Фінка

Скоро сизон грибів, ягід та риболовлі а ви вже придбали собі вірного помічника.Продам 2 ножі фінского типу власного виробництва Продам ніж ,,Фінка"сталь Х12ф1 і р6м5 закалка 62 роквела ніж заточений до бритвеної гостроти

Рукоятка :Горіх просякнуті льяним маслом
Больстер:Латунь

Сквозний монтаж

Технічні характеристики

Загальна довжина-245-240 мм
Довжина клинка-125-115мм
Ширина клинка-20 мм
Товщина в обусі-4 мм
Довжина рукоятки-125 мм
Спуски прямі без чихла є можливість пошити
ЦІНА 1800-2300 грн
Антон 097 114 74 66
 

Вкладення

Михайл

Мисливець
Сорі, Антон Трахтій, скоро не сезон ягід в рибодовлі. Війна не зауважуєте? М
 
Сорі, Антон Трахтій, скоро не сезон ягід в рибодовлі. Війна не зауважуєте? М
Розумнику Ви хочете сказати що якщо війна то демобілізований чи військовий в відпустці наприклад не може взяти дітей чи жінку і піти на рибалку гриби чи ягоди чи наприклад тато з броню в якого 3 і більше дітей не може цього зробити чи дідусь пенсіонер не сходе з внуком на гриби чи риболовлю маячня сивого коня Ваш пост і щоб Ви собі знали що частину коштів з продажу цих ножів я доначу бо маю бронь з важливих причин і допомагаю чим можу і ніж вже такий не один на фронті так що думайте що пишете
 
Сорі, Антон Трахтій, скоро не сезон ягід в рибодовлі. Війна не зауважуєте? М
Можна сказати що якщо війна то треба сісти в дома і їсти хліб і воду і не жити а Ви не задумувалися що не всіх разом мобілізують і вних є рідні і діти з якими вони можуть активно відпочивати поки можуть чи батько який їде на фронт може придбати синові на згадку гарного ножа чи дружина може подарувати такого ножа чоловікові який їде на фронт
 

Корнилов

Снайпер
Розумнику Ви хочете сказати що якщо війна то демобілізований чи військовий в відпустці наприклад не може взяти дітей чи жінку і піти на рибалку гриби чи ягоди чи наприклад тато з броню в якого 3 і більше дітей не може цього зробити чи дідусь пенсіонер не сходе з внуком на гриби чи риболовлю маячня сивого коня Ваш пост і щоб Ви собі знали що частину коштів з продажу цих ножів я доначу бо маю бронь з важливих причин і допомагаю чим можу і ніж вже такий не один на фронті так що думайте що пишете
Що Ви описали,багатодітні батьки і Важливі причини-це не бронь,а відсрочка!!!
 

Владимир 70

Мисливець
Розумнику Ви хочете сказати що якщо війна то демобілізований чи військовий в відпустці наприклад не може взяти дітей чи жінку і піти на рибалку гриби чи ягоди чи наприклад тато з броню в якого 3 і більше дітей не може цього зробити чи дідусь пенсіонер не сходе з внуком на гриби чи риболовлю маячня сивого коня Ваш пост і щоб Ви собі знали що частину коштів з продажу цих ножів я доначу бо маю бронь з важливих причин і допомагаю чим можу і ніж вже такий не один на фронті так що думайте що пишете
90% дідусям пенсіонерам не під силу ніж за 2300 грн...
 
Зверху