Полювання на голуба

Аникей

Мисливець
25травня на висоті 2 метрів від землі бачив молодого вяхиря. Коли я підняв до нього руку він перелетів на інше дерево. Тож я так думаю що це був перший виводок і до серпня буде ще один а до відльоту може і два.
 

Аникей

Мисливець
до чого тут сенсація? Кожного року спостерігаю за парою голубів,але не кожний рік у них буває по 3 виводки .Проте в цьому році весна рання і я сподіваюсь, що таки буде 3 виводки.
 

Юрий 84

Новачок
минулого року спостерігав за парою вяхерів біля батьківського двору, виводків було три при чому третій вилетів у перших числах вересня.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вчера наблюдал за постройкой гнезда ( судя по всему-второй выводок) вяхиря. В процессе брали участие оба родителя-ломали сухие ветки акации ( с приличным шумом, кстати) и набрав их полные клювы летели метров за 150 в крону старого грецкого ореха. Дело было в центре села, страха перед человеком, со стороны голубей, практически не наблюдалось. Была возможность сделать пару-тройку хороших снимков, но, увы, подвела современная цифровая техника-ох ,уж эти аккумуляторы-разряжаются в самый интересный момент, особенно при пользовании зумом. Беда, беда, огорчение...:( А цены на них-не дай Бог...:confused:
Дикие вяхири, в полевых условиях, сейчас прячутся в тени раскидистых верб, растущих около воды-жарко... А около воды-сумрачно, прохладно и уютно. Взлетают с резким и пугающим хлопаньем крыльев, внезапно, подпустив на минимальное расстояние... Шансов для охотника, по теории, сделать прицельный выстрел немного. Но оттого и интересней будет, в скором времени, охота с подхода в таких местах. А пока - проводим предварительную рекогносцировку местности, разведываем места дислокации голубей, изучаем их повадки в разное время суток и...мечтаем, мечтаем и еще раз - мечтаем! На то мы и охотники, чтобы жить охотой! И, конечно же-мечтать!
 

Юрий 84

Новачок
вяхирь не особо боитца жары (птенцы) а сильные дожди в 10 -15 дневном возрасте смертельно опасны так как в ето время родители не накрывают птенцов а своего пера ещо толком не имеют.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
вяхирь не особо боитца жары
Вы много видели вяхирей, сидящих на высоковольтных проводах в полуденный зной? Обычно на проводах они лишь в ранние утренние часы и вечером. Во все остальное время - они или кормежке ( падалица зерновых, подсолнух, дубы, соя и т.д.) или отдыхают в тени деревьев и кустарников. Увидеть их днем в жару на открытой местности можно лишь при перелетах водопой-кормежка-убежище. И то, по большой части, если их в это время кто-то вспугнет.
 

Юрий 84

Новачок
Я имел в виду птенцов, количество вяхиря в охотничей сезон зависит от того сколько их птенцов выжевит, так вот в жару птенци выживают но очень боитцса дождей.
 

DVV

Слідопит
Вранці прогулювався з дратхаром, побачив на високовольтній лінії поруч з полем пшениці двох вяхірів Дозволи підійти досить близько, спокійно пройшовся під ними. У монокуляр розгледів - цьогорічні голубки Час десь 6-30 ранку
 

Kapitan

Снайпер
Сегодня был в угодьях с гончаком на прогулке. 60% полей в подсолнухе, на охоте вяхиря хрен вычислишь.
 

ivan46

Мисливець
всім гарного передсвяткового настрою з львівщини. придбав в Копатича чучела вяхеря. задоволений на всі 100. і суть не "фламастерах" у кого красивішші чи моднішші получаються. головне що людина вклала душу свій талант і щиро поділилася своім досвідом а не думала про заробіток. ось це головне.ще раз велике спасибі Копатичу і дай вам Бог здоровя йому щоб ще не одному допоміг.
 

MAPODEP

Мисливець
Сегодня был в угодьях с гончаком на прогулке. 60% полей в подсолнухе, на охоте вяхиря хрен вычислишь.
значить вичисляйте улюблене місце для водопою або місце для присадки голуба біля соняшника і води, це може бути високовольтна лінія або сухі дерева...
 

охотник70

Мисливець
Соняшник дозріває пізно,десь з середини вересня ,до цієі пори голуб ним кормитись небуде.Спочатку горох,пшениця ,ріпак,скошена гречка.
 

Кайзер

Мисливець
Соняшник дозріває пізно,десь з середини вересня ,до цієі пори голуб ним кормитись небуде.Спочатку горох,пшениця ,ріпак,скошена гречка.
Нажаль,господарства зараз не чекають фізичного дозрівання соняшнику.Відцвів,наливається зернина,з літака пройшлися десикантом,за неділю зібрали.У нашій місцині, у вересні уже соняшника на полях немає,зібраний.
 

Kapitan

Снайпер
Нажаль,господарства зараз не чекають фізичного дозрівання соняшнику.Відцвів,наливається зернина,з літака пройшлися десикантом,за неділю зібрали.У нашій місцині, у вересні уже соняшника на полях немає,зібраний.
Факт. З цього приводу я замітив таку тенденцію. Хоча це тільки моя думка. Коли на полях весь урожай зібраний, ночі ще доволі теплі, а голуб уже відлетів. А памя'таю кілька років назад осінь була дощова, соняшник стояв до кінця жовтня, зібрати не змогли вчасно. На початку жовтня вже стояли добрі заморозки, ночі холодні, а голуб тримався до середини жовтня. Кормова база має велике значення.
 

MAPODEP

Мисливець
Соняшник дозріває пізно,десь з середини вересня ,до цієі пори голуб ним кормитись небуде.Спочатку горох,пшениця ,ріпак,скошена гречка.
це по суті не сильно важливо, кілька кілометрів від ставка/річки в одну сторону - 2-3 поля з різними насадженнями - гречка, соняшник, пшениця та інше, кілька кілометрів в іншу сторону - .... без різниці, голубам що 30 секунд летіти до ставка, що 60 секунд! Це не далеко, головне щоб їм було там безпечно, зручно і обзор з дерева чи лінії був...
 
Зверху