ТОЗ-63 ще постріляє

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

хитрый лис

клон забаненого
а из наших форумчан таким никто не занимается?
 

Буга

Снайпер

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Головне того Оленя на прикладі збережіть ! Він є " оригінальний " .
У Вас фамилия не Петросян?
Хрень пишите в хорошей теме.... Сделайте руками, что то сами или за деньги правильно восстановите, выложите отчет....... А умничать в курилке нужно.....
 

greyder

Мисливець
З наших, незнаю. У Києві, Харкові є хромування, якість нормальна. По Києву у людини можу запитати що і в яку ціну.
 

Mechanik

Снайпер
У Вас фамилия не Петросян?
Хрень пишите в хорошей теме.... Сделайте руками, что то сами или за деньги правильно восстановите, выложите отчет....... А умничать в курилке нужно.....
Пане Оptimum, що такого "кривого" написав форумчанин Буга?
Для чого давати такі поради Вам в темі? Незрозуміло?
Спостерігаючи за Вашими відповідями в темах, прийшов до висновку, що до людей Ви ставитесь - ЗНЕВАЖЛИВО.
Це так... сказано м'ягко кажучи.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

хитрый лис

клон забаненого
Буга. не я оленя там рисовал, и не Вам в нем меня упрекать.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну спосибо Артур удружил:D ,думал просто почитать и тут руки зачесалиль, работы конечно поменьше чем с Вашей но попатеть прийдется.
шо я роздивився на фото - рушниця ТОЗ-Б без сумнівів, навіть не перехідна модель, а чистий Б. приклад не його - або роблений або присобачений від ТОЗ-63, від нього ж і розетка. хромування запчастин явно не заводське, тому первозданного там нічого нема. не воронили колодку на ТОЗ-б дуже рідко

але й не хромували чи нікелювали, то твій дідусь десь сам таке вчинив.
 

хитрый лис

клон забаненого
что и цевье тогда кустарным методом хромировано?и номер на нем?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

хитрый лис

клон забаненого
Сомневаюсь что покрытие не заводское т.к. рамки запирания тоже покрыты и экстрактор, и приобреталось оно новое по поводу приклада спорить не буду, но покрытие скорее всего заводское.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сомневаюсь что покрытие не заводское
нє, робили його на заводі, тільки не збройовому, а на будь-якому де є гальваніка.
рамки запирания тоже покрыты и экстрактор
от це навряд чи покривали на ТОЗі - у баті ТОЗ-34 з білою ствольною коробкою то ричаги зведення та планка нехромовані.
рамки запирания тоже покрыты и экстрактор
так прошу сіфоткати всі деталі колодки, замкових дошок, курків. на метал цев"я теж хромується, що ж тут такого.
 

Andrey 777

Слідопит
чим дерево знежирити краще? з чого зробити білі проставки під розетку на пістолетній рукоятці та під тильник??
проставки можна зробити зі звичайноі меблевоі білоі кромки пвх товщиною 2мм і шириною 44мм.сам такі проставки з неі робив.легко обробляеться і мае непоганий вигляд
 

хитрый лис

клон забаненого
Скажіть чи випробовував хтось засіб для вороніння "Klever"
я пробывал ну-блек,тот же клевер, откровенно подходит только для мелкого подворанивания(точечного),стойкость никакая-2-3 недели начинает вытираться,очень ядовита:eek:в процессе нанесения от паров появляется ижжога
45694806_w640_h640_cid1294446_pid23059516-83db9c62.jpg
 
Зверху