Права та інтереси УТМР

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То що, ніхто не знає?
ну напевне ще в 2021 році, в цьому році точно не чули. мало би писатись в газеті ПтаР.
Саме це зараз і робиться, УТМР має бути на "плаву" за рахунок цих сплат!
якщо було на рахунках тільки Харківської обласної було 5000000 то думаю не поздихають.
і будуть тиснути на єгерів в районах
тут діло добровільне - тиснути можна аж заслинитись і лякати вступними внесками тощо. тут ще один момент, про який ми мовчимо. який процент колишніх-вибувших мисливців в селах (бо в місті то трошки важче буде) будуть "полювати" просто так і коли завгодно?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Саме це зараз і робиться, УТМР має бути на "плаву" за рахунок цих сплат!
Так робиться, спілкувався одним з єгерів, не місцевих, так питання стоїть так:
- нехай платять!
- так полювання не має, за що платити?
- хто не хоче, приривайте мисливський стаж!
Якщо та ставлять питання, і з бюджету організації злямздили кошти і немалі, то нафіга таке Товариство?
Стосовно "на плаву", так на плаву, але вони зараз в більшості за свої дупи переживають, за рік грошики того, а з/п хочеться, потребності то є. Чи таки може підуть якість кошти на користь угідь.
Особисто я платив і буду платити, бо в районі де полюю єгер порядна людина, і за свою справу в нього серце не те що болить, вискакує.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хто не хоче, приривайте мисливський стаж!
а тоді шо - на пенсію не вийду, бо мисливського стажу не вистачить?)))
Чи таки може підуть якість кошти на користь угідь.
а до війни дуже йшли? відмазок тища - до війни всі гроші забирала область, зараз - війна, які там заходи, а після війни - договори на користування угідь скінчились, то нема де полювати
 

old hunter

Снайпер
Вся система в УТМР робилась в радянські часи накшталт партійної.
Первички, райкоми, обкоми, Президії і так далі.
Очолювали УТМР зазвичай партійні пенсіонери та інші керівники.
З фінансами, те саме. Нажаль вона не змінилася і саме погане не хоче змінюватись.
Хоча ні, керманичі УТМР поробили собі приватні структури і не погано себе почувають. Звісно за рахунок угідь які були в УТМР.
Тоб то вони не дурнійші за сучасних бізнесменів, але тільки для себе.
 

senya 2011

Мисливець
Вся система в УТМР робилась в радянські часи накшталт партійної.
Первички, райкоми, обкоми, Президії і так далі.
Очолювали УТМР зазвичай партійні пенсіонери та інші керівники.
З фінансами, те саме. Нажаль вона не змінилася і саме погане не хоче змінюватись.
Хоча ні, керманичі УТМР поробили собі приватні структури і не погано себе почувають. Звісно за рахунок угідь які були в УТМР.
Тоб то вони не дурнійші за сучасних бізнесменів, але тільки для себе.
УТМР це не Міноборони і не міносвіти , там зміни зі сторони держави взагалі не плануються. А вся система працює точно як ви і описали, якщо і залучаються спонсори то їх фінанси йдуть точно не на розвиток угідь.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Колеги! В чому проблема?
Закінчиться війна ( чи вже, сьогодні - не знаю), збирайте 10% і працюйте!
Хто заважає?, Чи заважав?
Але треба оприділитися , що маса хоче, яке керівництво баче. Якого керівник потребує Товариство на Вашу думку? Якими якостями повинен бути наділений цей чоловік. І що Ви будете вимагати від нової влади? Ви подумайте добре, та обговоріть зміни конкретні, бо бачу, що всі щось хочуть, але чекають чуда!
 

