Полювання - точка неповернення !??

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер
Вінницька обл. , Гайсинська РО УТМР , 2020 рік. Ліміти по козулі - 6 шт ліцензій. По Вінницькій області на 2020рік , по УТМР ліміти - 46 ліцензій на козулю. ПП Туристичне МРГ "Фауна", там же, у Вінницькій обл - 219 ліцензій на козулю. На сезон 2020-2021рр. Висновки робіть самі.
Ну щоб зробити висновки треба розуміти скілько насправді косуль за сезон добули в Вінницькій області за 2020рік.
На мою особисту думку це набагато більше ніж в ПП Туристичне МРГ "Фауна".
І більше разів у десять.
А по бумагам так - 46 шт.
 

senya 2011

Мисливець
Наглядно бачимо відсутність роботи працівників УТМР. Наведу приклад : на колектив видають 2-3 ліцензії на козулю, а для "незвичних" персонажів ліміт не враховується тільки кількість для відстрілу десь лімітована а десь перевищує всі можливі нормативи. А подяка складним умовам полювання і безмежним болотам (по яких просто лінь ходити). Популяція не постраждала, але чому не провести таксацію і не взяти до уваги індивідуальне полювання з травня, тоді кошти можливо залучити на розвиток господарства, але ж як відмовитись від тих горілчаних трешів щонеділі )
 

old hunter

Снайпер
Я мав на увазі, що в УТМР кількість добутих за сезон косуль набагато відрізняеться від кількості ліцензій на сезон.
Це без браків, це на полюванні де під одну ліцензію беруть по 5-8 косуль.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я мав на увазі, що в УТМР кількість добутих за сезон косуль набагато відрізняеться від кількості ліцензій на сезон.
Це без браків, це на полюванні де під одну ліцензію беруть по 5-8 косуль.
Так завжди, було і є. І не лише в УТМР.
 
Останнє редагування:

HOWA

Слідопит
І навіщо тоді в складі УТМР ревізійна комісія? Та й інші контрольні органи в інших структурах? А нам кричать браки, браконьєри кругом.
 

HOWA

Слідопит
Так завжди, було і є. І не лише в УТМР.
Мова тут йде про УТМР, ( в Статуті якого сказано п 1.1. Громадська організація «Українське товариство мисливців і рибалок» (далі –Товариство або УТМР) є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом) чи мені так здається?
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
Виходить так що з угідь неприбуткової організації будуть робить прибутки ) Зараз робота в 0 погано а в ( -) зовсім критично
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у нас збирають гроші перед полюванням, під час заповнення в журнал ТБ. ліцензія вже виписана, а от далі можливі варіанти - не добули, бо хреново стріляли, то самі винні, не стріляли й не бачили нічого - буває й таке, тоді збираємось в інший день на полювання. в Одеській області був - там по результату полювання, стрельнули, то платите. не стрельнули, ну то нема й за шо платити.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
чому не провести таксацію
Смішно, Ви що ніколи не бачили як робиться таксація?
у нас збирають гроші перед полюванням, під час заповнення в журнал ТБ. ліцензія вже виписана, а от далі можливі варіанти - не добули, бо хреново стріляли, то самі винні, не стріляли й не бачили нічого - буває й таке, тоді збираємось в інший день на полювання. в Одеській області був - там по результату полювання, стрельнули, то платите. не стрельнули, ну то нема й за шо платити.
Поверніть гроші я кончив)))) Гучно казав клієнт повії через 60 хвилин розмов про життя....
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
бував на полюваннях на офіційних з ліцензією і ціна за ліцензію розкидалась на 15 чоловік з 20 присутніх, бо що ж ти візьмеш з начальника міліції (тоді ще міліції).
Так, а хто в цьому винний? Ти ж там був! На форумі ти крутий парубок, правдолюб, все знаєш, а там раз і язик у жопу потягнуло))))))))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На форумі ти крутий парубок, правдолюб, все знаєш, а там раз і язик у жопу потягнуло
добре, шо тебе там не було, але добре знаєш, що куди тягне.
був, на початку 2000-х, будучи хлопцем 23-24 роки. багато б ти казок наказав дядькам?
чи може щось не так відбувається з написаного мною вище? чи десь на Полтавщині розквітає якийсь райутмр, а ми не знаємо?
то не сарказм і не підколки, виходячи з загального стану подій на сьогодні, полювання не буде в тому вигляді, як воно було до війни, будеш ти мати змогу полювати - слава Богу, я роблю висновки про себе та про своє оточення, що такої можливості не буде.
 

