Продам иж 54 12

mulyavchik

Снайпер
І будь ласка кому потрібно цікавить реально рушниця телефонуйте нема часу написанину 0631994839
Тоякшо ти .брате хочеш продати своє весло то потрудись трошечки будь ласка.Лошків тут немае.
 

Василь Рівне

Мисливець
1964 рік однозначо 73 см навіть якщо їх і вкоротили на 2 см то чоки збереглися. не повністю, але дріб однозначно буде формувати до кучі. Була Іж 58 1982 р в 12 кбр з стволами 71 см з заводу.
 
читаю шо тут пишуть і дивуюсь тим диванним експертам ,які тут на форумі мудрують,людина продає рушницю,всьо написала,що треба,навіть то ,що буває на сайті рідко,на всі питання дав відповідь,налетіли на продавця,хоть один з вас поїхав?глянув?Я живу не далеко від Червонограда,можу заїхати глянути при оказії,і написати все як є про дану зброю,якщо з нею немає проблем,чи якихось переробок,хтось з Вас її купить? скоріш за все ,що ні,обясню чому,тому,що вам вона нікому не потрібна,просто пишете,щоб скучно не було.Одже кому буде цікаво,пишіть мені в приватні повідомлення,поїду гляну
 

kef

Зброяр
читаю шо тут пишуть і дивуюсь тим диванним експертам ,які тут на форумі мудрують,людина продає рушницю,всьо написала,що треба,навіть то ,що буває на сайті рідко,на всі питання дав відповідь,налетіли на продавця,хоть один з вас поїхав?глянув?Я живу не далеко від Червонограда,можу заїхати глянути при оказії,і написати все як є про дану зброю,якщо з нею немає проблем,чи якихось переробок,хтось з Вас її купить? скоріш за все ,що ні,обясню чому,тому,що вам вона нікому не потрібна,просто пишете,щоб скучно не було.Одже кому буде цікаво,пишіть мені в приватні повідомлення,поїду гляну
От Ви і поїдьте та гляньте на відмінний стан.довжину ствола та вагу ...Бо те що описано власником має велики сумніви.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
читаю шо тут пишуть і дивуюсь тим диванним експертам ,які тут на форумі мудрують,людина продає рушницю,всьо написала,що треба,навіть то ,що буває на сайті рідко,на всі питання дав відповідь,налетіли на продавця,хоть один з вас поїхав?глянув?Я живу не далеко від Червонограда,можу заїхати глянути при оказії,і написати все як є про дану зброю,якщо з нею немає проблем,чи якихось переробок,хтось з Вас її купить? скоріш за все ,що ні,обясню чому,тому,що вам вона нікому не потрібна,просто пишете,щоб скучно не було.Одже кому буде цікаво,пишіть мені в приватні повідомлення,поїду гляну
Так з'їздіть, подивіться. Напишете відгук про стан. А люди подивляться, та подумають чи воно вартує того, щоб їхати та витрачати час і кошти.
На цьому ресурсі не те, що не один раз, а напевно не одну сотню разів всілякі нечисті на руку продавці виставляли хлам по ціні ідеального стану
%22В кавычках%22.gif

І саме завдяки такому суспільному обговоренню, як тут існує, в них залишалося мало шансів когось наклепати. Те що Ви пишете, що ніхто його не купить з тих хто бере участь у дискусії, це так. Більшість старожилів, які тут спілкуються, це люди з чималим досвідом, а також часто і арсеналом. І їхній вибір зброї це ціленаправлене, зважене і осмислене рішення.
Але Ви не вбачаєте один дуже важливий аспект. Крім тих хто тут висловлюється, набагато більше людей проглядає більшість тем і не бере участь у обговореннях. І знову ж таки більшість тих людей це новачки чи люди з невеликим досвідом. І от цих людей ці обговорення і можуть застерегти від даремного вкладання зароблених власною працею коштів у ідеальний стан
%22В кавычках%22.gif

Не треба мати людей за лохів.
Я можу накидати особисто Вам купу тем де немає ніяких кіпішу і гаму, бо людина все чесно розказала, показала, поставила адекватну ціну. Все!
І ніхто не здіймається ніякого ґвалту. Але і за ідеальний стан
%22В кавычках%22.gif
ніхто не пише. Все чесно.
Так що не кип'ятіться..
А з'їздити з'їздіть. Якщо маєте таку можливість.
Думаю багато хто буде Вам вдячний. Особливо серед тих, хто підшукує собі першу рушницю, або шукає другу і саме визначену модель.
Можете навіть нічого не писати. Просто зробіть якнайбільше якісних гарних фото. Усього, що тільки можна.
Приклад цього також можу навести особисто для Вас.
 
Зверху