HOWA

Слідопит
ХVI з'їзд УТМР відбувся 24.05.2017 року. А що нам каже "святе письмо" - Статут УТМР. " 6.11. Вищі керівні органи УТМР.
6.11.1. Вищим керівним органом Українського товариства мисливців і рибалок є з’їзд, який скликається Всеукраїнською радою Товариства один раз в сім років.Позачергові з’їзди, у разі необхідності, можуть скликатися за рішенням Всеукраїнської ради УТМР, а також за ініціативою не менше як 10 % членів Товариства.Норма представництва, час, місце скликання та порядок денний з’їздів визначаються та оголошуються Всеукраїнською радою УТМР щонайменше за три місяці до їх початку. З’їзд правомочний, якщо на ньому присутні 2/3 обраних делегатів." І далі по тексту Статуту. Читаємо, вивчаємо, набираємось розуму. Чекаємо до 2024 року, або ініціативи 10% про позачерговий з'їзд. Так що найближчим часом змін не передбачається - моя думка.
 

senya 2011

Мисливець
А чи перетинаються інтереси УТМР з інтересами простих мисливців, чи організація їх використовує для власного існування ???
 

old hunter

Снайпер
Колеги! В чому проблема?
Закінчиться війна ( чи вже, сьогодні - не знаю), збирайте 10% і працюйте!
Хто заважає?, Чи заважав?
Але треба оприділитися , що маса хоче, яке керівництво баче. Якого керівник потребує Товариство на Вашу думку? Якими якостями повинен бути наділений цей чоловік. І що Ви будете вимагати від нової влади? Ви подумайте добре, та обговоріть зміни конкретні, бо бачу, що всі щось хочуть, але чекають чуда!
Ніхто і ніколи з членів добровольного товариства нічого міняти не буде. Виключенням може бути у себе в ПМК і то в межах дозволеного районним, обласним УТМР.
"Хто заважає?, Чи заважав?"
Робота, діти, битові справи, війна.............
Полювання це захоплення, а на захоплення сучасна людина ледь може виділити 5-10% свого часу.
Які там збори та революції. А тут треба не менш як революцію, з такою кількість чинуш від УТМР та їх корисних зацікавленостей.
Дойде потрошку той хворий сам.
А от що прийде на його місце, це питання.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
а тоді шо - на пенсію не вийду, бо мисливського стажу не вистачить?)))

а до війни дуже йшли? відмазок тища - до війни всі гроші забирала область, зараз - війна, які там заходи, а після війни - договори на користування угідь скінчились, то нема де полювати
Це питання не до мене, я написав про ставлення керівництва до нас мисливців.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як казали колись - "колгосп діло добровільне, хочеш вступай, не хочеш корову відберемо".
Доки оцю гнидну систему не зламаємо, доки якийсь там дід, який ще живого хрущова пом'ятає сидить при керівній посаді, то діла не буде. Кацапських вош завжди подавимо, але на жаль у нас повно українських гнид...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ніхто і ніколи з членів добровольного товариства нічого міняти не буде. Виключенням може бути у себе в ПМК і то в межах дозволеного районним, обласним УТМР.
"Хто заважає?, Чи заважав?"
Робота, діти, битові справи, війна.............
Полювання це захоплення, а на захоплення сучасна людина ледь може виділити 5-10% свого часу.
Які там збори та революції. А тут треба не менш як революцію, з такою кількість чинуш від УТМР та їх корисних зацікавленостей.
Дойде потрошку той хворий сам.
А от що прийде на його місце, це питання.
З більшістю написаного, повністю згідний.
Але я ще раз переконуюсь, що проблема не в керівництві ( тобто, так керівництво не дуже - м'яко кажучи, але суть не в цьому), проблема в самих нас, в мисливцях! Ми не маємо спільного бачення рішення проблеми, ми ніколи його не мали і ще гірше ми ніколи навіть не пробували шукати це рішення!
Ми торкаємося вищих матерій - державні транші, колгоспи, Хрущови, беремся за Всеукраїнську раду, але ніяк не бачимо " бульки" перед своїм носом, ми завжди шукаємо крайнього і весь час нам хтось заважає.
Я згідний, що , коли знайти коло однодумців, то на районному рівні, на рівні ПО(К), можна зробити чудове , квітуче Товариство, і ніяка не обласна рада, ні Всеукраїнська цьому не завада! Просто потрібно мати бажання і щось робити, але рухатися у спільному напрямку!
Та навіть тут, на районному рівні, на мою думку, теж є проблема, вона полягає в тому, що навіть на районному рівні важко знайти відсоток активних людей, котрі мають свою спільну і обґрунтовану позицію, тому що, як показує практика - більшість це пасивна опозиція, яка окрім як шукати крайнього більш ні на що не здатна!
Ось такі ми мисливці!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
ніхто крайнього не шукає - просто констатуємо факти та висловлюємо думки.
Розумієте, Ви мене не розумієте)
Я не знаю як вірно пояснити.
Для того, щоб щось робити, наприклад у районі потрібно мати більшість, ця більшість повинна складатися з грамотних однодумців, які мають одну мету, визначилися з засобами і мають спільне бачення по вирішенню завдань.
Навіть хай буде не більшість, а хоча б відсотків 20, але повторюся - грамотних людей які об'єднані однією метою.
Аналізуючи стан середньо статистичного мисливця, ми не будемо мати такої більшості.
Тому перспективи у мисливському господарстві не буде. Натомість знайдеться меншість, яка буде грамотна не в мисливстві, а в прийнятті рішення, матиме спільну мету і засоби для її рішення, а також вплив на державні структури і вмітиме маніпулювати не грамотною більшістю, ця меншість зробить всю погоду у мисливстві і товаристві.
 

