перший сезон Ви добувати будете мало, а стріляти багато тут латунки і пригодяться, а там "Петя добув зайця з ІЖ-27, а я нє - хочу ІЖ-27, і наступному полюванні дядько Федя з МЦ21-12 з під хмар дістав качку - все тільки МЦ!" от себе пам"ятаю перші роки, а почав з ТОЗ-54 проста курковка 12 калібру, коли навчився стріляти то стало нічим не гірше ІЖ та МЦ.Вы можете поохотиться 1 сезон и понять,что оно Вам не подходит или просто захотите другое ружье.P.S. За 10 тыс. можна найти ТОЗ-34 либо другое ружье в достойном состоянии.
Всім доброго дня. Дозволю собі висловити деякі думки з приводу даної рушниці. Зброя, безперечно, хороша і ціна більш - менш адекватна. Але на мою думку, люба курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю по тій причині, що в цих рушницях відсутній запобіжник. При облавному полюванні, як писав в своєму коментарі NORD 10, незручностей не виникає, - став на номер, зарядив рушницю, звів курки. Потім спустив курки, розрядив рушницю, зійшов з номера. А при ходовому полюванні на зайця, на качку - коли з зарядженою рушницею потрібно йти полем, часом по високій траві, через камиші ? Тут для власника курківки є два варіанти - або йти з зведеними курками, але бути максимально обережним, щоб не зачепити спусковим гачком за камиш, траву , гілку та т. п., або йти з спущеними курками, а зводити їх вже безпосередньо перед пострілом (коли бачиш ціль). Оба варіанти , як на мене, не зовсім прийнятні. В чому переваги безкурківки. Зарядив рушницю, поставив на запобіжник і йдеш лісом - полем (звичайно ж з дотриманням загальних правил безпеки)перед самим пострілом - знімаєш з запобіжника. Правда навик - спочатку запобіжник, а потім спусковий гачок також приходить не зразу, але це справа часу, потім це доходить до автоматизму. Ще раз наголошую - це тільки моя особиста думка, заснована на особистому досвіді.Вирішив вступити в рядя мисливців, зібрав документи та чекаю "зеленку".
Шукаю свою рушницю.
Шановний Hovarf, згоден з Вами , але щось в цій рушниці мене зачепило по перше комплектація (сейф, патрони, патронташ, шомпол, ремінь, залишки пороху та латуні гільзи), по друге мені чомусь здається що зданою системою легше освоювати мисливську справу, навіть дружина зрозуміла що потрібно зробити для того щоб відбувся постріл. А наявність запобіжника не врятує ситуацію навіть з пневматикою , якщо порушувати ТБ.Всім доброго дня. Дозволю собі висловити деякі думки з приводу даної рушниці. Зброя, безперечно, хороша і ціна більш - менш адекватна. Але на мою думку, люба курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю по тій причині, що в цих рушницях відсутній запобіжник. При облавному полюванні, як писав в своєму коментарі NORD 10, незручностей не виникає, - став на номер, зарядив рушницю, звів курки. Потім спустив курки, розрядив рушницю, зійшов з номера. А при ходовому полюванні на зайця, на качку - коли з зарядженою рушницею потрібно йти полем, часом по високій траві, через камиші ? Тут для власника курківки є два варіанти - або йти з зведеними курками, але бути максимально обережним, щоб не зачепити спусковим гачком за камиш, траву , гілку та т. п., або йти з спущеними курками, а зводити їх вже безпосередньо перед пострілом (коли бачиш ціль). Оба варіанти , як на мене, не зовсім прийнятні. В чому переваги безкурківки. Зарядив рушницю, поставив на запобіжник і йдеш лісом - полем (звичайно ж з дотриманням загальних правил безпеки)перед самим пострілом - знімаєш з запобіжника. Правда навик - спочатку запобіжник, а потім спусковий гачок також приходить не зразу, але це справа часу, потім це доходить до автоматизму. Ще раз наголошую - це тільки моя особиста думка, заснована на особистому досвіді.
Дякую , старе теж реставрую, син ще росте, як не мені так йому точно знадобиться.тоз-бм випускався паралельно з тоз-63 з одних і тих самих деталей 5 років, зовнішня відмінність була лише в приливах на курках які були у 63го та хромованих стволах, та пластиковим тильником з розеткою на пістолетній рукоятці(це я писав). що відрізняло то це саме напис на стволах ТОЗ-63. У Вас скорше найбільш ранній тоз-63, тому немає ознак, притаманних 63му пізніших років, хай буде тоз - 63 -суттєвої різниці немає.
спробуйте рушницю з англійським ложе - мені не лягає. реставруйте і рідне дерево, хай лежить - згодиться 100%.
зараз реєструю рушничку тестя покійного теж тоз-63, а там і вороніння і дерево робити нове, але старе залишу