Ножі.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
До речі,Діма,по сталі ,не ,,милить" різ агресивний.Сподобалась більше ніш 690та.Хоча ,,рижик" лізе,якщо недогледіть.Але то суб'єктивно.
Володя ну D2 це ж дуже непогана бюджетна сталь.
 

Степанович 2

Снайпер
Ну-ну, з Златогором виглядає, що на хуліганство тягне ;) ... розумію, що виступає, як порівнювальна величина
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хоча на фікси дивитися не перестав і все може змінитися за день....)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
дивився ще БОКЕРи, але там багато виробництв - і США і Китай (Бокер Магнум).
а чий бренд Ruike? бо виробник - китай.
голова трошки пухне, але цікаво. багато відео бачив про складні хенд-мейд... особливо гарна класика в стилі ножів БАК, бронзові притини, дерев'яні накладки.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
дивився ще БОКЕРи, але там багато виробництв - і США і Китай (Бокер Магнум).
а чий бренд Ruike? бо виробник - китай.
голова трошки пухне, але цікаво. багато відео бачив про складні хенд-мейд... особливо гарна класика в стилі ножів БАК, бронзові притини, дерев'яні накладки.
Артур Boker Plus це непогані китайці, а от Magnum,це вже гедь іньша історія. Стосовно Ruike,це бренд з піднебесної який раніше займався дизайном ножів для інших компаній,якщо не помиляюсь вони ножі почали робляти з 2016 року,це китайський бренд який заслуговує на увагу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Стосовно Ruike,це бренд з піднебесної який раніше займався дизайном ножів для інших компаній,якщо не помиляюсь вони ножі почали робляти з 2016 року,це китайський бренд який заслуговує на увагу.
от треба в руці потрогати, а у мене немає де поки. та й не дають спокою Вікторінокси - практичність, класичність. сталість якості. думаю, читаю, дивлюсь відео. мені їх 10 не треба. а 1-2, але цікавих та харизматичних.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Складні ручної роботи це геть не дешева історія.
того ж і кажу - бачив :). бачив відео як робиться той ніж, що виклав Фандорін - ну не зрозумів, то мені як балєт - або ше не доріс, або повна херня:)
 
Зверху