senya 2011

Мисливець
Розумієте, Ви мене не розумієте)
Я не знаю як вірно пояснити.
Для того, щоб щось робити, наприклад у районі потрібно мати більшість, ця більшість повинна складатися з грамотних однодумців, які мають одну мету, визначилися з засобами і мають спільне бачення по вирішенню завдань.
Навіть хай буде не більшість, а хоча б відсотків 20, але повторюся - грамотних людей які об'єднані однією метою.
Аналізуючи стан середньо статистичного мисливця, ми не будемо мати такої більшості.
Тому перспективи у мисливському господарстві не буде. Натомість знайдеться меншість, яка буде грамотна не в мисливстві, а в прийнятті рішення, матиме спільну мету і засоби для її рішення, а також вплив на державні структури і вмітиме маніпулювати не грамотною більшістю, ця меншість зробить всю погоду у мисливстві і товаристві.
Тобто, де команда однодумців там і проблеми організації не такі гострі!? А у більшості колективів розбіжності в поглядах, та і взагалі у відношенні до полювання, то там зачасту скарги на УТМР!??
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
ніхто крайнього не шукає - просто констатуємо факти та висловлюємо думки.
Сьогодні я бачу два шляхи:
1) Робити візу на ПМЖ в Канаду, міняти країну в плані всього та перспективи для дітей ( ну і полювання там на рівні держави).
2). Шукати у своєму складному графіку час, і пробувати формувати грамотну! Більшість! Шукати шляхи рішення і втілювати їх в життя.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Тобто, де команда однодумців там і проблеми організації не такі гострі!? А у більшості колективів розбіжності в поглядах, та і взагалі у відношенні до полювання, то там зачасту скарги на УТМР!??
Я не в силі з Вами вести конструктивний діалог, я не розумію від чийого імені ви висвітлюєте проблеми - особисто від свого, чи інших колективів?
Що саме Вам не підходить чи не подобається? Можна більш детально?!
 

senya 2011

Мисливець
Я не в силі з Вами вести конструктивний діалог, я не розумію від чийого імені ви висвітлюєте проблеми - особисто від свого, чи інших колективів?
Що саме Вам не підходить чи не подобається? Можна більш детально?!
Форма управління в УТМР не є ідеальною. Є варіанти змін, принаймні їх обговорення та компромісні рішення. Думку висловлюю особисто свою, однодумців достатньо!
 
Зверху