Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

Иван Глущенко

Мисливець
Переглянути вкладення 746014 Переглянути вкладення 746015
Я под закрутку патроны в папковую гильзу заряжаю редко в основном под звезду, но сегодня вот снаряди один для наглядности. Закрывал при помощи шуруповерта, как видите ничего не подмялось и не порвалось, даже не разлохматилось в месте завальцовки.
Гильзы старые советские Байкал такие же как и многие другие.
Я к чему веду, нужно немножко приловчиться и все получится, в свое время тоже намаялся с папковыми гильзами капризные они, Но.... "если помучаться то все получится".
СУПЕР
 

БМ-16

Мисливець
Как говорится, реклама двигатель торговли!:D на сайте продаются парковые гильзы по 3.50 и не кто не резервирует:D:D:D:D:D
Оооо сила антирекламы.
 

БМ-16

Мисливець
Переглянути вкладення 746014 Переглянути вкладення 746015
Я под закрутку патроны в папковую гильзу заряжаю редко в основном под звезду, но сегодня вот снаряди один для наглядности. Закрывал при помощи шуруповерта, как видите ничего не подмялось и не порвалось, даже не разлохматилось в месте завальцовки.
Гильзы старые советские Байкал такие же как и многие другие.
Я к чему веду, нужно немножко приловчиться и все получится, в свое время тоже намаялся с папковыми гильзами капризные они, Но.... "если помучаться то все получится".
А какой матрицей закатывали, если не секрет? Ищу себе матрицу для закатки что бы так катала.
 

Охотник77

Снайпер
Как говорится, реклама двигатель торговли!:D на сайте продаются парковые гильзы по 3.50 и не кто не резервирует:D:D:D:D:D
Оооо сила антирекламы.
Може тому що реальна вартість на сьогодні старої одноразової 2 грн,та й бажаючих все менше їх юзать ;)
 
  • Like
Reactions: kef

Ярослав Чечен

Слідопит
Ось такі гільзи хороші. Раджу усім любетелям 'паперових' гільз. Маю таку думку .що незабаром вони повністю замінять 'пластмасові.'. Переглянути вкладення 746236
Да, гильзы хорошие!
Их можно 2 два раза смело снарядить в отличии от советских. Советские я использую один раз и выбрасывают.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, гильзы хорошие!
Их можно 2 два раза смело снарядить в отличии от советских. Советские я использую один раз и выбрасывают.
Если они дороже пластиковых, то это абсолютно не выгодно. Т.к. никаких преимуществ у бумажных гильз нет. Дело вкуса. А с точки зрения рациональности пластиковые гильзы 100% предпочтительней.
 

Panters

Снайпер

север

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Скоріше потихенько підуть в минуле, користувачів 'паперу' буде все менше.
Та ні. Відомі фірми виробництва мисливських патронів почали виробляти саме в паперових гільзах в замін пластмаси. Десь була в просторах інтернету ціла тема про виготовлення нових патронів якщо не помиляюсь фірми РІО саме в паперових гільзах. Будуть і пластмасові і паперові але ставка буде на паперові та замінник на екопластик. Ще десяток років і дизельні легкові авто підуть в минуле...
 

БМ-16

Мисливець
Ось такі гільзи хороші. Раджу усім любетелям 'паперових' гільз. Маю таку думку .що незабаром вони повністю замінять 'пластмасові.'. Переглянути вкладення 746236
Да, гільза чудова, але де її купити? В продажі їх не має. От тому і ціна на них космічна.
 

иж 18

Слідопит
Ще десяток років і дизельні легкові авто підуть в минуле...
Да 20 лет назад рассказывали сказки дискавери всякие, что нефть через 20-30 лет начнёт заканчиваться, а сейчас и разговоров таких даже не ведут.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Скоріше потихенько підуть в минуле, користувачів 'паперу' буде все менше.
Скоріше чергова грета тундра на хвилі антимисливського хайпу вилізе на броньовичок і знявши кепку з лисіючої кеглі почне звинувачувати всіх в тому, що вони вкрали дитинство у поросят з оленятами бо ті, бачте, поїдають пластикові гільзи чим труяться і помирають ще молодими (найчастіше в черговому загоні).
Тому було б краще робити гільзи з буряків та моркви, а шріт із гороху і кукурудзи.

Врешті я думаю на хвилі чергового "еко-" виробників змусять переходити на екологічні матеріали.
Тобто повертатись у минуле..
 

kef

Зброяр
Разом з рушницями інколи попередні власники в додачу віддавали і різні гільзи. Було у мене таких як на 'фото' декілька сотень гільз. Це напевно вже останні 'радянські' або початок 90 х.років. усі капсульовані . Тільки капсуль не жовтий а більше схожий кольором на мідь. Або метал з напиленням міді. Бо капсуль жорсткий ,не кожна рушниця а саме бойок робить наклеп в капсулі щоб він спрацював. Траплялися осічки. Особливо на рушницях ІЖ 27..12...ІЖ 58...ТОЗ 34. А ось ІЖ 18 ..54...26...ТОЗ 66 та деякі іномарки працювали штатно без осічок.
Гільза постріл тримає. Дуже рідко коли є прогари чи тріскається по вздовж чи по колу. Інколи використовою на припутнів не замінюючи капсуля. А згадав про них тому , що мав декілька памятних осічок в давніх роках девяностих / бо інших не мав, окрім латуні з центробоєм /.
Думаю що і багато хто з вас теж мав такі .
20220127_142305-1.jpg
 
Зверху