Franchi Falconet S проти ІЖ 27

Kymushe

Мисливець
Шановні колеги! Допоможіть визначитися із вибором:
що краще - радянський ІЖ 27 16 калібру, 1982 року випуску в стані максимально наближеному до заводського (в мене в наявності) чи новий Franchi Falconet S 20 калібру (який в магазині і дуже мене манить).
Хотілося б почути думки з цього питання. Дякую.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Маныть, значит покупайте от того что кто-то выскажет свое мнение, манить не перестанет ;). Как то так.
 

SIC

Слідопит
Маныть, значит покупайте от того что кто-то выскажет свое мнение, манить не перестанет ;). Как то так.
100% поддерживаю, меня если манит то иду и беру))) А там поохотитесь и тогда расскажите свое мнение, в крайнем случае всегда можно продать либо то либо то)));) Тем более 16 калибр он потихоньку умирает ((
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
що краще - радянський ІЖ 27 16 калібру, 1982 року випуску в стані максимально наближеному до заводського (в мене в наявності) чи новий Franchi Falconet S 20 калібру (який в магазині і дуже мене манить).
А,що,в принципі, ви губите???А,нічого.Один вже є,беріть другий і рівняйте,якому оселитись у вас в квартирі!!
 

SIC

Слідопит
А вот у моего товарища есть Franchi Falconet , уже наверное года четыре. Хвалит очень это ружье и менять не собирается..
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Kymushe

Мисливець
Маныть, значит покупайте от того что кто-то выскажет свое мнение, манить не перестанет ;). Как то так.
Так тут такий розклад що не хватає грошиків і щоб купити Franchi необхідно продати ІЖ 27.
От і думаю чи варто продавати ІЖика щоб купити Franchi?
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
На последние деньги я бы не стал покупать ружье. Пользуйтесь ИЖиком и пропади он пропадом тот Фальконет ;). Как то так.
 

SIC

Слідопит
Так тут такий розклад що не хватає грошиків і щоб купити Franchi необхідно продати ІЖ 27.
От і думаю чи варто продавати ІЖика щоб купити Franchi?
Не попробовав не узнаешь ))) Я и занимал определенные суммы чтоб доложить и купить , не вижу в этом ничего плохого!! По крайней мере если продать фальконет то можно три таких ижика купить, это если фальконет не понравится)) Ну хозяин барин..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
радянський ІЖ 27 16 калібру, 1982 року випуску в стані максимально наближеному до заводського (в мене в наявності)
як надумаєте виставте фото ІЖ-27 та придумуйте ціну - цікаво, шукає товариш, добру рушницю за нормальні гроші.
 

Юрий 84

Новачок
Жоден напів автомат невартий гарноі двостволки іж 27 в 16-му калібрі варта уваги по надійності та якості бою. Незнаю як із франчі складеця у вас а за іжом жалкувати будете. Люди які мали можливість полювати з різною зброєю згодом повертаються до двостволок (власні спостереженя та досвід).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Жоден напів автомат невартий гарноі двостволки іж 27 в 16-му калібрі варта уваги по надійності та якості бою.
Ви нічого з барбітуратів не приймаєте:D:D:D з чого взяли що мова йде про Н/А
Франчі Фальконет ось
 
Останнє редагування:

SIC

Слідопит
Жоден напів автомат невартий гарноі двостволки іж 27 в 16-му калібрі варта уваги по надійності та якості бою. Незнаю як із франчі складеця у вас а за іжом жалкувати будете. Люди які мали можливість полювати з різною зброєю згодом повертаються до двостволок (власні спостереженя та досвід).
У меня были штучный иж-27 82го года ,штучный-тоз-34 86го года и экспортный иж-26 74го года , так вот после покупки современной вертикалочки я про эти ружья и не вспоминаю , так что куму как ))) Плюс вы не внимательно читаете тему , человек хочет фальконет вертикалочку в 20м калибре а не полуавтомат..
 

SIC

Слідопит
Хотя сколько ружей столько мнений, тут вам совета искать не стоит я думаю)) Поступайте по воле сердца и разума...
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Почитал....?
що краще - радянський ІЖ 27 16 калібру, 1982 року випуску в стані максимально наближеному до заводського (в мене в наявності)
которого, при надлежащем уходе для охотника хватит с головой и всегда можно продать (тьху,тьху).
чи новий Franchi Falconet S 20 калібру (який в магазині
и стоит где-то: http://i-shop.dp.ua/ruzhe-gladkostvolnoe-franchi-falconet-pro-2071-optiwood-ncl.html т.е. +/- 2000у.е. а в итоге та же вертикалка, правда с одним крючком..., а продать его, если вдруг шо то еще поманит..?
і дуже мене манить).
Чем...? Калибры рядом, сужения постоянные. Блеском и лоском, так это после сезона пройдет:D:D:D.
Так тут такий розклад що не хватає грошиків і щоб купити Franchi необхідно продати ІЖ 27.
Тут совсем не понятно:D:D:D
От і думаю чи варто продавати ІЖика щоб купити Franchi?
Я мыслю не стоит, т.к. Вы хотите то же, но в разы дороже:). Если не помешаны на ружьях, то оставьте ИЖыка, а на то шо в чулке, вот:
page_55.jpg
 
Зверху