Порох NobelSPORT

Юрий 84

Новачок
дякую сергію1975 хотілосяб більш детального опису в порівняні з 206sv, також цікавить відстань на яку використовувався цей набій, а ще якщо можна кучність, різкість та рівномірність осипу на 35м. Буду дуже вдячний адже припаси не дешеві взяти на пробу ніде а придбати хочу пів кіло, тому хочется те що відповідае моім потребам.
 

roko67

Мисливець
Прошу поради у досвідчених. Є пуля Ліман 30гр і 33гр, також є порох D20 і 206v. Порадьте як краще спорядити патрон 12 калібр, закатка зірочкою. Дякую.
 

igarek

Мисливець
Так ви почитайте 28 сторінок теми і зрозумієте.шукайте А0
 

roko67

Мисливець
Так ви почитайте 28 сторінок теми і зрозумієте.шукайте А0
У мене нема АО. Я просив допомогти мені порадою про пороха і пулі які в мене є. А тему я читав, але не все зрозумів. І якщо ви не хочете просто допомогти, то не треба мудрувати і засмічувати тему. З повагою.
 

igarek

Мисливець
У мене нема АО. Я просив допомогти мені порадою про пороха і пулі які в мене є. А тему я читав, але не все зрозумів. І якщо ви не хочете просто допомогти, то не треба мудрувати і засмічувати тему. З повагою.
Якщо Ви такий розумний-успіхів.
 

Грищенко

Снайпер
пуля Ліман 30гр і 33гр, також є порох D20 і 206v. Порадьте як краще спорядити патрон 12 калібр, закатка зірочкою
В заданных условиях 206v вообще не применим.D20 под звезду,-аналогично.
Люди вам правильно подсказывают,-под 33 гр Лиман
 

Юрий 84

Новачок
відстреляв порох нобель спорт 206v (дякую Сергію 1975) 1,42гр на 28гр шроту трохи забагато як на мене кусючий вийшов набій. Спробував 1,35\28гр результат кращий але найкращий результат отримав від 1,32\28гр рівномірність краща різкість три діаметри шостого номеру шроту на 35 метрів. Результатами задоволений. Хочеться почути думки мисливців щодо моіх наважок, можливо не варто було зменшувати наважки пороху. В свій час при використані пороха сокол в 12к використовував наважки пороха і шроту на 16к результат на полювані був кращий можливо звідси і помилки адже рекомендованих наважок виробника я незнаю.
 

сергей1975

Слідопит
відстреляв порох нобель спорт 206v (дякую Сергію 1975) 1,42гр на 28гр шроту трохи забагато як на мене кусючий вийшов набій. Спробував 1,35\28гр результат кращий але найкращий результат отримав від 1,32\28гр рівномірність краща різкість три діаметри шостого номеру шроту на 35 метрів. Результатами задоволений. Хочеться почути думки мисливців щодо моіх наважок, можливо не варто було зменшувати наважки пороху. В свій час при використані пороха сокол в 12к використовував наважки пороха і шроту на 16к результат на полювані був кращий можливо звідси і помилки адже рекомендованих наважок виробника я незнаю.
Юрий 84 у меня иж-27ем 1с канал ствола 18.4 патронник 76мм, у кума тоз-34 канал ствола 18.5 патронник 70мм, у вас иж-12 сверловка 18.2мм. Каждому ружью свой патрон. Удачных выстрелов!
 
Останнє редагування:

Юрий 84

Новачок
Сергій я розумію що пристрелювати потрібно кожен ствол. Я стріляв з іж 12 , тоз 34 , іж 54 з пів чока по два набоі на кожну рушницю з наважкою 1,42 завелика віддача як на мене тому і задаю питання адже хрона у мене нема а при зменшені наважки нехчеться втрачати швидкість. дотогож цікаво чи ще хтось використовує зменчені наважки пороха нобель, можливо хтось має результати відстрілу через хрон абож теж підбирав наважки саме під іж 12. Я вибачаюсь за свою попитлевість, завжди перед принятям рішеня зважую всі за та проти.
 

Копатыч

Зброяр
відстреляв порох нобель спорт 206v (дякую Сергію 1975) 1,42гр на 28гр шроту трохи забагато як на мене кусючий вийшов набій.
Не понятен способ зарядки патрона. Что использовалось, в виде "составляющих"?
 

Юрий 84

Новачок
Гільза б/у єврокапсуль з червоною цяткою порох нобель 206v пиж-контейнер на 28гр від наса шріт 6-ка 28гр зірка.
 

Ivar

Новачок

Копатыч

Зброяр
Я снарядил патронов 30 с навеской 1,5, 28 гр. капсюль 686.
Отстреляете, расскажите, про "осыпь".
Если говорят что при 1,42 отдача сильная...
Отдача в "динамике" ( стрельба по движующей мишени )не так ощущается, как по неподвижной.
 

Ivar

Новачок
Отстреляете, расскажите, про "осыпь".

Обязательно!

Отдача в "динамике" ( стрельба по движующей мишени )не так ощущается, как по неподвижной.
Я не за отдачу переживаю, а за ружьё. У меня турок 97 года, 70 патронник, вот и думаю, как бы "не навредить")
 
Зверху