Правильно зберігаємо зброю

Homa

Снайпер
При переврці повинно бути завдання, виписане на окремого власника. Крім того перевірка здійснюється у випадку простроченого дозволу, продовження дозволу, або реєстрація новоі' одиниці. Всі інші перевірки безпідставні. І ще один момент: порпатися у сейфі теж ніхто не має права.
 

Homa

Снайпер
Порада. Якщо при перевірці не дай Боже знайшли кілька недозволених речей і просять написати заяву, що ви не проти того, що вони оглянуть Ваше житло, просіть шановне панство забирати те, що знайшли і чим скоріше забиратися.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
При переврці повинно бути завдання, виписане на окремого власника. Крім того перевірка здійснюється у випадку простроченого дозволу, продовження дозволу, або реєстрація новоі' одиниці. Всі інші перевірки безпідставні. І ще один момент: порпатися у сейфі теж ніхто не має права.
Коли порпаються то вже обшук, то вже інша опера
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
При переврці повинно бути завдання, виписане на окремого власника. Крім того перевірка здійснюється у випадку простроченого дозволу, продовження дозволу, або реєстрація новоі' одиниці. Всі інші перевірки безпідставні. І ще один момент: порпатися у сейфі теж ніхто не має права.
Не буду утверждать. Когда проходит регистрация-перерегистрация оружия, то участковый должен на конкретного человека написать типа рапорта, что "у гражданина по адресу был, проверил, все ок". Как-то так. И еще в полиции, тем более у нас в АТО, чуть ли не раз в квартал проводится операция типа "Охотник" - ходят, ездят и проверяют наличие и сохранность. За 25 лет ко мне в сейф не заглядывал ни один милиционер-полицейский и даже подобных просьб небыло. Хотя, наверное, могут попросить и открыть, думаю это входит в из компетенцию.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
При купівлі чергового ствола, до мене приїхав дільничий перевірити наявність сейфа і все
 

Homa

Снайпер
Не буду утверждать. Когда проходит регистрация-перерегистрация оружия, то участковый должен на конкретного человека написать типа рапорта, что "у гражданина по адресу был, проверил, все ок". Как-то так. И еще в полиции, тем более у нас в АТО, чуть ли не раз в квартал проводится операция типа "Охотник" - ходят, ездят и проверяют наличие и сохранность. За 25 лет ко мне в сейф не заглядывал ни один милиционер-полицейский и даже подобных просьб небыло. Хотя, наверное, могут попросить и открыть, думаю это входит в из компетенцию.
За наслідками перевірки в перерахованих випадках особа яка перевіряла пише рапорт, який долучається і зберігається у Вашій особовій справі. В інших випадках повинен бути наказ про проведення відпрацювання.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Що саме цікаво дільничий не володів інфою скільки в мене всієї зброї є, купляв я гладкий то по гладкому і була інфа, а те що володію нарізним він і не знав
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
При купівлі чергового ствола, до мене приїхав дільничий перевірити наявність сейфа і все
Это значит, что доля правды в моих словах есть :) Скорее всего по внутренним документам происходит какое-то взаимодействие внутри отделов и разрешитель вправе затребовать от участкового подобный отчет или рапорт по проверке гражданина. Не знаю, могу только догадываться. У нас в организации есть определенные документы, регламентирующие взаимодействие между подразделениями, подобные процессы должны регламентироваться и у полицейских.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
За наслідками перевірки в перерахованих випадках особа яка перевіряла пише рапорт, який долучається і зберігається у Вашій особобовій справі. В інших випадках повинен бути наказ про проведення відпрацювання.
З яким мають обовязково ознайомити власника зброї, обовязково!!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Що саме цікаво дільничий не володів інфою скільки в мене всієї зброї є, купляв я гладкий то по гладкому і була інфа, а те що володію нарізним він і не знав
опять мои догадки. Разрешитель может написать служебку участковому и участковый уже будет все знать, куда и дет и зачем и что там должно быть :)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Это значит, что доля правды в моих словах есть :) Скорее всего по внутренним документам происходит какое-то взаимодействие внутри отделов и разрешитель вправе затребовать от участкового подобный отчет или рапорт по проверке гражданина. Не знаю, могу только догадываться. У нас в организации есть определенные документы, регламентирующие взаимодействие между подразделениями, подобные процессы должны регламентироваться и у полицейских.
У нас дозвільна розділена на дві частини, в одній чисто нарізняк в іншій гладкий
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У нас дозвільна розділена на дві частини, в одній чисто нарізняк в іншій гладкий
ХЗ, у нас один разрешитель в районе. Как у него там чего поделено - не представляю. Даже не знаю как проходит перерегистрация нарезного, есть ли какие отличия. Раньше слышал что и в область нужно было ездить, но опять же - это все что слышал, сам не имею представления.
Когда началось АТО и появилась куча блокпостов, то владельцы "нарезняка" суетились, что "как теперь ездить через блокпосты, как проходит перерегистрацию" и подобное. Но это только слухи, что я слышал :)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ХЗ, у нас один разрешитель в районе. Как у него там чего поделено - не представляю. Даже не знаю как проходит перерегистрация нарезного, есть ли какие отличия. Раньше слышал что и в область нужно было ездить, но опять же - это все что слышал, сам не имею представления.
Все те саме тільки відстріляти потрібно нарізняк в кулегільзотеку отримати папір і вперед
 

Homa

Снайпер
Коли порпаються то вже обшук, то вже інша опера
Ще є таке поняття як огляд. В КПК це не передбачено, але людині "трусять на вуха", той пише заяву. Коли щось знайдуть, з'являються поняті. Все бистро пишеться і охнути не встигнеш як матимеш ч. 2 ст. 263 КК. Це як кажуть розраховано на " лоха". Просто потрібно бути пильним.
 

SAB

Мисливець
Один час пам'ятаю була вимога, що власники більше ніж 3 одиниць повинні були обладнувати сейф сигналізацією.
. Було таке. Батько був вимушений здати свэ иж 58 16 калiбру. Бо на той час купував иж 27. А вже було мц 20- 01. Довго жалiв доки полював з иж 27. Все не мiг привикнути. Так i переписав на мене.
 

SAB

Мисливець
В мене э один патрон 12 мм . Осiкнутий. Мабут. З кулемета. Хлопцi з АТО привезли. Шукали,б мабуть i кулемет.
 

Homa

Снайпер
Дозвіл на нарізняк і травмати видається обласним управлінням.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ще є таке поняття як огляд. В КПК це не передбачено, але людині "трусять на вуха", той пише заяву. Коли щось знайдуть, з'являються поняті. Все бистро пишеться і охнути не встигнеш як матимеш ч. 2 ст. 263 КК. Це як кажуть розраховано на " лоха". Просто потрібно бути пильним.
Що трусяться то трусять
 
Зверху