Порох "КРУК" і "ТАХО".

роман!!!

Слідопит
Мені здається, будь-який рецепт з форуму може бути тільки відправною точкою, а далі тільки відстріл. Що полетить з одного ствола, то зовсім не обов'язково підійде для іншого.
 

ivan46

Мисливець
Мені здається, будь-який рецепт з форуму може бути тільки відправною точкою, а далі тільки відстріл. Що полетить з одного ствола, то зовсім не обов'язково підійде для іншого.
згідний. проте думка інших - цікава думка завжди.
 

KFoR

Зброяр
доброго вечора. а як ви формуете наборний натуральний пиж? І якщо не секрет ваша комбінація спорядження набоів на зайчика
Коли споряджав з двп то пижі різав на три частини. Зараз з пробкою не потрібно паритися. Чотири трьох міліметрові пробкові пижика якраз саме то))) А на зайчика стандартний патрон 1.58 д20, сх2000, обтюратор, 4 пробкових пижа, стаканчик для дробі (в стаканчику кожен листочок розрізаний на двоє, виходить 8 листочків. Дуже гарно тоді відкривається), дріб #3, або #1
 

ivan46

Мисливець
Коли споряджав з двп то пижі різав на три частини. Зараз з пробкою не потрібно паритися. Чотири трьох міліметрові пробкові пижика якраз саме то))) А на зайчика стандартний патрон 1.58 д20, сх2000, обтюратор, 4 пробкових пижа, стаканчик для дробі (в стаканчику кожен листочок розрізаний на двоє, виходить 8 листочків. Дуже гарно тоді відкривається), дріб #3, або #1
навіска дробу я зрозумів 32г. і закрутка зірочкою так? бо для закрутки буртиком я використоаую 6 прробкових пижів. попробую змінити навіску пороху до 1.58г та розрізати стаканчик на ваш манер. як розрізали ДВП ? і для чого
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

KFoR

Зброяр
навіска дробу я зрозумів 32г. і закрутка зірочкою так? бо для закрутки буртиком я використоаую 6 прробкових пижів. попробую змінити навіску пороху до 1.58г та розрізати стаканчик на ваш манер. як розрізали ДВП ? і для чого
Навіску пороху можна залишити 1.55. З моїми комплектуючими швидкість 400м/с. ДВ пижі розрізав для формування наборного пижа, щоб він краще розвалювався. І закрутка зіркою дає трошки виграшу в швидкості в порівняні з закруткою(не критично)
 

Копатыч

Зброяр
Пдскажите, какой порох МАХАМ продается сейчас под видом ТАХО???
Там не видно свет, в конце тонеля ......
С 5 или 6 страницы идут "выяснения", но к общему знаменателю, не пришли ....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

hnat

Мисливець
Коцур, ну это примерно то, что я писал выше.
Повторюсь, звоню на Тахо, Здравствуйте, говорю, девушка, будьте столь любезны, так как никому не секрет, что порох, который типа Тахо, на самом деле MAXAM, подскажите какой это тип пороха CSB из максамовских штук 10 и из штук 5 похожих по цвету.
Барышня отвечает четко, внятно и трезвым голосом - CSB-4.
Ну и к примеру вот ссылка:
www.maxamcomponents.com
Илм еще лучше, но кажись в педеэфе www.maxam.net.

Нукась, нукась чегой там пишут?
12 кл. 1,5 пороха на 28 дроби, скорость за 400 м.с.
И все больше никаких других навесок, никаких других калибров, ничего. Т.е.порох сравни Н.С. 206 V. Чисто по данным, ессно.
А на всех профильных форумах в три голоса все кричат, что нельзя на спортивных порохах снаряжать тяжелые навески иначе бальшой Бада-Бум в гости притить. Наоборот можно делать, а так низзя.
А что пишут на банке наши любимчики из Тахо?
По памяти, вроде 1,7 пороха на 28 дроби, но на 16 КАЛИБР. А на 12 кл. 1,9 пороха на 35? дроби.
Максамовцы читавшие баночку от Тахо в ауте..
Хотя может он никакой не спортивный и не 28 граммовый, а просто Максамовцы решили сделать менеджмент и маркетинг ближе для нашего брата
Интересно получается, но вот уже скоро год как никому почему-то кроме меня не интересно..
То ли у всех прекрасно стреляет, то ли Тахо- РазТахо такое, знает загадку медной горы да с нами не делится, то ли порох не порох. То ли лыжи не едут...
Сам по не заряжал, честно скажу. Зрею.. и параллельно коплю на магнум в 16 кл.)
Якраз по даному посиланні написано чітко: CSB2 колір сірий і навіска там практично тахівська( тахо дає макс. навіску).
 

