Продам МР-153

Статус
Закрита.

ВанГог

Новачок
Продам МР 153 в отличном состоянии практически новое, подарок на др. Ружье практически не стреляное. Год выпуска 2006. Стоит в сейфе без надобности. Цена 12000грн(450$)
Продается неспешно. тел.0666777626 г. Киев.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Leodr

Снайпер
Какой год выпуска, длина патронника, фото, и тд, и тп.
 

JURIST

Мисливець
А какой вес даного екземпляра?
 

are0692

Мисливець
Відгук про рушницю для покупців які мають бажання придбати данну рушницю й їхати 100 й більше км.

Давно хотів придбати рушницю ( напівавтомат) який би був не дорогий, відносно надійний й щоб було не особливо шкода.

Приїхав на огляд виявилось наступне.

Естетично в непоганому стані хоча є подряпини від транспортування й експлуатації, не кретично для її року випуску.

Прицільна планка крива завалена вправо в вигляді не сильно вигнутого бумерангу. Хоча для мр це не є рідкість.

Ствол нечищений, точніше змащений маслом з нагаром. Доречі дерево з середини де поршень все закопчене, думаю не відчиститься, явно не після 100 пострілів.

Далі ствол десь приблизно за 2-3 см до початку чокового звуження має піддуття десь 1-1,5 мм конусоподібної форми.

Відгук ніяк не для антиреклами, все як є.
Хто хоче придбати щоб знав що чекає.

Усім вдалих продажей та покупок.
 

Новичок)+)

Новачок
Не буду умняк мастыреть,но думаю так, убили на стенде,и решиле лоху спехнуть-это не от себя ,уже такое щупал и
слышал... с ув ,к к вам форумчане...
 

Копатыч

Зброяр
Не буду умняк мастыреть,но думаю так, убили на стенде,и решиле лоху спехнуть-это не от себя ,уже такое щупал и
слышал... с ув ,к к вам форумчане...
Умняк, надо мастырить, только, от себя ....... когда что то знаешь, видел, делал, умеешь .......
При чем здесь "стенд" ???????, там навеки 24, 28 гр, для того что бы "убить" МРку, надо стрелять день и ночь .......
Заполни "профиль", а то в 118 лет, уже не "умняк", там "маразм" и "склероз" ......
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

are0692

Мисливець
Так человек, был у Вас, смотрел ружье ????? или нет ...... ответе прямо, есть "поддутие", если есть - то от чего?
Шановний "Копатич" раджу приїхати з Бердянська, витратити час та кошти й переконатись в тому, що опис у заголовку теми не відповідає дійсності. Фото рушниці зроблені із вдалого ракурсу й не достатньо інформативні.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
пан are0692, дивився дану зброю, після чого ця тема дивним чином закрилась, щоб неможна було відписати. тему вдалось відкрити лише за допомоги "надприродних сил"
По поводу "надприродных сил", догадываюсь .......
Шановний "Копатич" раджу приїхати з Бердянська, витратити час та кошти й переконатись в тому, що опис у заголовку теми не відповідає дійсності. Фото рушниці зроблені із вдалого ракурсу й не достатньо інформативні.
Так я и задал вопрос, хозяину ружья, хочу посмотреть, на ответ .......
А МуРкой, владел ....... больше, не хочу .......
 

deny

Мисливець
только созванивался с хозяином ружья,выставил свой иж 27 на продажу чтоб поехать за этой мр 153,спасибо огромное за совет,он мне сказал что ружье и не стреляло почти,майже новое
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Подивись коли are0692 написав звіт про огляд рушниці і дай відповідь коли тема закрилась
тема закрилась до того як було написано про огляд! оглядач написам мені в особисті, з точнно з цим текстом, що виклав після відкриття теми Адміном, якого я попросив це зробити. Юра відкрив тему і сказав відписатись в ній про оглядини.
Бачу,що ти вже "переписався" і "перечитався",що на кожному кроці тобі вже мерещиться "зрада"
так шо зради тут нема!!! в тему певне закрив ТС. щоб оглядач не міг написати своє фе.

що не так?!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"надприродні сіли"
не хотів світити на загал, що була така переписка. а як ще було назвати такий спосіб відкриття теми?

попередження прийняв. повідомлення не пов"язані з рушницею прошу повидаляти. чекаємо відповіді ТС
 
Статус
Закрита.
Зверху