Фото " Природа "

север

ветеран форуму
надійна команда
По троху моніторите ситуацію перед відкриттям?
Рэгулярно!;)
А то получится, не дай Бог!, как у незабвенного Остапа Вишни:

"Куди їхати?!
Ну, як ви одразу зможете вирiшити, куди їхати, коли сьогоднi вам кажуть:
— Бiля Борисполя, на озерах, качви тiєї, ну, як хмари! Повiрите, як випливуть, ну, як тої ряски! Одне одного просто давлять. Оце вчора приїздила звiдтам молодиця, так казала, що її свекровi кум його казав, що кумова баба чула од свахи, що та сама бачила, як коноплi мочила, що нема куди через тую качву коноплини ткнути! Поїдемо, га?!
— Поїдемо! Тiльки в мене набоїв обмаль!
— А навiщо вам багато набоїв! Та там з одного набою торiк по 24 качки били. П'ять набоїв — сто двадцять штук. Самий крижень, майте на увазi. Важка птиця: бiльш як сто двадцять штук не пiднесете!
Завтра ви почуєте:
— Куди на вiдкриття?
— Думаю до Борисполя.
— До Борисполя? Чого? Хiба на сухому качки плавають?!
— Як "на сухому"?!
— Та там же озера повисихали! Та там за весну й за лiто нiхто навiть i не чув, щоб хоч одна закахкала. Ранньої весни прилетiло, було, туди чималенько табунiв, покружились трохи й усі на Носiвку! Чули про Носiвку?!
— Чув.
— Так там з усього Лiвобережжя качки ще навеснi позбирались. Стихiйне нещастя: соняшники всi потолочили. А на луках через гнiзда трава не виросла: гнiздо на гнiздi, травi нема де рости, — не знають колгоспники, чим худобу годувати. Нi, коли вже їхати, то тiльки в Носiвку!
— Ну! Поїдемо на Носiвку! Iще через день:
— Драстуйте! Готовi до вiдкриття?
— Готовий.
— На Яготин?
— Нi, на Носiвку!
— Тю! За жабами?!
— За якими жабами?
— Та в Носiвцi самi жаби! Коли вже їхати, щоб з качками бути, так тiльки на Яготин. От там качки...
I т. д. i т. п."
http://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=449

П.С. Кстати, под Носовкой такие крыжни уже летают!:rolleyes::D
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
На пятом фото некоторые лопухи достигают в диаметре до полуметра.:eek::eek:

Та не Пашка...Я все время на открытие на одном месте.
А у меня так, увы, не получается: иногда, действительно, вода уходит с заветных мест еще до открытия охоты. Надеюсь, в этом сезоне, так не получится.
Поэтому, в меру возможностей, стараюсь "держать руку на пульсе жизни".
Но главная рекогносцировка-только накануне праздника! А пока-только предварительная "пристрелка" по местности.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Не могу понять почему фото вышло таким темным и нечетким:(,сразу не обратил внимания так как загружал его в тему с телефона.
 
Зверху