Полювання з підходу та вишок

crp

Мисливець
головне не падати духом. за декілька років багато чого зміниться в державі. або буде повна срака. але я ще маю надії на краще :)
 

сергей1975

Слідопит
головне не падати духом. за декілька років багато чого зміниться в державі. або буде повна срака. але я ще маю надії на краще :)
А духом нiхто I не пада. Повна срака уже зараз. Коли прийде час повертати кредити ( Европейським партнерам)
То (повна срака ) буде здаватись раем.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Українського мисливця у ВЛАСНИХ угіддях трактують як комерційного клієнта. За полювання заплати, за єгера заплати... за все плати... Це абсурд. У ПМК є своя територія. Кожен член ПМК має працювати на своїй території. Не платити невідомо кому трудодні, а працювати особисто. І полювати на СВОЇЙ території. Безкоштовно. На все що є в плані відстрілу. Від качки до кабана...
Я працюю 32 години на рік, плачу внески і полюю без будь яких обмежень на територій власного ПМК. На все, без обмежень і пастуха(єгера)...
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Якщо так, тоді запитання: - хто веде загальну кількість добутої дичини в ПМК, і які в Вас ліміти на 15-16 рік по копиту.

Бо з Ваших слів згадався анекдот.
Повернувся з закордонної поїздки (Англії) Пєтька при великих грошох.
Всі в нього запитують , як йому це вдалося.
- Виграв у карти.
- Як, в яку грали ?
- Сіли ми грати , спочатку мені карта не йшла. В суперників як не розклад, та і очко. Я і бовкти - покажи.
- Джентельменам вірять на слово.
- Ось тут мені карта і повалила.

З пов. до співрозмовника
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Весною ПМК робить інвентаризацію(рахує копитних). Подає її у держліс, а він затверджує і погоджує план відстрілу з ПМК.
Маємо 10 000 гектарів. План 280 кабанів, 60 оленів, 80 козуль. В ПМК 60 чоловік. На кабани полюємо круглий рік. Обмеження тільки на льохи.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Яка стація перебування? Виходить що щільніть на 1000 га мисливських угідь далеко більша ніж 10 гол.
Якщо я правельно зрозумів Ви з Хмельницько обл.. то ліміти по області (кабан,олень) менші чим в ПМК.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
У нас щільність звіра більша ніж будь де на Україні... це результат нашої праці... з якої ми і користаємося... :)
 

Hovarf

Слідопит
Українського мисливця у ВЛАСНИХ угіддях трактують як комерційного клієнта. За полювання заплати, за єгера заплати... за все плати... Це абсурд. У ПМК є своя територія. Кожен член ПМК має працювати на своїй території. Не платити невідомо кому трудодні, а працювати особисто. І полювати на СВОЇЙ території. Безкоштовно. На все що є в плані відстрілу. Від качки до кабана...
Я працюю 32 години на рік, плачу внески і полюю без будь яких обмежень на територій власного ПМК. На все, без обмежень і пастуха(єгера)...
Все це з Вашої точки зору ніби і правильно, якщо мати на увазі мисливців - жителів сільської місцевості, або маленьких селищ, де живеш там і полюєш, там і дичину охороняєш і т. д. і т. п. Тоді в мене до Вас запитання, - як тоді бути мисливцям, які живуть в великих містах, обласних центрах? Їм де полювати?
 

Hovarf

Слідопит
Весною ПМК робить інвентаризацію(рахує копитних). Подає її у держліс, а він затверджує і погоджує план відстрілу з ПМК.
Маємо 10 000 гектарів. План 280 кабанів, 60 оленів, 80 козуль. В ПМК 60 чоловік. На кабани полюємо круглий рік. Обмеження тільки на льохи.
10 000 га лісових угідь в системі лісгоспу - це в середньому три лісництва. І на всю цю територію всього 60 мисливців? Як на мене дуже"кучеряво". Ліміт відстрілу в Вас дійсно вражаючий, відповідно і щільність звіра повинна бути високою. Я в жодній мірі не хочу сказати, що в цьому нема заслуги Вашого колективу як в охороні угідь, так і в проведенні біотехнічних заходів, але на мою думку далеко не останню роль в цьому відіграє надзвичайно мала кількість мисливців, яка полює на території в 10 000 га.
 

