Порох NobelSPORT

ja350wa

Новачок
дожити треба... що було - бачили, що буде - побачимо. всеодно на 100 років не затаритесь, я набрася крука по 125грн банка - 3,5 кг в сумі. Д-20 взяв банку на пробу, далі візьму промислове фасування 20кг тай коллєгам буде. якось так. а на дріб скупив по всіх СТО у районі свинцеві грузики для балансування 6-10грн/1кг, акумуляторів позбирав шт 20 є. так що не пропадем поки є дідові валянки на горищі:D
Валянки ніззя, там пісок :eek: Хіба що нові:cool:
 

zвіталій

Новачок
Всім доброго дня. цього сезону мав споряджені патрони порохом нобель спорт д 20, в зимовий період помітив погане згоряння пороху, І Ось читаю статтю в журналі полювання та риболовля за березень місяць про порох д 20 "веткан", і там автор статті зазначає про погане горіння взимку. Скажіть чи порох веткан і нобель спорт це одне і теж, і чи бува ще в когось таке?
 

huntumy

Зброяр
вeктан это французская кантора которая производит пороx нс.
eсть eщe нс итальянский.
зимой стрeлял 206S и А0. всe было ок, кромe одного момeнта. патроны с А0 были заряжeны на пробкe и с завальцовкой.
к концу сeзона были нeполноцeнныe выстрeлы чeрeз один. много оxот было в влажную погоду. скорee всeго отсырeл пороx.
 

WEGA

Мисливець
я не знаю чий був у мене порох нобель д-20 але скажу що проблем у мене з ним не було ніразу, супер порох, у всі пори року сиплю одну і туж навіску і ніяким чином різкість не втрачається
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Валянки ніззя, там пісок :eek: Хіба що нові:cool:
Нажаль мабуть Ви не читали оповідання "Ружжо" Остапа Вишні. Дуже раджу ознайомитися .І повірте мені !!!! На світі бувають такі ружжа в які можна заряджати пижі рубані з валянків разом з калошами і онучами )))
 

Flint_74

Новачок
я не знаю чий був у мене порох нобель д-20 але скажу що проблем у мене з ним не було ніразу, супер порох, у всі пори року сиплю одну і туж навіску і ніяким чином різкість не втрачається
А не підскажете меню патрончика.
 

Sokol37

Новачок
Вы ещё учтите категорию евро капсуля,сильный,средний или слабый,поверте для каждого пороха нужно подобрать воспламенения капсуля,мне посоветовали применять 686-U,средней мощности я доволен,и использую пластиковые пыжи.
 

Flint_74

Новачок
Вы ещё учтите категорию евро капсуля,сильный,средний или слабый, поверте для каждого пороха нужно подобрать воспламенения капсуля,мне посоветовали применять 686-U,средней мощности я доволен,и использую пластиковые пыжи.
На порох я так понял пыж-обтюратор, а что находится между пыжом и дробью. И как закрыта гильза?
 

WEGA

Мисливець
пиж контейнер або напівпиж, як пиж тільки без контейнера, закатка зіркой на лилоуд
 

Копатыч

Зброяр
1,5 гр нобеля на 32 гр дробі
Как ни странно, при таком раскладе, у меня тоже получился "лудший" вариант. Хотя "говорят" что Д-20 для навески 30 гр., и на "отлично" выходит 1.6 на 30 гр.. Не отстреливал, утверждать не буду. Наэкспериментировался в прошлом сезоне, до "не хочу". Остановлюсь на 1.5 на 32, пыж-контейнер Е-36 (Сильвер), звезда (подкатка на закрутке). При использовании Сильвера, остается "свободное" место, проваливается звезда, решается просто, на дно контейнера прокладка 2 мм из пробки 20 кал., можно картон.
 

Flint_74

Новачок
а
Как ни странно, при таком раскладе, у меня тоже получился "лудший" вариант. Хотя "говорят" что Д-20 для навески 30 гр., и на "отлично" выходит 1.6 на 30 гр.. Не отстреливал, утверждать не буду. Наэкспериментировался в прошлом сезоне, до "не хочу". Остановлюсь на 1.5 на 32, пыж-контейнер Е-36 (Сильвер), звезда (подкатка на закрутке). При использовании Сильвера, остается "свободное" место, проваливается звезда, решается просто, на дно контейнера прокладка 2 мм из пробки 20 кал., можно картон.
А с переходом на крупною дробь, вес пороха увеличивается или нет
 

WEGA

Мисливець
немає різниці якого номеру дріб, моя наважка для мого ружбая тоз-34 а що буде на вашому я не візьмусь коментувати, довго і нудно підбирав собі цей патрон, щоб і м'який постріл був і кучність і різкість була, різні сверловки ствола бувають, так що не факт що вам буде так як мені, у товариша іж-27 воно важще і він сипе 1,6-1,65 на 32-34гр, пиж у НАСА беру висотою 42мм
 

Flint_74

Новачок
немає різниці якого номеру дріб, моя наважка для мого ружбая тоз-34 а що буде на вашому я не візьмусь коментувати, довго і нудно підбирав собі цей патрон, щоб і м'який постріл був і кучність і різкість була, різні сверловки ствола бувають, так що не факт що вам буде так як мені, у товариша іж-27 воно важще і він сипе 1,6-1,65 на 32-34гр, пиж у НАСА беру висотою 42мм
Зрозумів, дякую!
 

Rabkoff

Мисливець
Для меня идеальный патрон 1.6 гр. на 32гр. дроби, пыж Е36 только нет его уже, буду снова подбирать.
 
Зверху