Рік випуску ІЖ-54

север

ветеран форуму
надійна команда
Який рік випуску рядового ІЖ-54 серії "У", номер після серії чотиризначний? Рушниця без зовнішніх брандтрубок, до 1962 року. Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зазвичай, визначають рік випуску зброї в цій темі. Незалежно від моделі.
 

Vov-1

Зброяр
Згідно розповсюдженої таблиці, 1960.
 

Schmied

Слідопит
Можливо 56го , тоді наче не було ,, штучних,, серій , штучні і серійні йшли в одній серії , а градацію відмічали у паспорті.
Думаю, що ці таблиці здебільшого не передають реальну картину. Хто їх складав? Всі вони на мою думку дуже поверхневі і не офіційні, що прикро. Були в мене останні ИЖ-54, а саме рядовий 1955 року з серією К , штучний 1961 року з серією Р та також рядовий 1965 року з серією П.В даній таблиці я цього не побачив.
 
Останнє редагування:

Schmied

Слідопит
Який рік випуску рядового ІЖ-54 серії "У", номер після серії чотиризначний? Рушниця без зовнішніх брандтрубок, до 1962 року. Дякую.
А чому до 62, я вважав до 1958( були без брандтрубок). Це перше, а по-друге зазвичай на вказаних рушницях вказувався рік випуску, хіба ні?Крім того всі 54, які мені доводилось бачити ( біля 40 од.) були тільки з чотиризначним номером. ІМНО....
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
А які були серії, взагалі, у ІЖ-54 1954 року випуску? Інформації по цьому питанню повний 0. До речі, як і самих рушниць цього року випуску.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А чому до 62, я вважав до 1958( були без брандтрубок). Це перше, а по-друге зазвичай на вказаних рушницях вказувався рік випуску, хіба ні?
Згоден, до 1958 року. То я так, з перестраховкою. А з приводу рушниць, то номер (дата виготовлення) вказувався лише на подушках стволів. В наявності лише колодка з серією і номером. Цікавить саме її рік виготовлення.
 

Hunter 79

Слідопит
А вони були взагалі 1954 року випуску???? Колись ставив таке питання в профільній темі, але відповіді не було....
Ніколи не бачив 54го 54 р.в. Першою серією мабуть таки є серія ,,А,, , у мене серія ,,А,, 1743 квітень 1955 , паспорт виписаний 12 квітня , на мою думку - модель пішла у серію в кінці 54го року , але перші серійні рушниці з,явились і клеймувались вже таки у 1955 році .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую. Це найбільш вірогідна версія. Теж шукав відповідь на це питання. Вона знайшлась на...нашому форумі! Кінець 1955-1956 роки.https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%98%D0%96-54-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%A3-1956-%D0%B3.5186/Да,действительно и в 1956 году тоже выпускалась серия "У",которая начиналась с ноября 1955 года и заканчивалась в декабре 1956 года!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
До речі, на мій погляд, рік випуску ІЖ-54, приблизно, звичайно, можна спрогнозувати навіть по гравіруванню на колодці рушниці. Але це знову, наголошу- приблизно. Ось і на цій, що ми визначали, з одного боку заєць, з іншої -глухар. Таких раніше мені не зустрічалось. В комплексі з безвідбійним виконанням це вказувало на оанній період її виготовлення, який мені і хотілось встановити. Всім дякую за обговорення і допомогу!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тему залишаю відкритою! Нехай вона і подальшому допомагає всім прихильникам ІЖ-54!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Прохання до всіх надавати в темі також лише ПІДТВЕРДЖЕНІ по роках серії випуску ІЖ-54. Це допоможе краще зрозуміти і систематизувати хронологію їх випусків. За достовірність інформації відповідальність несе автор повідомлення. Неперевірені передруківки з інших джерел не допускаються! Лише першоджерела, або офіційна інформація! В інтернеті і так повно сміття.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Почну з себе: серія Я (номер чотиризначний) 1958 рік.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Серія У (номер чотиризначний) 1956 (кінець 1955?) рік.
 
Зверху