Рушниця мисливська Benelli SuperSport кал.20

Статус
Закрита.

Dantist1982

Мисливець
Рушниця мисливська Benelli SuperSport кал.20 в карбоні.Весь комплект,кейс,чоки.Настріл 500-1000,достовірно не скажу.Рушниця не моя.Власнику біля 70 років,з нетом на ви,попросив розмістити рушницю на продаж.По технічним і зовнішніх параметрах рушниця без нарікань.Тереторіально знаходиться в Черкасах.Ціна 2900у.е. або 80600гр.Торг.За якість фото вибачаюсь, 70 ти річна людина зробити невзмозі кращі.Тел.066 110 09 83
 

Вкладення

Mike 1986

Мисливець
Жаль что не 12 калибр ищу такое для себя , очень класное ружьё, удачной продажы . Ну и цену рынок подкоректирует.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пани форумчани!!Кому ціна не підходить не заходьте в цю тему.Не флудіть і не "смітіть" в темі продажу.Рушниця дорога,добротна і покупець для неї повинен бути специфічний.На форумі є в продажі рушниці різних цінових категорій які відповідають всім верствам населення.Розраховуйте і шануйте свої фінансові сили,а заодно і час модераторів.Дякую за розуміння.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сам з такою полюю вже 10 років(поміняв вже 2 БСС)!!Перша рушниця була першою в Україні.Зауважень взагалі нуль,а емоцій повні ...!Сер'йозна машина,для дорослих!!
 

Alex7175

Новачок
Уважаемый я задавал вопросы по существу данного ружья. У меня Бенелли Винчи 12к . Я в курсе сколько они стоят, новые и б.у, и 20 калибра
 

Alex7175

Новачок
Основной момент с которым надо будет повозиться и подумать о цене продажы данного калибра , т.к данный колибр на любителя+ общее состояние ружья
 
Статус
Закрита.
Зверху