пуля???

igarek

Мисливець
Доброго дня ! підскажіть яка пуля найпопулярніша серед мисливців?
Шановний,тем про кулі на форумі та й взагалі в інеті-просто море,Виберіть об*єкт полювання і під нього підберіть кулю.
Ще вкажіть яка у Вас зброя гладкоствол чи нарізняк,а то насиплять порад:D








в
 

$$Васян$$

Мисливець
Для гладкоствола. Я понімаю що кожному своя пуля подобається .
Мене цікавить якими найчастіше користуються . хочу пулі лити .
 

Санёк 86

Мисливець
дело не в том что кому нравиться ,а просто к примеру два одинаковых ружья одной и тойже пулей могут дать разные показатели.Нужно отстрелять несколько видов пуль и определить какая даст лучшый результат с вашего ружья
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мене цікавить якими найчастіше користуються . хочу пулі лити .
ага! вивчення коньюнктури ринку!:D:D
користуються: Бренекке, Полева-1, 2, 3, 6, Маєра, Діаболо, Три шара, Лайман, Лии, Рубейкіна, Блондо, Іванова, Фостера - це далеко не увесь перелік, не рахуючи купи куль від Моноліту.
лий якісні Діабола, Лии, Фостера (якщо лійку найдеш), Лайман (він же Ліман) - найпростіші у відливці.
Особисто я купую Полева-6, Три шара, а Діабола з пояском ллю сам - навіть товаришам, виходить з моєї лійки важка-35,5 г в середньому, на 35 м - працює як висічка. ллю з акумуляторного свинцю
 

$$Васян$$

Мисливець
Вмене є форма діабло . вместо пояска точки.
А яка краще з пояском чи точками?
 
Останнє редагування:

Грищенко

Снайпер
Мене цікавить якими найчастіше користуються
Как это вы собираетесь определить по ответам форумчан?Просто интересен метод.o_O
Гляньте продажные темы по пулям здесь и на Реберте,-думаю вопросы с коммерчески успешными пулями отпадут сами собой.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вмене є форма діабло . вместо пояска точки.
А яка краще з пояском чи точками?
кому як - а вене з зубчиками летіли трошки криво, як мені здалось, тому замовив собі з пояском - стало краще, хоча є багато бажаючих на кулі з зубчиками, треба ті і ті, до речі, з пояском трохи важча
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня ! підскажіть яка пуля найпопулярніша серед мисливців?
Краще задати питання для кого особисто, яка куля найпопулярніша. Особисто для мене куля Рубєйкіна та Полєва №7 ППСт. Частенько використовую Кулі Іванова. Рідко використовую кулі Совестра та прибалтійську Гексоліт.
 

boroda1977

Мисливець
Краще задати питання для кого особисто, яка куля найпопулярніша. Особисто для мене куля Рубєйкіна та Полєва №7 ППСт. Частенько використовую Кулі Іванова. Рідко використовую кулі Совестра та прибалтійську Гексоліт.
полева. и хочу попробовать рио турбинные.
 

Patso

Снайпер
Краще задати питання для кого особисто, яка куля найпопулярніша. Особисто для мене куля Рубєйкіна та Полєва №7 ППСт. Частенько використовую Кулі Іванова. Рідко використовую кулі Совестра та прибалтійську Гексоліт.
А де ви купували полева стальну?
 

Patso

Снайпер
Я по інтернет-магазинах дивився, ніде не бачив. Мені потрібно всього 1-2 шт. для колекції.
 
Зверху