senya 2011

Мисливець
добре, шо тебе там не було, але добре знаєш, що куди тягне.
був, на початку 2000-х, будучи хлопцем 23-24 роки. багато б ти казок наказав дядькам?
чи може щось не так відбувається з написаного мною вище? чи десь на Полтавщині розквітає якийсь райутмр, а ми не знаємо?
то не сарказм і не підколки, виходячи з загального стану подій на сьогодні, полювання не буде в тому вигляді, як воно було до війни, будеш ти мати змогу полювати - слава Богу, я роблю висновки про себе та про своє оточення, що такої можливості не буде.
Якщо на даному етапі УТМР боїться мисливців більше ніж АЧС, то що далі, вони геть забули що саме на мисливцях і тримаються?! Геть не в тому напрямку рух!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Геть не в тому напрямку рух!
там чистий спокій, тобто руху - 0. хоча на фоні брехні про відстріл лиса місцева паньство то голову утмр поїти запрошує, то сьогодні бачив як єгеря кавою напували в літній кафешці, навіть за свій столик покликали... напевно від щедрот своїх...
 

senya 2011

Мисливець
там чистий спокій, тобто руху - 0. хоча на фоні брехні про відстріл лиса місцева паньство то голову утмр поїти запрошує, то сьогодні бачив як єгеря кавою напували в літній кафешці, навіть за свій столик покликали... напевно від щедрот своїх...
Десь, щось, якось але без полювання там глухо...
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
добре, шо тебе там не було, але добре знаєш, що куди тягне.
був, на початку 2000-х, будучи хлопцем 23-24 роки. багато б ти казок наказав дядькам?
У 23-24 - це вже повинен бути мужик, а не хлопчик! Якщо не було у молоці, то в сироватці воно вже і не візметься!!! Вибір є завжди! Можна було просто розвернутися і піти, але ти сам зробив свій вибір!
то не сарказм і не підколки, виходячи з загального стану подій на сьогодні, полювання не буде в тому вигляді, як воно було до війни, будеш ти мати змогу полювати - слава Богу, я роблю висновки про себе та про своє оточення, що такої можливості не буде.
Понятно, що я буду полювати, а ти вже навряд! Для мене полювання і все, що з ним зв'язано - це не тільки хобі, а частина мого життя, яке я готовий відстоювати і за нього платити! Для тебе - це теж хобі, але коли не зачіпає твоїх фінансових інтересів. Та і діло не в тім, що ти не платоспроможний, а в тому, що ти звик і зжився з думкою - полювання і риболовля бути даром, або майже....А найгірше те, що такої думки більшість мисливців в нашій країні!
там чистий спокій, тобто руху - 0. хоча на фоні брехні про відстріл лиса місцева паньство то голову утмр поїти запрошує, то сьогодні бачив як єгеря кавою напували в літній кафешці, навіть за свій столик покликали... напевно від щедрот своїх...
Це ще єрунда)))) У нас одні такі побачили голову УТМР зі знайомою у кафе, ото були дебати))) Хотіли навіть визивати ДБР, НАБУ, СБУ, щоб взнати з чиїх членських внесків, він її кавою пригостив.
 

barbos6

Слідопит
Вибачте, влажу в дискусію, але більшість мисливців як і громадян нашої країни отримують зарплату ~500$ це при хороших розкладах. Тому ви часто бачите такі повідомлення, типу не по кишені і т.д.
Коли в пересічного громадянина буде дохід 1200-1500$ тоді і відбудуться позитивні зміни, а так поки слова на вітер.
Або дійсно буде захоплення за дорого.
 

senya 2011

Мисливець
Вибачте, влажу в дискусію, але більшість мисливців як і громадян нашої країни отримують зарплату ~500$ це при хороших розкладах. Тому ви часто бачите такі повідомлення, типу не по кишені і т.д.
Коли в пересічного громадянина буде дохід 1200-1500$ тоді і відбудуться позитивні зміни, а так поки слова на вітер.
Або дійсно буде захоплення за дорого.
У всіх закрито а ви полюєте, то шикарне угіддя, де то так можна нарішати:)?
 
Статус
Закрита.
Зверху