Полювання на голуба

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Суббота 22.08.2015 лет был хороший, если б не потерянная пружинка трофеев могло бы быть больше
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Итак, о голубях... Вяхири уже, по большей части, летают стайками в 5-8 голов, чем одиночками. А, иногда, и парами. В зобах добытых мною птиц были пшеница и...горох! Вылет на поля наблюдался еще до восхода солнца, практически в сумерках. Некоторые птицы уже с рассвета летели прямо на водопой, другие же - на кормежку. Дроби №7 пока вполне хватает, на дистанции разумного ружейного выстрела. Да, горлицы практически не наблюдалось вообще.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Друзі по "хворобі" поможіть порадою або скажіть що я неправильно роблю.
В даному часі починаю новий для мене вид полювання - полювання на припутня. Чому тільки тепер починаю, та тому що не так уже і багато його у нас.
Попередні мої полювання були випадковими, тобто попутньо з-під ходу на деревах або ЛЕП, коли полював на крижня. Але цього року прикупив у Копатича десяток опудал і планую полювати з ними. Так от вчора з обіду зробив розвідку де літають припутні, зорієнтувався на яких городах вони харчуються і де відсиджуються між годуваннями, з одного городу я зігнав пару голубів і вирішив що там і влаштую скрадок. Сьогодні вранці 5.30 год я вже був на тому городі, розклав опудала навпроти копиці соломи і в тій же копиці влаштував скрадок. До опудал було десь 15м. О 6.45 год злетілись голуби і сіли на ЛЕП десь в кілометрі від мене, просиділи до 7.15 і почали злітати на годування. Годувались вони на городі з скошеною пшеницею солома з якої була на городі десь метрів 100-140 від мене. Перестали годуватись о 8.00, перелетіли на ЛЕП а потім полетіли в ліс. В часі з 7.15 до 8.00 надімною пролетіло чотири пари і один одинак, з 8.00 до 9.00 пролетіло ще два одинаки але всі вони ніяк не зреагували на опудала. Тут і питання - ЧОМУ.
Додаю фото - 1) вигляд з скрадка і 2) вигляд від опудал на скрадок.
Всім буду вдячний.
IMG_20150829_090337[1].jpg
IMG_20150829_090347[1].jpg
IMG_20150829_090509[1].jpg
IMG_20150829_090519[1].jpg
 

Alex 80

Мисливець
Друзі по "хворобі" поможіть порадою або скажіть що я неправильно роблю.
В даному часі починаю новий для мене вид полювання - полювання на припутня. Чому тільки тепер починаю, та тому що не так уже і багато його у нас.
Попередні мої полювання були випадковими, тобто попутньо з-під ходу на деревах або ЛЕП, коли полював на крижня. Але цього року прикупив у Копатича десяток опудал і планую полювати з ними. Так от вчора з обіду зробив розвідку де літають припутні, зорієнтувався на яких городах вони харчуються і де відсиджуються між годуваннями, з одного городу я зігнав пару голубів і вирішив що там і влаштую скрадок. Сьогодні вранці 5.30 год я вже був на тому городі, розклав опудала навпроти копиці соломи і в тій же копиці влаштував скрадок. До опудал було десь 15м. О 6.45 год злетілись голуби і сіли на ЛЕП десь в кілометрі від мене, просиділи до 7.15 і почали злітати на годування. Годувались вони на городі з скошеною пшеницею солома з якої була на городі десь метрів 100-140 від мене. Перестали годуватись о 8.00, перелетіли на ЛЕП а потім полетіли в ліс. В часі з 7.15 до 8.00 надімною пролетіло чотири пари і один одинак, з 8.00 до 9.00 пролетіло ще два одинаки але всі вони ніяк не зреагували на опудала. Тут і питання - ЧОМУ.
Додаю фото - 1) вигляд з скрадка і 2) вигляд від опудал на скрадок.
Всім буду вдячний. Переглянути вкладення 149256 Переглянути вкладення 149257 Переглянути вкладення 149258 Переглянути вкладення 149259
Не там раставились... Вот щас засекли где кормился, там и расставляйте чучела.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Так вчора годувався тут. І чому голуби пролітали над опудалами і не звертали на них увагу, а просто летіли дальше.
 

Kapitan

Снайпер
Так вчора годувався тут. І чому голуби пролітали над опудалами і не звертали на них увагу, а просто летіли дальше.
Если голубь не обратил внимание, значит у него курс следования намного дальше, то есть совсем другое место кормежки. Голуби которые Вы видели вчера могли там сесть случайно в целях разведки. В это время Вы их и увидели. Но голубям там видимо понравилось не сильно и больше они туда не летят. Перелетный голубь тот вообще не постоянен, сегодня поел здесь, а завтра совсем в другом месте. То что пролетающие голуби не обращают внимание на чучела это понятно. А вот бывает что они даже шарахаются от них как очумелые, в этом вопросе я пока не разобрался. Я уже лет пять охочусь на них и постоянно приходится стыкатся с разными голубиными хитростями.
Сегодня за день взял 8 вяхирей, 4 утром и четыре в обед. И столкнулся со следующим моментом. Голубь на кормежку идет до 16.00 и все. И так не первый день. Раньше еще в октябре месяце голубя стрелял в 17.00, а в этом году уж очень рано стал уходить с кормежки. Вопрос пока мне тоже не понятен.
 

xolodokua

Новачок
Сезон охоты на голубей в 2013 году прошел отлично по сравнению с 2012 годом. В прошлом году было меньше подсолнуха по сравнению с позапрошлым годом и легче было вычислить место жировки голубя. Уже второй год охочусь практически только на голубя, охоту на уток практически забросил. При необходимых навыках и подготовке очень интересная охота. В этом году надо будет еще прикупить немного чучел голубей. Чем больше тем лучше, факт уже провереный. По "голубиному магниту " могу высказать свое мнение. В этом году он больше распугивал чем приманивал. В конце сезона его вообще не брали. Возни много(штатив,АКБ), а толку НИКАКОГО. Фотки с одной утренней охоты попробую выставить но качество не ахти фоткал мобильным.
Пробуцте профіля розкидать по далі один від одного, 4-5метрів. Реально краще. Самому посовітували. І бажано, щоб виставить так ніби вони клюють, а парочка на шухері. І совітуую не менше 3 номкеру шріт використовівать. Дуже на рану сильні. Благо спаніелів тримаю, було шо за 110 метрів падали.
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Дякую Богуну за схему, наступного разу розкладу по ній.
В засідці я не рухався.
Дякую за відгуки.
Я от думаю чи може розкласти опудала недалеко від ЛЕП десь 150-200, на стерні.
 
Зверху