Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Яйца, фарбують яйця:oops:
я на ГЕСі взяв масла 1,5 л турбінного, і вистачає навіть давати товаришам. воно нейтральне. увесь сезон ним коритуюсь при чистці йоржом металевим. а на міжсезоння змащую (без фанатизму!!!) Ессо 10-w40 (напівсинтетика автомобільна) - там і антипригарні і антикорозійні присадки
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
 

Буга

Снайпер
для твого мушкета - верстатне або трансформаторне мастило. і не мороч то що бабки на Паску красять!
Щось Ви пане НОРД цьго року рушниці мушкетами називаєте . В минулому році було - Фузія .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щось Ви пане НОРД цьго року рушниці мушкетами називаєте . В минулому році було - Фузія .
:D та то нове слово в обіході:D, бо слово "Карамультук" запатентоване Паном Олегом! тому шукаю синоніми
 

Буга

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Будьте обережний бо Іхтіандр Вас загарпунить !
Дякую, так я теж іноді під воду лізу:D, тільки, якщо порівняти з мисливцями, то він полює з Голландом і англійському мисливському костюмі, а я з Іж-17 і в старі куфайці:D:D:D
 

Буга

Снайпер
Дякую, так я теж іноді під воду лізу:D, тільки, якщо порівняти з мисливцями, то він полює з Голландом і англійському мисливському костюмі, а я з Іж-17 і в старі куфайці:D:D:D
Та я пожартував . Але Іхтіандр бачу прикольний мисливець .
 

Буга

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну для початку... шо самі вміємо. та й для його ІЖа вистачить такої науки
 

Буга

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нє, тут він сам справився!:D я би ламав на 16 калібр!
 

Буга

Снайпер
А як та Ваш 49 ?
 
Статус
Закрита.
Зверху