Перекурчик

Статус
Закрита.

Pavel1988

Снайпер
Доброі ночі всім.
Брат Артур прийми щирі вітання та міцних нервів тобі!
 

Pavel1988

Снайпер
Добрим людям вітання!
Вітаю, Артур! У вас тепер регалій як у генсека.
Успіхів вам. Дичина хай плодиться і множиться, а бракам щоб яйця відсохли!
Доброго вечора. Дядьку Миколо Трамп програє, а Осалівпн що вже здав позиціі!?
 

Pavel1988

Снайпер
дякую, то тільки член президії:D:D
І голова первинки як мені памятається! Це лише зараз через певний час будеш нам організовувати полювання на когутів як голова районного УТМР! І повір я знаю що кажу!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І голова первинки як мені памятається! Це лише зараз через певний час будеш нам організовувати полювання на когутів як голова районного УТМР! І повір я знаю що кажу!
тобто як держслужбовець я не получився7:D:D:D?

як вам реєстраційні ніки в нас на форумі? і не молода людина
браконьєр
Новачок
Чоловіча, 52
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни добрый вечер!!!
 

Pavel1988

Снайпер
тобто як держслужбовець я не получився7:D:D:D?

як вам реєстраційні ніки в нас на форумі? і не молода людина
браконьєр
Новачок
Чоловіча, 52
Це тобі голова РДА скаже, а для душі і по поклику ти є велика перспектива!
Щодо ніку здається вже питання підносили, а взагалі має бути все в адиквті
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну побачимо де будемо ми всі та як підуть справи в УТМР, а то сьогодні багато відкрили свої справжні личини, хто є хто, кому персональну вишку пообіцяли, кому доступ до лісу з псами, кому ще щось. а інше їх мало цікавило, навіть відеозйомку вели, але такі обісрані вийшли...
 

Pavel1988

Снайпер
ну побачимо де будемо ми всі та як підуть справи в УТМР, а то сьогодні багато відкрили свої справжні личини, хто є хто, кому персональну вишку пообіцяли, кому доступ до лісу з псами, кому ще щось. а інше їх мало цікавило, навіть відеозйомку вели, але такі обісрані вийшли...
Такий бардак мпйже кругом
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Такий бардак мпйже кругом
тішить то шо на сраку посадили! а програми які були - закачаєшся! один казав. цитую: "потрібно купити 150 самок зайців...". я з місця кажу - і поручити єгерю їх до літа ви..ти! (єгер у нас такий маленький чоловічок), а ззаду голова первинки з Могильного - нє, Васі ніззя доручати - зайці дрібні будуть!!!
 

Буга

Снайпер

Pavel1988

Снайпер
тішить то шо на сраку посадили! а програми які були - закачаєшся! один казав. цитую: "потрібно купити 150 самок зайців...". я з місця кажу - і поручити єгерю їх до літа ви..ти! (єгер у нас такий маленький чоловічок), а ззаду голова первинки з Могильного - нє, Васі ніззя доручати - зайці дрібні будуть!!!
:D:D:eek::eek::D:D:D:D:D!
Ой б.я а в нас такий дурдом шо жопа кожен як хоче так і масажує і всім на асьо насрати головне кабан і зайці в морозилці і всьо до сраки " бо в мене криша"
 
Статус
Закрита.
Зверху