Перекурчик

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я надіюсь ти пам’ятаєш алгоритм спорядження патронів:
1. декапсулюємо гільзу бажано стріляну;
2. забиваємо капсуль в гільзу за допомогою барклая, якщо немає то молотком;
3. засипаємо та запресовуємо тирсу бажано з акації;
4. ставимо прокладку картону 3 мм;
5. засипаємо порох, якщо немає то селітру;
6. запижовуємо туалетним папером;
7. засипаємо "убойний" снаряд відповідно до рекомендацій на банці з пороху;
8. закриваємо гільзу способом "бортик" або "зірка".
ВАЖЛИВО: латунна гільза закривається лише виключно способом "зірка", "убойним" снарядом може бути, в залежності від виду дичини, різноманітна крупа, горох, можливо соя та квасоля на крайній випадок дріб різних номерів з застосуванням солі для більшої кучннсті та більшого больового ефекту. Запам’ятай копитні тварини стріляють дробом № 5-11 стрілець під час пострілу повинен знаходитися біля високого розлогого дерева, птиця стріляється виключно картечю різних номерів. НІ ПУХУ! НІ ПЕРА!
П.С. краще купи патрони в магазині на перше поле!;)
Сам так споряджаєш???)))))
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии
Привіт,тозовку підготовив,а патрони ще ні:)
Эх, молодьожь-молодьож..:)
Дивись, бо окажешся в прольоті, будеш як Паша вище писав в ніч перед відкриттям фігачить гільзі всяким лахміттям :D
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
Я надіюсь ти пам’ятаєш алгоритм спорядження патронів:
1. декапсулюємо гільзу бажано стріляну;
2. забиваємо капсуль в гільзу за допомогою барклая, якщо немає то молотком;
3. засипаємо та запресовуємо тирсу бажано з акації;
4. ставимо прокладку картону 3 мм;
5. засипаємо порох, якщо немає то селітру;
6. запижовуємо туалетним папером;
7. засипаємо "убойний" снаряд відповідно до рекомендацій на банці з пороху;
8. закриваємо гільзу способом "бортик" або "зірка".
ВАЖЛИВО: латунна гільза закривається лише виключно способом "зірка", "убойним" снарядом може бути, в залежності від виду дичини, різноманітна крупа, горох, можливо соя та квасоля на крайній випадок дріб різних номерів з застосуванням солі для більшої кучннсті та більшого больового ефекту. Запам’ятай копитні тварини стріляють дробом № 5-11 стрілець під час пострілу повинен знаходитися біля високого розлогого дерева, птиця стріляється виключно картечю різних номерів. НІ ПУХУ! НІ ПЕРА!
П.С. краще купи патрони в магазині на перше поле!;)
Договорилися:)
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии

Эх, молодьожь-молодьож..:)
Дивись, бо окажешся в прольоті, будеш як Паша вище писав в ніч перед відкриттям фігачить гільзі всяким лахміттям :D
А я і так в прольоті:(
 

sergo 771

Снайпер
Шото мне с напрягом верится , что открытие пройдет в радость ,т.е вовремя.Ну не могут у нас ,что-бы не перегадить всё из-за тупости ,жадности и скудоумия .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Добрый вечер Браты!!!
 

XXL

Снайпер
Все і всіх пораховано!!!
От мне интересно-Кто то может на разных сайтах выставлять разные цены...Вы Васильичь говорили,что не делите людей на барыг и продавцов...А как же цена не обсуждается?Где логика...?Или все таки есть барыги и продавцы....?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ціна не обговорюється в процесі продажу,а"перекид" з форуму на форум з процедурою перереєстрації і навар 1200 за місяць????!Це як вам,повір не мені,а вам???!І так 9 одиниць за 4 місяці(я зараз ве перепровірив),рахуєш нормально!!!Маржа на кожній одиниці приблизно однинакова-1000-1200$Не кисло!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху