Полювання - точка неповернення !??

Статус
Закрита.

Zabar Andrij

Мисливець
Може я не правильно сформулював свою думку. Перепрошую. Я мав на увазі те, що якщо не буде полювання, не буде працювати система мисливського господарства декілька тисяч людей залишуться без роботи. І це лише єгеря та мисливствознавці, а й доволі велика кількість людей в суміжних галузях також. Наприклад наше проектне підприємство, у нас замовники лише мисливські господарства....
згоден з вами повністю!
я взагалі не розумію що зараз відбувається, всі галузі, до однієї, функціонують, багато навіть з дотаціями від держави та закордонних фондів.
Крім мисливського господарства
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да. Точка пройдена. Йде війна - але війни нема. Гинуть люди - але в барах нічний "гей-гой" навіть під час жалоби. Нема полювання - але полювання є як бачимо. Ну і тд. Точка неповернення пройдена.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Йде війна - але війни нема. Гинуть люди - але в барах нічний "гей-гой" навіть під час жалоби. Нема полювання - але полювання є як бачимо. Ну і тд. Точка неповернення пройдена.
Так, Люди гинуть а в барах гей- гой опа-па, тобто це можна а відкрити полювання навіть таки ж на того лиса то ні, всеж справедлива наша держава
 

Volodia Hirniak

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
Це питання не містечкового масштабу. І вже повна дурість - війскові вирішують. Вони тут до чого? До полювання?! Думайте, перш ніж писати подібну нісенітницю.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не пиши муйні, як не знаєш. В Луганській і Донецькій областях ОВА з 2014 року і всі ці питання щодо дозволу про проведення полювання (після подання документів мисливсьвокористувачами, погодження екоінспекцією) підписувалися керівником ОВА після погодження з військовими.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Був випадок коли все було погоджено (відстріл хижака) на рівні області, а місцевий начальник поліції не став затверджувати списки бригад мисливців. І все. Він прийняв таке рішення. Безпека громадян і охорона правопорядку на його думку була під питанням.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
впевнений, знаток всього і вся
Не пиши муйні, як не знаєш. В Луганській і Донецькій областях ОВА з 2014 року і всі ці питання щодо дозволу про проведення полювання (після подання документів мисливсьвокористувачами, погодження екоінспекцією) підписувалися керівником ОВА після погодження з військовими.
ЛІКНЕП.
Розжовую по буквах:
Подібні рішення, на рівні ОВА, в умовах дії правового режиму воєнного стану, приймає Рада оборони області, яка створена в кожній області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 року N 507. Вчіться, допоки є можливість!
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю, видно всім чий стоїть підпис під документом, 2020 рік. Хєр його зна що той Гайдай там робив, але подібні рішення візував він. Була там рада безпеки, не була, я не знаю. Напевно були якісь комісії, напевно туди входили силовики, військові, але підпис його під документом. Про мисливсьвокористувачів, лісників і екологів згадували тільки на етапі збору та подачі документів, лімітів. Навіть таке нікчемне мілке питання, а підписує керівник ОВА.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ось приклад рішення ради оборони області. До лютого 2022 рішення щодо відкриття полювання приймав безпосередньо керівник ОВА. Приклади, а не бла-бла, я навів
 

Вкладення

senya 2011

Мисливець
Тут ще є проблема, дехто лімітів неподав, їм заважає "Військовий стан" . А це вони так лиса вакцинують, вибачайте за фото, добре що від корони була не така вакцина
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху