Форумна курілка

Статус
Закрита.

хитрый лис

клон забаненого

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на костер...еще и пропагандирует сдесь ни стыда ни совести;)
шо я пропагандую?!!! виступати та пропагандувати треба спочатку тихо, потім голосніше і зриватись на крик. говорити про високі ідеали, про ідею нації, про верховенство раси, жестикулювати руками, дивитися поверх голів слухаючих, самому щиро вірити в те що кажеш... бажано шоб дійство мало вигляд факельної ходи!
а ти кажеш я пропагую...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
шо я пропагандую?!!! виступати та пропагандувати треба спочатку тихо, потім голосніше і зриватись на крик. говорити про високі ідеали, про ідею нації, про верховенство раси, жестикулювати руками, дивитися поверх голів слухаючих, самому щиро вірити в те що кажеш... бажано шоб дійство мало вигляд факельної ходи!
а ти кажеш я пропагую...
Дивлюся,Артур,ти давно вже сидиш на МК!!Накрило тебе по хазяйськи!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
того й не читаю... бо хочу в оригіналі... а я ледачий до науки...
И вкусы и запросы мои странные.
Я разновиден, мягко говоря.
Могу одновременно грызть стаканы
И Шиллера читать без словаря... (с)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так вони і переклали те що потрібно для нас,а читати треба в оригіналі,а там розбіжність становить 30%!!!!
так я ж про те саме. читати твори в перекладі. це те саме шо лизати мед через банку!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну Парни у Вас и тема на 8 марта.:D:D:D Кого в лагерь собрались определить??? .:D:D:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну Парни у Вас и тема на 8 марта.:D:D:D Кого в лагерь собрались определить??? .:D:D:D
Кого зібрались,той вже в дорозі,а кого думаємо-чекаємо на приватну бесіду!!Діма привіт!!Де ти пропадаєш в цей знаменний для України день???
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Кого зібрались,той вже в дорозі,а кого думаємо-чекаємо на приватну бесіду!!Діма привіт!!Де ти пропадаєш в цей знаменний для України день???
Добрый день Евгений Васильевич... только пришел с роботы, пообедал и с Лесей провели Дочь в Черновцы.Теперь курю с Вами.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Андрій привіт!!Заходь гостем будеш!!
 

Kula4ok82

Мисливець
Мужики всім привіт!!!!! Не як недоберуся до вас, богато справ ,вітаю ваших жінок зі святом всім вдалого і гарного вечора.
 
Статус
Закрита.
Зверху