову базу) будуть її дотримуватись! Але наперед не відсікайте від них бажання діяти,можливість бути проактивними,брати відповідальність!
 

Genry

Снайпер
я думаю,що хлопці готові вчитися і маючи офіційну(правову базу) будуть її дотримуватись!
Спочатку треба знання, а не навпаки. На відео просто жах(
Слава Богу, що по ту сторону були досвідчені люди з крепкими нервами...
 
Останнє редагування:

Yarik1993

Мисливець
И те и другие с ружьями. Не дай Бог были-бы выстрелы со стороны активистов, в ответ и те могли-бы пальнуть . А это уже было-бы кровопролитие и нарушение закона уже в первую очередь со стороны активистов. Во всех инцидентах нужно соблюдать закон. Действовать только в рамках закона. Браконьеров не поддерживаю, но и со стороны людей с коллектива нужно иметь голову на плечах. А не бежать и кричать стреляй ( по людям). Анархия - состояние общей неразберихи, произвола и хаоса. Так можно и к порядочным охотникам придраться попадись им на пути. Прежде чем что-то предпринимать нужно все обдумать и производить рейды с соблюдением законов с соответствующими на это людьми с полномочиями.
Повторюсь ще, зброї у учасників рейду не було,а те що людина вигукувала це вже усвідомили всі що це помилка і так робити не потрібно.І щодо порядних мисливців то вони у нас у відтворювальних ділянках не полюють,у нас уже другу неділю поспіль проводяться рейди у дні полювання і серед тижня і всі мисливці району активну участь беруть участь по можливості бо реально всіх дістало це бездіяння з боку держави.
 

Vitaly 77

Новачок
Читаю молодих активістів, і думаю, що для початку треба прочитати законодавство перед тим як бути сильно активним.
До прикладу. Якщо я перебуваюна полюванні, можливо і на вдтворювальній дільниці, ну зблудив я, можливо і в угіддях де дозволено полювати, і нічого не добув. І тут до мене прибігає активіст з камерою і криками стій.... покажи документи....

Готуйтесь мисливці... скоро рядового добросовісного мисливця вже кожен зустрічний буде ловити і вимагати документи.

Я сам перебував один раз в такому колективі де два рядових мисливці уявили себе активістами і зупиняли всіх кого зустрічали в угіддях і вимагали документи на собаку. А коли останніх не виявилось то грозились і злісно обіцяли, що ще раз то пса пристрелять.
Або коли єгер первіряє документи і я при зустрічі з ним розрядив зброю а за його сприною стоять ще 5 мисливців які полюють з ним же і ніхто з них зброю не розрядив.

Шановний Ярік1993 якщо Ваша робота була в межах Закону, тобто ви єгер або ви на певних законних засадах залучались до такої роботи то честь і хвала Вам.
У іншому випадку якщо ви мисливець і захотіли бути ще і єгерем самозванцем ... то прочитайте закон і правила безпеки. Бо кожна людина має право на самозахист (ст.27 КУ)
 
Зверху