роман!!!

Слідопит
Зараз на банці Тахо пише 1,9 на 32 і колір пороху сірий. В посиланні 1,85 на 36 рожевий,тобто такий,як був старий Тахо. А правда,я думаю,десь по середині. Хоча я стріляв новим(сірим) Тахо 1,9 на 36 і особливої різниці з рожевим не відчув. Питання чому не можна добитись внятної відповіді від заводу. Не знаю як,але розумію,що Тахо, тупо, робить на нас гроші.
 

ivan46

Мисливець
я стріляв новим(сірим) Тахо 1,9 на 36 і особливої різниці з рожевим не відчув.
і як набій як віддача різкість ? бо я споряджав 1.9г на 32г дробу то був дуже задоволений. вище описував
 

роман!!!

Слідопит
я стріляв новим(сірим) Тахо 1,9 на 36 і особливої різниці з рожевим не відчув.
і як набій як віддача різкість ? бо я споряджав 1.9г на 32г дробу то був дуже задоволений. вище описував
Різкічть і віддача в нормі,а в решті я з Тахо не подружився. Гарної осипі не добився, хоч і грався з навісками. Ну,спрбую ще вже є задумки.
 

hnat

Мисливець
Зараз на банці Тахо пише 1,9 на 32 і колір пороху сірий. В посиланні 1,85 на 36 рожевий,тобто такий,як був старий Тахо. А правда,я думаю,десь по середині. Хоча я стріляв новим(сірим) Тахо 1,9 на 36 і особливої різниці з рожевим не відчув. Питання чому не можна добитись внятної відповіді від заводу. Не знаю як,але розумію,що Тахо, тупо, робить на нас гроші.
Перегляньте ще раз.
http://www.maxamcomponents.com/en/outdoorsbrand/componentes/products/powders
 

sumyhunt

Мисливець
Різкічть і віддача в нормі,а в решті я з Тахо не подружився. Гарної осипі не добився, хоч і грався з навісками. Ну,спрбую ще вже є задумки.
А Вы просто не обращайте внимания на осыпь. никогда не обращал и не жалею. куча времени и попутного в не выпустил в пустую...
оно само собой примерно получается. да и умение стрелять куда важнее осыпи
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Вы просто не обращайте внимания на осыпь
Профессиональный совет. Тут подходит фраза деды заряжали.
Люди тратят тыщи долларов на то или иное ружье с его сверловкой под равномерную осыпь, а Вы говорите, что это хрень. Вы не правы в корне. Отсутствие осыпи особенно крупной дроби - это не раненый заяц, утка гибнущая там... И тому подобное
 

роман!!!

Слідопит
А Вы просто не обращайте внимания на осыпь. никогда не обращал и не жалею. куча времени и попутного в не выпустил в пустую...
оно само собой примерно получается. да и умение стрелять куда важнее осыпи
В людини все має бути прекрасним...., і осип в зробленому патроні теж:). Я хочу бути впевненим, що якщо в угіддях після пострілу ,об'єкт мого полювання побіг чи полетів далі, то це мій промах, а не проблема в патроні. Це одна з причин, яка спонукала колись зайнятись самокрутом. І знаєте, якщо робиш патрони сам, то гарну стрільбу не можна відокремлювати від патрона- якісний патрон є частиною якісної стрільби. Моя думка.
 

sumyhunt

Мисливець
Профессиональный совет. Тут подходит фраза деды заряжали.
Люди тратят тыщи долларов на то или иное ружье с его сверловкой под равномерную осыпь, а Вы говорите, что это хрень. Вы не правы в корне. Отсутствие осыпи особенно крупной дроби - это не раненый заяц, утка гибнущая там... И тому подобное
не нужно всё так усугублять:)
тогда всё получится сразу;)
 
Зверху