Порох NobelSPORT

Trigal

Снайпер
Мужикі підскажіть! Хочу дострілять 206s. В нову прозору гільзу без маркування на порох є тільки пк Сільвер 32.сиплю 34гр.дробу. Щоб закрить зірочкою і докатать зжимається майже до половини амортизатор, чи це нормально буде для 206s і наскільки він любить стискання?
Это по принципу "я его слепила из того, что было"))
Попробуйте навеску 1,65/32. Хоть немного места для амортизатора останется. На 34г дроби этот порох вообще не рассчитан.
 

ATIS

Снайпер
Мужикі підскажіть! Хочу дострілять 206s. В нову прозору гільзу без маркування на порох є тільки пк Сільвер 32.сиплю 34гр.дробу. Щоб закрить зірочкою і докатать зжимається майже до половини амортизатор, чи це нормально буде для 206s і наскільки він любить стискання?
Насипте 32 гр і буде все Ок. Чи вам принципово 34?
 

ATIS

Снайпер
В мене ще той що на 34 гр.)Та і патрон треба на 34 гр. На 30/32 в мене с7
Не було того і теперішнього.... Весь він однаковий.
Відстрілювали і той, то на 32 гр працює шикарно. 1.65 × 32. - 33, і буде щасття...
 

Охотник77

Снайпер
Насипте 32 гр і буде все Ок. Чи вам принципово 34?
Та треба на 34гр в ПК.Буду тоді С7L споряджати на нього в мене є ПК Сільвер 36гр. бо під 206с на ньому у мене зірка провалюється а підложувать нічого не хочу
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Та треба на 34гр в ПК.Буду тоді С7L споряджати на нього в мене є ПК Сільвер 36гр. бо під 206с на ньому у мене зірка провалюється а підложувать нічого не хочу
Если надо 34г - то нужен п/к под эту навеску.
1599130040408.png

Почти как Сильвер, только ниже. Рассчитан на 34-36г дроби.
 

Охотник77

Снайпер
1599130040408.png

Почти как Сильвер, только ниже. Рассчитан на 34-36г дроби.
В мене такі є, я думав що це Сільвер на 36гр) но під 206с просідає на ньому зірка а підложками під дріб займатись не хочу так як туди і так вона вся в стаканчик не влазить. І інші ПК теж купляти нема бажання)
 

Охотник77

Снайпер
То що забагато буде якщо стиснути амортизатор ПК майже до половини на пороху 206с. Бачив в патронах Тахо Буран теж майже на половину стиснений Біор
 

Zabar Andrij

Мисливець
То що забагато буде якщо стиснути амортизатор ПК майже до половини на пороху 206с. Бачив в патронах Тахо Буран теж майже на половину стиснений Біор
Амортизатор , перш за все відповідає за початкове утворення об'єму камери
згоряння.
 

huntumy

Зброяр
То що забагато буде якщо стиснути амортизатор ПК майже до половини на пороху 206с. Бачив в патронах Тахо Буран теж майже на половину стиснений Біор
Якщо є сумніви сипте менше пороху.
Хоча Вам уже відповіли стосовно 32гр. 2 грами нічого не рішають.
 

Vov-1

Зброяр
Зверху