Правильно зберігаємо зброю

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я недавно с разрешителем пересекся. Спрашиваю за разрешение "зеленку", только чтобы иметь бумагу на руках для покупки в другой области. А то я до этого покупал оружие только внутри района, наверное по какой-то "упрощенной" процедуре", типа "вытянул с одного дела бумажку и переложил в другое"? А он ржет на ввесь рот :D - нет, такая точно "зеленка" оформляется, все так точно. Просто мне, деревне, ее в руки не дают, а в деле все есть :D А я вот наивный думал так как написал выше. :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На 263 потрібно 3 і більше, бажано 1 калібру. Не стосується гранат і іншого "добра" :D
Да ну, испытывать судьбу, еще и в такое время - лучше от греха подальше! Вариантов развития событий может быть много. Зачем создавать проблемы себе и другим? :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Що саме цікаво дільничий не володів інфою скільки в мене всієї зброї є, купляв я гладкий то по гладкому і була інфа, а те що володію нарізним він і не знав
А у меня участковый вообще спрашивал о ружье, которое я сдал много лет назад! А о том, что после него приобрел уже 2(!!!) других он был не в курсе! Вот так они обмениваются. между собой, информацией. Пришлось с помощью разрешения на оружие ему это доказывать.
 

Homa

Снайпер
Пригадую як в 90-р дід купував ще замок на спускові скоби. Було тоді обов'язковою вимогою. Замок в той час як не помиляюся коштував близько 60 грн. В той час сума ! Згодом ту вимогу скасували, а замок в мене десь валяється.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Пригадую як в 90-р дід купував ще замок на спукові скоби. Було тоді обов'язковою вимогою. Замок в той час як не помиляюся коштував близько 60 грн. В той час сума ! Згодом ту вимогу скасували, а замок в мене десь валяється.
Замок це те саме як колись сказали всім купити і приклеїти на авто ззаді дві полоски білочервоного кольору, багато хто купив приклеїв що і по нині зняти не може, а через короткий час цю норму відмінили
 

Homa

Снайпер
Я недавно с разрешителем пересекся. Спрашиваю за разрешение "зеленку", только чтобы иметь бумагу на руках для покупки в другой области. А то я до этого покупал оружие только внутри района, наверное по какой-то "упрощенной" процедуре", типа "вытянул с одного дела бумажку и переложил в другое"? А он ржет на ввесь рот :D - нет, такая точно "зеленка" оформляется, все так точно. Просто мне, деревне, ее в руки не дают, а в деле все есть :D А я вот наивный думал так как написал выше. :)
Коли купуєш рушницю на руках в одному районі "зеленку" теж виписують. Тільки на руки не дають. Ставлять дату купівлі і прізвище попереднього власника. Попросіть колись показати особову справу, там багато чого цікавого можна знайти :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Коли купуєш рушницю на руках в одному районі "зеленку" теж виписують. Тільки на руки не дають. Ставлять дату купівлі і прізвище попереднього власника. Попросіть колись показати особову справу, там багато чого цікавого можна знайти :)
Та отож. Я "зеленку" на себя никогда в глаза не видел :)
 

Homa

Снайпер
Замок це те саме як колись сказали всім купити і приклеїти на авто ззаді дві полоски білочервоного кольору, багато хто купив приклеїв що і по нині зняти не може, а через короткий час цю норму відмінили
Хтось не хило нагрівся на цьому. В мастштабі держави !
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Коли купуєш рушницю на руках в одному районі "зеленку" теж виписують. Тільки на руки не дають. Ставлять дату купівлі і прізвище попереднього власника. Попросіть колись показати особову справу, там багато чого цікавого можна знайти :)
У мене на обороті особової справи олівцем написано, оштрафовать за наглость
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пригадую як в 90-р дід купував ще замок на спускові скоби. Було тоді обов'язковою вимогою. Замок в той час як не помиляюся коштував близько 60 грн. В той час сума ! Згодом ту вимогу скасували, а замок в мене десь валяється.
Качество тех замков было препаршивое: внешне еще ничего, а вот средина, со временем, рассыпалась в хлам!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Попросіть колись показати особову справу, там багато чого цікавого можна знайти
У меня там даже старое, списанное разрешение хранится! (случайно увидел...). Которое я протягал по охотам очень много лет. Попросил в руках подержать: как старого друга встретил!!! И мне, на фото, 17 лет...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, то разрешение было еще не книжечкой, а "раскладушкой" : м-н-о-о-о-г-о раз его можно было перерегистрировать/ перештамповывать, не меняя. И разрешителям, тоже, оно нравилось: меньше мороки с ним было.
 

Homa

Снайпер
З пластиком взагалі гарячка була. Кожні 3 роки міняти потрібно було. То бланків не має, а агрегат, що і'х робив один на область. То сорочка коротка то ... довгий :D
 

Homa

Снайпер
На дозвіл 5 місяців чекав. В нас один час тим, що чекали дозволу давали паперову "квитанцію" з печаткою, що мовляв в тебе зі зброєю все гаразд.
..
 

Dantist1982

Мисливець
У нас пол-Украины зарегистрированы в одном месте, а проживают кто где.
А кто-то на лето-осень вообще на дачу перебирается. Так есть ли смысл таскать туда-сюда сейф, оружие?
Вот и я забираю, на выходных, например, ружье к родственникам. И что я, таким образом , нарушаю: живу у них, оружие храню в сейфе?
за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про щоПОВІДОМЛЯЮТСЯ ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані.»
 

север

ветеран форуму
надійна команда
за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про щоПОВІДОМЛЯЮТСЯ ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані.»
Про органы я читал-только вот вопрос: какие органы должны извещаться: по месту расположения дачи и т.д. или информируется разрешитель ( участковый) по месту регистрации оружия?
 
Зверху