Сказ.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це я про те, що люди, які повинні займатися своєю роботою, таки її роблять навіть в умовах війни, не дивлячись на "мнение" скептиків.
 

old hunter

Снайпер
Це я про те, що люди, які повинні займатися своєю роботою, таки її роблять навіть в умовах війни, не дивлячись на "мнение" скептиків.
Саме так.
Я був у перукарні, в аптекі, в магазин заходив.
Люди, які повинні займатися своєю роботою, таки її роблять навіть в умовах війни.
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Volodia Hirniak

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
З того звіту - 90 проц розносчики домашні тварини. У собак і котів є власники. Одного флакона вистачить на сто прививок чи більше ( не пам'ятаю, помню що були на 100 доз і можливо і більші флакони). У нас на "сєпарському сході " не було проблемою організувати вакцинацію і пройти по дворам проколоти тварин (звісно до 2022 року), а в інших областях так зробити неможливо? Залишилося визначити крайнього і виї...
 

VS1975

Снайпер
З того звіту - 90 проц розносчики домашні тварини. У собак і котів є власники. Одного флакона вистачить на сто прививок чи більше ( не пам'ятаю, помню що були на 100 доз і можливо і більші флакони). У нас на "сєпарському сході " не було проблемою організувати вакцинацію і пройти по дворам проколоти тварин (звісно до 2022 року), а в інших областях так зробити неможливо? Залишилося визначити крайнього і виї...
Я ніколи не чекаю ветеринарну службу і сам вакциную своїх двох собак та кота, який живе у дворі. Вакцина Біокан R. Ціна однієї дози - 45 грн. Тим більше, що у цьому році ще не проводили щеплення ті, хто має це робити.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це зрозуміло. Не зрозуміле оте, що написано вище в посиланні. Там люди що, в один день 400 з лишнім чоловік звернулися з підозрозрою на сказ??? З них майже 200 - реально прописали уколи. Якщо є випадки, то що, там керівництво громад і ветслужб зовсім "безсмертні"? Є випадки, то бігом по селам, по вулицях, колоти все що шевеляться, планово чи навпаки не планово, якщо є стільки випадків сказу котів і собак? Якась інша реальність виходить. Чи інша країна. Чи ще щось. Хоча я впевнений, задай зараз питання відповідальним особам - виявиться що робота ведеться, все є, всім забезпечені (з статті ). Або просто я не розумію як взагалі таке може бути. Як хтось пояснить, то дякую.
 

Altay1972

Снайпер
Або просто я не розумію як взагалі таке може бути.
Все на папірцях...і заходи, і методи, і плани з відповідними звітами...
А погіршення картинки та загального стану - то є привід для планування ще більш об'ємних планів та заходів...
 

Степанович 2

Снайпер
За вакцинацією собаки завжди звертався, як раніше так і тепер, у ветслужбу, в залежності від того коли закінчувався термін попередньої. Робили прививку завжди без платно
 
Зверху