Hovarf

Слідопит
Весною ПМК робить інвентаризацію(рахує копитних). Подає її у держліс, а він затверджує і погоджує план відстрілу з ПМК.
Судячи з сказаного Вами, ваш колектив не ПМК (первинний мисливський колектив), а повноцінний користувач мисливських угідь, тобто юридична особа, якій надано в користування на певний період часу мисливські угіддя з правом ведення мисливського господарства.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Все це з Вашої точки зору ніби і правильно, якщо мати на увазі мисливців - жителів сільської місцевості, або маленьких селищ, де живеш там і полюєш, там і дичину охороняєш і т. д. і т. п. Тоді в мене до Вас запитання, - як тоді бути мисливцям, які живуть в великих містах, обласних центрах? Їм де полювати?
Немає значення де живе мисливець. В нашому ПМК є мисливці що мають по 100 км додому. Нічого. Працюють, полюють...

На папері всі мисливці розділені по ПМК. Шкода, що тільки на папері.
Відстрільна картка на район, а по блату на область, це просто непорозуміння...калхоз-утопія-абсурд... зі всіма негативними цього наслідками. Ця система не діє. Мисливець змушений браконєрити - йде на зайця і стріляє при оказії кабана. Чому стріляє? Бо немає можливості легально, недорого полювати на цього звіра. Тут корінь зла. Жодні заборони полювання не виправлять ситуацію.

Все давно придумано і перевірено до нас. Мисливці "привязані" до свого ПМК багато працюють і багато полюють. Угіддя кишать звіром.
В такому ПМК кожен особисто відчуває відповідальність за результат. Якщо є план на 10 кабанів, то стріляють 10. А не 10 легально і 20 нелегально. Кругова порука. Товариші не дадуть браконьєрити.
Кабан дуже плодючий звір. 120% натурального приросту в рік. Дуже легко збільшити і утримати високу щільність. Але члени ПМК повинні відчувати, що вони це роблять для себе. А не так, що вони працюють, а десь там дядя дасть ліценцію на їхню територію. Бо заплатили. Так не може бути.
 

typict

Мисливець
все буде. просто потрібно щось робити!
Я також так думав, от створив тему з зверненням для збору підписів щоб мисливці отримували карти мисливських угідь - http://www.uoor.com.ua/forum/index....бл-Карти-мисливських-угідь.38942/#post-297105 . І скільки ви думаєте підписів забралось за 2 тижні ? - 0 Зібралось рівно - нуль підписів. Всім просто насрати, настільки насрати, що лінь просто кілька разів по клавіатурі клацнути і мишкою 2 рази. А що говорити про якісь збори заходи чи мітинги.... Ніхто не хоче нічого робити щоб щось міняти, всім лінь.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Запитання до BOGUNа ;
-чи є Ваш ПМК підрозділом УТМР?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І скільки ви думаєте підписів забралось за 2 тижні ? - 0 Зібралось рівно - нуль підписів. Всім просто насрати, настільки насрати, що лінь просто кілька разів по клавіатурі клацнути і мишкою 2 рази. А що говорити про якісь збори заходи чи мітинги.... Ніхто не хоче нічого робити щоб щось міняти, всім лінь.
Вибачайте, але я не був у цій темі, не тому що лінь, а тому що в своїх угіддях я виріс, і карта їх у мене в голові, тому не придав цьому значення.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
думаю Богун не образиться за те що привідкрию завісу таємниці - це не в Україні...
Якщо це так , то кому потрібна правда про ........., якщо
(данный запрет отражает позицию ВС УООР и других охотпользователей).
З пов до Богуна,
на мою думку , йому байдуже позиция ВС УООР и других охотпользователей на територии UA ,
якщо чоловік заплатив - отримав послугу, а не навпаки гроші дай - послуга -може будти.
Особиста думка, можливе спілкування .
 
Зверху