Продам рушницю Benelli M2 Comfortech кал. 12/76. Ствол - 71 см

Zinger7722

Новачок
Продам рушницю Benelli M2 Comfortech кал. 12/76. Ствол - 71 см
Виробник: Benelli
Модель: M2
Додаткова інформація: Анатомічний потиличник з техногеля, ствольна коробка з легкого сплаву Ergal, анодована, чорна, полірована
Калібр: 12/76
Кількість патронів: 3+1
Конструкція магазину: Підствольний трубчастий
Гладкоствольна зброя: Напівавтоматична
Прицільні пристосування: Вентильована планка 8 мм з мушкою
Комплектація: Антабка швидкознімна (2), Інструкція (1), Ключ для чоков (1), Чок (4), Прокладка для зміни кута нахилу приклада (3), Маслянка з маслом (1), Чок встановлений (1), Пластина для регулювання Погиба (1), Кейс (1)
Користувач: Для правші
Система перезарядки: Інерційна
Довжина ствола, см: 71
Довжина загальна, см: 126
Країна походження: Італія
Маса: 3,2 кг
Характеристики приклада / ложі: З технополимера з рискою "Air Touch"
Стан зброї 4+
До стандартної комплектації додається:
  • подовжувач магазину ( 8 патронів)
  • Подовжувач ствола
  • ремiнь benelli
Реєстрація Харків 0503235032

Цiна за комплект 1400$
 

Вкладення

Dionys

Мисливець
Привіт, рік виготовлення/купівлі і який приблизно настріл?
 

Zinger7722

Новачок
Система Comfortech на рушницях Benelli грає важливу роль в результативностi, якостi та комфортi стрiльби. Не плутайте рушницi Benelli зi звичайним пластиковим прикладом i з прикладом системи Comfortech.
 
Система Comfortech на рушницях Benelli грає важливу роль в результативностi, якостi та комфортi стрiльби. Не плутайте рушницi Benelli зi звичайним пластиковим прикладом i з прикладом системи Comfortech.
Почитайте правила! Дружня порада.
 

Zinger7722

Новачок
Допис стосовно системи яку має моя рушниця i порада не плутати ви вважаєте якимось порушенням? Чи на що ви натякаєте? Дякую за пораду
Не бачу сенсу дискусії. Рушниця гарна, а реакція на таке підняття теми може бути різною, в модераторів також.
Вважаю питання закритим.
 

Zinger7722

Новачок
Не бачу сенсу дискусії. Рушниця гарна, а реакція на таке підняття теми може бути різною, в модераторів також.
Вважаю питання закритим.
Зробив допис для тих, хто зовсім не розуміє в чому рiзниця. Чесно кажучи набридло в телефонних розмовах кожному вiдповiдати на безглузді питання. Люди навіть не дочитують до кінця оголошення, тільки бачать цiну. Тому вважаю доцільним зробити дописи та наголос в чому різниця, а вiдповiдно i ціна. Дякую за увагу
 

Dusk Hunter

Мисливець
Не плутайте рушницi Benelli зi звичайним пластиковим прикладом i з прикладом системи Comfortech.
Якраз на звичайних прикладах стоять гумові (вічні) потиличники, а на кмфортечах гелеве барахло яке з часом потребує заміни...
 

Zinger7722

Новачок
Якраз на звичайних прикладах стоять гумові (вічні) потиличники, а на кмфортечах гелеве барахло яке з часом потребує заміни...
Вам відома якість Benelli? В мене за шість років полювання з цією рушницею жодного питання не виникало.
 

Dionys

Мисливець
Питання є до якості гелевих потиличників...
Не стосується теми продажу даної рушниці, але підтверджую "якість" гелевих тильників Benelli, достатньо 2-3 рази гарно намочити і кришиться як цукрове печиво. На belmonte, m2, sbe2 точно.
Ціна в 1000 за даний екземпляр - "ням-ням!" Вдалого продажу.
 

Zinger7722

Новачок
Не стосується теми продажу даної рушниці, але підтверджую "якість" гелевих тильників Benelli, достатньо 2-3 рази гарно намочити і кришиться як цукрове печиво. На belmonte, m2, sbe2 точно.
Ціна в 1000 за даний екземпляр - "ням-ням!" Вдалого продажу.
Гелевий тильник кожен сезон на протязі 7 років мочився у воді, бо рушниця використовувалась виключно на водоплаваючих. Я можу вас запевнити, з ним нічого не трапилось.
 

Dionys

Мисливець
Гелевий тильник кожен сезон на протязі 7 років мочився у воді, бо рушниця використовувалась виключно на водоплаваючих. Я можу вас запевнити, з ним нічого не трапилось.
Можете запевнити, тільки не потрібно . Тут йому 3 роки з моменту купівлі рушниці. 5-6 виїздів. Правда один раз лежав в траві під росою години 3-4 бо власника на дерево загнав "кабанчик") IMG_20240219_184746.jpg
 

Zabar Andrij

Мисливець
щока рідна теж з часом висипалась. в дощ набухала, і ставала наче губка, потім фсьо.
поставив поліурітанові, все, як бабка пошептала
 

Zinger7722

Новачок
Можете запевнити, тільки не потрібно . Тут йому 3 роки з моменту купівлі рушниці. 5-6 виїздів. Правда один раз лежав в траві під росою години 3-4 бо власника на дерево загнав "кабанчик") Переглянути вкладення 868169
Це що за кусок підошви?
 
Зверху