Напівавтомат чи два стволи

Статус
Закрита.

Zabar Andrij

Мисливець
я теж маю двустволку, в неї регулюється гребінь, але кути нахилу як на н/а не відрегулюєш, в важить вона 3700, проти 3200 н/а
 

Сніжок

Новачок
ще раз
купляють не за кількості набоїв, а за практичність
є мисливці і жодного разу не встигають вистрілити
Купляють якраз за кількість набоїв, більшість молодих мисливців з н/а не знають діаметра канала ствола, а Ви говорите за практичність
 

Охотник77

Снайпер
більшість молодих мисливців з н/а не знають діаметра канала ствола
Ну це канешно безперечно дуже важливий показник))) до речі в скількі років ви про нього дізнались,тількі чесно і на що він впливає в сучасній зброї та боєприпасах?
 
Останнє редагування:

Сніжок

Новачок
Ну це канешно безперечно дуже важливий показник))) до речі в скількі років ви про нього дізнались,тількі чесно і на що він впливає в сучасній зброї та боєприпасах?
Молодий мисливець не знає про свій н/а нічого, але на 100% впевнений, що то практична зброя, бо влізає 5 патронів. Так?
 

Охотник77

Снайпер
Ви мене вибачте але наведений вами пример аби що ляпнути тому що при сучасних комплектуючих дробово/кульових набоїв той діаметер якій різницься в соткі чи навіть в десяткі міліметра ну мало на що впливає,пример у мене 2 п/а 18.3 чи мо 18.4 і 18.8 чи 18.9 навіть якби я незнав і цього то різниці теж незаміт би) тут куди важніше якій вкручений чок) а те що початківець мало що знає так це і питання не тількі до нього)
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
бо влізає 5 патронів
Неодноразово бачив обличчя після всіх 5ти! пострілів в молоко ну і звісно розчарування такою зброєю бо мабуть теж думали що вона сама влучає бо бляха там же 5 патронів аж)))
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Купляють якраз за кількість набоїв, більшість молодих мисливців з н/а не знають діаметра канала ствола, а Ви говорите за практичність
А для чого його знать? Покупні патрони ідуть під калібр, а не під діаметр)))
 

Zabar Andrij

Мисливець
Купляють якраз за кількість набоїв, більшість молодих мисливців з н/а не знають діаметра канала ствола, а Ви говорите за практичність
більшість молодих мислив
Молодий мисливець не знає про свій н/а нічого, але на 100% впевнений, що то практична зброя, бо влізає 5 патронів. Так?
молодий мисливець як пластилін
якщо після такої артпідготовки
йому пояснить, може показати як, я думаю він зрозуміє.
все ж таки якщо людина придбала рушницю, її взяли в бригаду, можна розраховувати, що вона більш менш адекватна і прийме поради від досвідчених мисливців.
принаймні є такі сподівання
в нашій бригаді за 3 роки додався 1 молодий мисливець, і все
 

Сніжок

Новачок
А для чого його знать? Покупні патрони ідуть під калібр, а не під діаметр)))
І я про те. Купити напівавтомат, витягнути з нього обмежувач набоїв в магазині, якщо він був встановлений. Накупляти покупних патронів і стріляти все живе на чотири сторони.
 

Охотник77

Снайпер
І я про те. Купити напівавтомат, витягнути з нього обмежувач набоїв в магазині, якщо він був встановлений. Накупляти покупних патронів і стріляти все живе на чотири сторони
Ви забули дописати:потім вкрутити добавлювач ще на 3 патрика ( доречі в мене йшов в комплекті) і вже потім поливати всі 4 сторони)
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
І я про те. Купити напівавтомат, витягнути з нього обмежувач набоїв в магазині, якщо він був встановлений. Накупляти покупних патронів і стріляти все живе на чотири сторони.
А я не про те)))) Значить, якщо дати йому дводулку, то він і стріляти не буде і душевно розцівіте)))))
 

daw81

Мисливець
більшість молодих мислив

молодий мисливець як пластилін
якщо після такої артпідготовки
йому пояснить, може показати як, я думаю він зрозуміє.
все ж таки якщо людина придбала рушницю, її взяли в бригаду, можна розраховувати, що вона більш менш адекватна і прийме поради від досвідчених мисливців.
принаймні є такі сподівання
в нашій бригаді за 3 роки додався 1 молодий мисливець, і все
Все залежить від бригади, є різні приклади для молодих мисливців і на жаль більшість з них погані. (Браконьєрство, відсутністьТБ, пияцтво, мусор і.т.д). Якось довелось мені бути присутнім при покупці рушниці. Хлопчина років 30, та три його товариші +- однолітки. (Опитні мисливці).
Зайшовши в магазин , вони відразу вирушили до стенда з П/А. Основні питання що вони задавали продавцю це про кількість набоїв і чи стріляє магнумом. І в результаті він купив не ту рушницю що краще йому лягала а ту що с більшем магазином. +його опитні товариші радили йому дозаказати подовжувач магазина.
 

senya 2011

Мисливець
Все залежить від бригади, є різні приклади для молодих мисливців і на жаль більшість з них погані. (Браконьєрство, відсутністьТБ, пияцтво, мусор і.т.д). Якось довелось мені бути присутнім при покупці рушниці. Хлопчина років 30, та три його товариші +- однолітки. (Опитні мисливці).
Зайшовши в магазин , вони відразу вирушили до стенда з П/А. Основні питання що вони задавали продавцю це про кількість набоїв і чи стріляє магнумом. І в результаті він купив не ту рушницю що краще йому лягала а ту що с більшем магазином. +його опитні товариші радили йому дозаказати подовжувач магазина.
Так не тільки молоді обирають )
 

RoSO-maxa

Мисливець
Приїхали з дядьком на причал до мисливського господарства виписати сезонки! Біля причалу річка, людей-один біля одного! Стоять двоє діячєй зі 12 тью спінінгами зайняли метрів 50 і бігать як скажені то закинуть то поміняти наживку а клює тільки карась! Нащо такий відпочинок і кому потрібно стільки карася, його потрібно буквально на дві сковородки
 
Статус
Закрита.
Зверху