Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ЕЕЕ !!!! хто є живий??? чи всі обговорювали ІЖ-54?
щойно почитав ту тему з коментами Адміна - весело вийшло! так би кожну тему з продажу - фурум би просто ожив!

всім привіт!
 

kef

Зброяр
Там немає.що обговорювати. Самі штучно ціни на ті іжи роздули. Піддрочуючи на оцінці. Ах та Ох.. а потім виють чому так дорого.
Он іжів 57 раз два і все . Теж співали оду слави. І що ціна адекватна в темах продажу .Але і черги немає. Я свого за 250 дол. Віддавав і досі він у мене. Сенсу немає вже продавати. Буду користуватися на "убой".
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ЕЕЕ !!!! хто є живий??? чи всі обговорювали ІЖ-54?
щойно почитав ту тему з коментами Адміна - весело вийшло! так би кожну тему з продажу - фурум би просто ожив!

всім привіт!
Шкодуєш що не встиг підкинути дровішек в багаття інквізиції?
:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Шкодуєш що не встиг підкинути дровішек в багаття інквізиції?
:D
я ж не лізу в такі теми, я бачив цю тему майже після створення. така чуйка була, шо зараз буде весело, так воно й вишло, тільки Адмін не просто порубав, а цікаво скреативив
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
я ж не лізу в такі теми, я бачив цю тему майже після створення. така чуйка була, шо зараз буде весело, так воно й вишло, тільки Адмін не просто порубав, а цікаво скреативив
Ага.. цікавого кольору жовті картки на форумі.. :)
 

VS1975

Снайпер
я ж не лізу в такі теми, я бачив цю тему майже після створення. така чуйка була, шо зараз буде весело, так воно й вишло, тільки Адмін не просто порубав, а цікаво скреативив
Саме жаль дядька Туриста та мого земляка Дедушку :(. Все що нас не вбиває....
 
Статус
Закрита.
Зверху