Перекурчик

Статус
Закрита.

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
якоюсь там у х..я конвенцією заборонено фіксувати пацієнтів
Та я ж не пишу фіксувати.. просто руки матюком зав'язати і нехай собі бігає незафіксований хоч по маршруту Париж - Дакар.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ти не чув які там у вас ціни на куницю?
Років тому була по 950 :D
А ти хош мене взяти в кумпанію і через мене налагодити контрафактний канал?
В мене комісія висока, ти будеш лиш за їжу і патрони працювати :p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Років тому була по 950
у мене в минулому році була 850 та 1000. а цьогоріч 300-350 та 400... кацапам на хутрові вироби санкції влупили і вони перестали брати. у них зараз промисловики з тайги виходять - соболь на наші гроші 250-400 грн
 

kef

Зброяр
у мене в минулому році була 850 та 1000. а цьогоріч 300-350 та 400... кацапам на хутрові вироби санкції влупили і вони перестали брати. у них зараз промисловики з тайги виходять - соболь на наші гроші 250-400 грн
Відправляли на Китай.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Відправляли на Китай.
факт в тому, що наші скупники везли в кацапію... а куди вже там - то мене не колихає..., при ціні 300-400 цьогоріч один скупник заявив: "Да, і шоб мені не було на мездрі слідів від капкана, петлі та дірок від дробу!!!" :D :D :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всім привіт!
закрив чувак тему про кредити, а чого він її не створив перед тим як брати кредит "порадьте.." у мене є такий товариш - винен десь 50 тис ненаших грошей. жаліти та співчувати таким - не бачу сенсу, гроші брались для понтів та непродуманого типу бізнесу, а все просрали по факту... та ще й виручи та дай грошей...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
всім привіт!
закрив чувак тему про кредити, а чого він її не створив перед тим як брати кредит "порадьте.." у мене є такий товариш - винен десь 50 тис ненаших грошей. жаліти та співчувати таким - не бачу сенсу, гроші брались для понтів та непродуманого типу бізнесу, а все просрали по факту... та ще й виручи та дай грошей...
І я не зрозумів..
Раз створював, так і розказав би як є..
А то лише кілька місяців тому по всьому форуму рушниці купував, а це за 3 місяці вже встиг "по самі вуха" влізти і все спродати.
 

kef

Зброяр
всім привіт!
закрив чувак тему про кредити, а чого він її не створив перед тим як брати кредит "порадьте.." у мене є такий товариш - винен десь 50 тис ненаших грошей. жаліти та співчувати таким - не бачу сенсу, гроші брались для понтів та непродуманого типу бізнесу, а все просрали по факту... та ще й виручи та дай грошей...
Вітаю !

А де та тема. Щось я не бачив.

Ружжо не надумав купляти. Бо буде після свят переоформляти .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброй ночи Парни!!!

 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
лише кілька місяців тому по всьому форуму рушниці купував
о!!!ото чоловік набрався кредитів та й понти колотив, у мне такий самий "пасічник" був - 150 сімей одразу, бджоломатки з Італії та Німеччини по 300 євро, землю сам обробляти, трактора купив - і то все на позичені гроші та в рахунок урожаю, а вродило ціле ніхуя!
Ружжо не надумав купляти
поки з своїми на місці не розібрався - то одне, то інше... вибачай.
Ти там останню ондатру вже досмажуєш? :D
бути такі тваринки зараз мало стало, хоча й шкурка не ціниться, максимум була по 30 грн - велика весняна. у мого товариша колишній тесть їх їв. при ссср були популярні у середньої ланки партпрацівників - казали ондатрові будьоновки
 

Шурави

Снайпер
Я в нього каструлю купив. Гроші скинув ще в понеділок. Поки що ні каструлі ні грошей.
Прохання до адміна, або модератора, відкрийте його тему про продаж каструлі, залишу йому коментар.
Всих зі Святим вечором.
Христос Рождається!
Друзі, хай Бог огорне Ваші родини своєю благодаттю!
 
Статус
Закрита.
Зверху