Шановна спільнота, прошу допомогти в оцінці зброі Карл Кауптман

Статус
Закрита.

Жерех

Новачок
Можу тільки додати, що коли прийшов час її перереєстровувати, то мене відправили до інституту Н/ Дослідного МВС. Я звідти привіз заключення в районну дозвільну та подався. Через день подзвонили з інституту та попросили підʼїхати з нею ще раз. Питаю навіщо? Кажуть будемо ще описувати, бо сподівались знайти в базі, а виявилося, що подібного ружбая в Україні немає. Ось хочу більш- менш прикинути. Сподіваюсь на професіоналізм шановних експертів.
 

Жерех

Новачок
Рембранд, він завжди Рембранд… хоча і його люди за відро картоплі віддавали… слава Богу тут не цей варіант. А щодо ціни, то як не встановимо її тут, будемо досліджувати далі. Є ще европейські аукціони.
Дослідимо. Поспішати не буду. За відгуки дякую.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А хто покривав нітридом тітану? Якщо Ви, тоді оголосить які роботи з відновлення ще виконувались?
 

old hunter

Снайпер
Можу тільки додати, що коли прийшов час її перереєстровувати, то мене відправили до інституту Н/ Дослідного МВС. Я звідти привіз заключення в районну дозвільну та подався. Через день подзвонили з інституту та попросили підʼїхати з нею ще раз. Питаю навіщо? Кажуть будемо ще описувати, бо сподівались знайти в базі, а виявилося, що подібного ружбая в Україні немає. Ось хочу більш- менш прикинути. Сподіваюсь на професіоналізм шановних експертів.
В них в базі половини чого немае.
Наприклад рушниця моделі Альфа (хай буде) в них е в базі, а наступна модель Альфа 2 вже немае, а якщо ще буде Альфа 2Е, то зовсім невідома річ для них.
Сам таке пройшов, пришлось залишати карабін в НДЕКЦ на декілька днів щоб ті бовдури внесли в базу мою модель, бо на ньому була дописка 2Е до моделі.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Статус
Закрита.
Зверху