Бій рушниці

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
ОННАШЕВСЕ!
Стыдно признаться, но я как-то, лет тому много, чуть квартиру не продал, чтобы купить у него 8-ку "не стреляную" по телефону. Спасибо жене и психоаналитику - остановили (поймали уже в риэлторской конторе)...
Упал и не встаю!!! :D:D:D
 

KFoR

Зброяр
Але я чогось думаю що поняття кучність з наших складових нам потрібно буде виключити, бо для різних видів полювань вона необхідна різна. А тому говорити який % хороший чи ні не коректно. Чи не так?
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
А де Ви бачили що я казав про метри? Це я ще тільки про ствол!
А ви вже на 40 м перескочили!:)
какое отношение постоянство массы потока
Якщо кількість лишається, при зміні перетину, збільшується тиск і швидкість!;)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ldkukr

Снайпер
Якщо кількість лишається, при зміні перетину, збільшується тиск і швидкість!
Ще раз. Так и тиск и Швидкість вище, якщо вірити Штейнгольцу (див. Пост вище) то швидкість на чоку вища на 2-3 м/х ніж на циліндрі. А після 40 метрів остаточно зрівняється.
Так як випробування йдуть в рівних умовах, той фактори які на них діють теж однакові. Якщо Ви маєте на увазі наприклад порівнювати стволи однієї моделі з різними ДЗ, то це до автора методики як це враховувати. Я ще не згадую про довжину стволів.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Ще раз. Так и тиск и Швидкість вище, якщо вірити Штейнгольцу (див. Пост вище) то швидкість на чоку вища на 2-3 м/х ніж на циліндрі. А після 40 метрів остаточно зрівняється.
Так як випробування йдуть в рівних умовах, той фактори які на них діють теж однакові. Якщо Ви маєте на увазі наприклад порівнювати стволи однієї моделі з різними ДЗ, то це до автора методики як це враховувати. Я ще не згадую про довжину стволів.

Зовнішня балістика.Політ снаряду після виходу з дульного зрізу ствола. Можливо в цьому причина так званого бою рушниці ;):D. Та і слово цікаве "баліста".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
і яку кучність вважати хорошою?
Ну-легкий вопрос! ;)
Естественно, ту, которая достигается попаданием снаряда дроби ( точнее- ее количеством в процентном отношении к общему количеству дробин в снаряде), весом в 21 гр. :D:D:D, из ружья....12 калибра (!!!) с дистанции 35 метров в круг диаметром 750мм!:p
П.С.Естественно- на современных быстрогорящих порохах.
 

KFoR

Зброяр
Ну-легкий вопрос! ;)
Естественно, ту, которая достигается попаданием снаряда дроби ( точнее- ее количеством в процентном отношении к общему количеству дробин в снаряде), весом в 21 гр. :D:D:D, из ружья....12 калибра (!!!) с дистанции 35 метров в круг диаметром 750мм!:p
П.С.Естественно- на современных быстрогорящих порохах.
Що знову словесний понос напав? Ну так буває коли по суті що сказати нема...нажаль
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Що знову словесний понос напав? Ну так буває коли по суті що сказати нема...нажаль
Это не
Это Ваши умозаключения!!
Зачем же от слов отказываться?:confused:
Стрельните, через свой хрон, 21 гр из турчанки в 35 метров и дайте данные-интересно будет почитать.
Уверен- ВСЕМ.
И сразу- заявку на НОУ-ХАУ, или сразу- на Нобелевскую премию "Бой ружья".
 

KFoR

Зброяр
Троля севера опустим, інший хтось зможе пояснити яка кучність вважається хорошою?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Троля севера опустим, інший хтось зможе пояснити яка кучність вважається хорошою?
Читать надо больше, а не задавать банальные вопросы.
А то так, скоро, дойдем до того, какой формы Земля!:D
Как Вы, вообще, экзамены сдавали на посвидчення мыслывця?:rolleyes:
 

KFoR

Зброяр
Щось підказує, що відповідь є в тебе)
Скажемо так, бачення "формули" є але хотілося б ще почути думку форумчан.
Зараз шукаю відповідь "яка кучність є хорошою" як однієї з чотирьох складових "бою"
 
Статус
Закрита.
Зверху