Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

Волик

Новачок
Як написав вище Trigal, казанську пружину робили з дроту 3,0 мм, тому вона довша. Для пружини з дроту 3,1 довжина буде меншою при тій же жорсткості. Тому так, можна сказати це їх винахід.
 

Altay1972

Снайпер
Тобто, по вашому, затвор не повинен діставати до задньої стінки ствольної коробки при відкаті ствола?! І слідів контакту не повинно бути?! Ви бачили МЦ в якому цих слідів немає? Фото додаю. Переглянути вкладення 866576
Затвор зазвичай дістає до задньої стінки ствольної коробки, я це не обговорюю, але я хотів два фото, з цього фото я вже побачив що треба, але ще хотілося хвостовик стволу...тоді зроблю певні висновки про вашу зброю, та роботу пружини, поки ще зарано...
Я не кажу що рушниця погана, рушниця досить пристойна, але! окрім пружини...
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
На вашій рушниці є не прибраний наплив, який і приховує роботу слабкої пружини...
IMG-e522ea6cf67e644bff32f9d8a9e3f461-V_064915_1.jpg

Ну далі з вами сперечатися не доцільно...
 

Волик

Новачок
Дякую, Altay1972 за цінні зауваження;) Ви змусили мене детальніше розібратись в механізмі моєї рушниці.
Так, дійсно, є неприбраний приплив на задній стінці коробки (додаю детальне фото).
1708188484214.jpeg
 

Волик

Новачок
Ці припливи успішно зім'яті затвором, твердість якого, очевидно, вища ніж твердість ствольної коробки.
А от хвостовик ствола з коробкою, думаю, контактувати взагалі не повинен, вифрезерована заглибина під нього явно не достатньо глибока. через що кінець хвостовика трохи зім'ятий.
Переглянути вкладення 867800
Чи є ці недоліки катастрофічними? Як на мене ні, при бажанні їх легко усунути, після чого рушниця стане ідеальною.
Чи сталось це внаслідок слабкої пружини? Не знаю, думаю що така картина була б за будь-якої пружини, яка допускає при відкаті ствола його контакт з задньою стінкою коробки.
Чи є пружина дійсно слабкою і наскільки - недостатньо інформації щоб сказати, оскільки для цього треба знати якої довжини у вільному стані повинна бути оригінальна нова ТОЗівська пружина з дроту 3.1 мм.
 

Волик

Новачок
Товариство, до рушниці додаю ще 2 кільця фрикційного гальма (довге і коротке) і 2 конусних кільця. Замінюючи їх можна налаштувати рушницю під конкретну наважку шроту.
P_20240224_150551.jpg
 

Волик

Новачок
Чекаю пропозицій. Реальному покупцю - адекватний торг. Дзвоніть , пишіть.
 

mulyavchik

Снайпер
Товариство, до рушниці додаю ще 2 кільця фрикційного гальма (довге і коротке) і 2 конусних кільця. Замінюючи їх можна налаштувати рушницю під конкретну наважку шроту. Переглянути вкладення 869341
На конкретну наважку буферна система налаштовується наявними кільцями на рушниці.А те що додаєте Ви буде просто приємним бонусом.
 

Волик

Новачок
А що то дуже велика проблема замінити ту пружину?
Навіть на китайську...
Взагалі не проблема. Тим більше зараз в Україні є фірми які виготовляють будь-які пружини під замовлення. Достатньо загуглити "виготовленя пружин" чи щось таке. Думаю так і зроблю, якщо до цього часу рушниця не змінить власника.
 

Волик

Новачок
На конкретну наважку буферна система налаштовується наявними кільцями на рушниці.А те що додаєте Ви буде просто приємним бонусом.
Ну чому ж тільки наявними? Як бачите, кільця відрізняються висотою і виконанням внутрішньої поверхні (шліци, спіральна проточка). Від рідного кільця вони теж відрізняються. Більше кілець - більше можливостей для регулювання. Краще ніж перевертати рідне конусне кільце конусом в іншу сторону. Але, звісно, це лише бонус і на вартість рушниці ніяк не впливає. Просто додаю бо мені вони не потрібні.
 

mulyavchik

Снайпер
Ну чому ж тільки наявними? Як бачите, кільця відрізняються висотою і виконанням внутрішньої поверхні (шліци, спіральна проточка). Від рідного кільця вони теж відрізняються. Більше кілець - більше можливостей для регулювання. Краще ніж перевертати рідне конусне кільце конусом в іншу сторону. Але, звісно, це лише бонус і на вартість рушниці ніяк не впливає. Просто додаю бо мені вони не потрібні.
Ті Ваші бонуси,як Ви виразились,то якраз і є буфера від МЦшок різних років випуску.В ідеалі буфер має бути широким і з одним конусним кільцем,інший конус є на стволі.
 

Волик

Новачок
Ті Ваші бонуси,як Ви виразились,то якраз і є буфера від МЦшок різних років випуску.В ідеалі буфер має бути широким і з одним конусним кільцем,інший конус є на стволі.
Так і є у цій рушниці, один конус на муфті ствола, іншій на конусному кільці. До речі, слово "бонус" перші вжили Ви;)
 

Волик

Новачок
Ще забув сказати, до рушниці додається шкіряний чохол, у цілком пристойному стані. Теж в якості бонусу, або упаковки:)

1710014557874.png
 
Останнє редагування модератором:
Зверху