Simson,Suhl(Thuringen) вертикала 12 к на визначення

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Хто знає,що це за конкретна модель Зімсона?
Дата народження 1953 рік вересень місяць
12/70 к
Стволи 75 см
Циліндр з напором і півчок
IMG_0099.jpeg
IMG_0100.jpeg
IMG_0101.jpeg
IMG_0102.jpeg
IMG_0098.jpeg
IMG_0097.jpeg
IMG_0096.jpeg
IMG_0095.jpeg
IMG_0094.jpeg
IMG_0091.jpeg
IMG_0092.jpeg
IMG_0093.jpeg
IMG_0090.jpeg
IMG_0089.jpeg
IMG_0088.jpeg
IMG_0085.jpeg
IMG_0086.jpeg
IMG_0087.jpeg
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Знайшов такі фото в неті,може бути 48е і 86е,і 229е?
Забув добавити,що рушниця з ежекторами
IMG_0145.jpeg
IMG_0147.jpeg
IMG_0146.jpeg
IMG_0148.jpeg
IMG_0149.jpeg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Колодка ще BSW (Berlin-Suhle Waffen und Fahrzeengerke), довоєнна.Костя, що з нижнім стволом?Рушниця конкретно попрацювала за своє життя!!!Щоб стерти так клейма треба було добре зашліфовувати гріхи.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Колодка ще BSW (Berlin-Suhle Waffen und Fahrzeengerke), довоєнна.Костя, що з нижнім стволом?Рушниця конкретно попрацювала за своє життя!!!Щоб стерти так клейма треба було добре зашліфовувати гріхи.
Вітаю пане Євген!
Ви своїм натренованим оком нічого не упустите
Я вживу не бачив,лиш на фото
Сподобалось мені з вигляду,от і вирішив поцікавитися тут у спеців,що і як,бо власник навіть не знав,як називається модель
Думаєте,її реставрували?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вітаю пане Євген!
Ви своїм натренованим оком нічого не упустите
Я вживу не бачив,лиш на фото
Сподобалось мені з вигляду,от і вирішив поцікавитися тут у спеців,що і як,бо власник навіть не знав,як називається модель
Думаєте,її реставрували?
Стовідсотково,що над нею працював майстер,але не такий який потрібен такій моделі.Все зроблена на скору руку і частково.
 

Borz 1989

Новачок
Гарна рушничка…
Для загального розвитку, якщо панству на важко надати інфу, чом би й не спитати?
Чи тепер на форумі за спрос - є спрос?))))
 

mulyavchik

Снайпер
Гарна рушничка…
Для загального розвитку, якщо панству на важко надати інфу, чом би й не спитати?
Чи тепер на форумі за спрос - є спрос?))))
Та ніякого спросу немає.Просто так, надав тобі інформацію для загального розвитку. Гарна,але не в нас.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Який канал ствола?
Яка вага рушниці?
Я мав на меті,можливо,придбати її,тому і виставив на обговорення
Тепер вона мене вже не цікавить,тому в подальших контактах з продавцем не бачу сенсу
 

Borz 1989

Новачок
Дійсно гарна… Але коли стріляв одним оком через мушку, німецька щока на прикладі - дуже доречна.
Перейшовши на вертикалки і зайнявшись на додаток стендовою стрільбою - почав стріляти через планку+мушку і двома відкритими очима, - німецька щока почала завалювати голову вправо і стало навпаки незручно…
Це рушниці стосунку не має, просто побачив щоку на прикладі і вирішив описати незначний досвід, якщо комусь можливо цікаво…, якщо ж нецікаво, то ставлю крапку в коментарях цієї теми, так як рушниця вже неактуальна та й коментар не зовсім самої теми стосується…
 
Статус
Закрита.
Зверху