Мисливські настоянки.

bosiak

Мисливець
То ви всі ,панове -алкаші !!!!! Жартую-жартую ....не сприймайте за образу ! Я не пью горілку ...там коньячок ,або кримського вина з " массандри " можу на свято хильнути з доброю компанією , але прочитавши деякі рецепти з цієї теми ( особливо медовухи та настоянки з меду ),ледь слиною не вдавився від жалю ,що ніколи такого не куштував - не нажертися ,як свині ,а лише-б скуштувати ...єєєххх !!!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Настоянка "Мертві бджоли"(не гудуть).
Вчора робив настоянку з павших (мертвих) бджіл.
Для цього потрібно дві складові: павші бджоли і горілка.
Одну порцію бджіл заливаємо трьома, чотирма порціями горілки і даємо настоятись 1,5 - 2 місяці.
Перед заливкою бджіл горілкою їх потрібно висушити і перетерти макогоном в ступці, а потім заливати горілкою.
Приймають з розрахунку 1 крапля на 1 кг ваги зранку після їжі для загальної підтримки імунітету.
Настоянку приймають для лікування простати, імпотенції та фригідності, серцево-судинні захворювання, нормалізує артеріальний тиск, лікують запалення, болі в суглобах, хвороби нирок.
Дана настоянка прийшла до нас з прадавньої Китайської медицини.
 

Вкладення

polkovnik

Мисливець
Прочтя пост № 1 от пана BOGUNa (за что ему отдельный - РЕСПЕКТ) в далёком 2011 году – загорелся данной рецептурой. В этом же году, путешествуя по охотничьим просторам (сезон пушнины) со своей компанией однодумцев, подсобирал нужное количество ягод «шипшины». Технология сбора, не знаю у кого как, проста до нельзя, и главное совмещается полезное с приятным. Брал с собой в вещьмешок пустую двухлитровую пластиковую бутыль («жмакал» безжалостно и в торбу, дабы не занимала много места) – и если по-пути шествования (в основном в оврагах) попадался куст с шиповником, его рьяно «обносил» и через горлышко забрасывал ягоды в бутыль (предварительно надув бутыль). Дома бутыль розрезал – ягоды высыпал, красота. Дальше – по технологии BOGUNa.
Скажу так – пробу снимали в охотничий сезон по-пушнине в 2012 году (в разных коллективах), тобишь технология выдержки указанная топикастером была соблюдена. НАРОД вспоминает данную ВЕСЧЬ «по день сегодняшний». Смакуеш (особенно когда на улице «минус»), а ОНА аж тянется. Ох весчь. Ммммм… Рекомендую.
К сожалению урожай шиповника 2012 года собран заблаговременно не был – ессссстно «смакувать» в этом сезоне нечего.
Надеюсь запастись шиповником в этом году – во благо следующего. Пану BOGUNу спасибо. Нехай Вам здоровиться…
З пов.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ходив сьогодні до лісу і назбирав трохи ожини. З частини зроблю вареники, а частину, власне, засипав цукром і дав зверху стопку свіжого меду - буде настоянка з ожини. Рецепт напишу пізніше.

 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рецепт:
2 л ожини
0.7 кг цукру
0.5 л спирту
1 л горілки
1 стопка меду
1 стопка рому
1-2 гвоздики

Ожини в слоїку пересипаємо цукром. Зверху вливаємо стопку меду. Слоїк накрити тканиною(марлею) і поставити в тепле та сонячне місце(підвіконня) на 10 днів.(фото у попередньому пості :))
Після цього часу залити спиртом і відставити ще на десять днів в темне місце. Увага!!! Після того, як додали спирт, слоїк закрити щільною кришкою.
Десять днів пройшло - зливаємо рідину до окремого слоїка, а ожини чавимо товкачем і заливаємо горілкою з ромом, та додаємо гвоздики. Ставимо знову на десять днів. Зливаємо рідину процідивши через марлю. З'єднуємо першу і другу рідину та проціджуємо через фільтр до кави(можна лійку виложити ватою і процідити). Розливаємо настоянку по пляшках і забуваємо про неї на пів року... Витривалих чекає неперевершений смак...
 

Гусар

Слідопит
Добрый день. Начитаешся и слюнки текут. А я предлагаю, у кого есть приготовленные собственоручно настойки в продажных объемах, то предлагать к их продаже и выставлять цену (какую хотите, хоть символическую, хоть отправить бесплатно так скажем по пол литрухе на пробу). Тогда можна будет купить и попробовать и состветственно пообсуждать и похвалить.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну скажу Вам так пане Гусар настійку таку як з шипшини чи з терену просто напросто шкода продавати чи віддавати! Я минулої зими ходив на колективку по кабану так там був якись генерал з Тернопілля ну і я мав 2 по 0.5 тернівки він як попробував то пристав як банний лист продай та продай, а в мене дома ше в запасах було 1.5л. то я зажав не продав сказав шо це останні і я їх взяв на полювання, то він другу пів літри поміняів на літру коньяку закарпатського!
То я веду до того що готувати для себе і готувати на продаж це різні речі! Собі я роблю ось наприклад зараз малинове вино то не жалію нічого ні цукру ні часу!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Мені також продавати настоянки зроблені власноруч якось незручно, а от пригостити в веселій компанії до шурпи на березі ставка чи в лісі на пеньочку я завжди радий.
Мені здається що коли ти сам робиш настоянку то ніби душу вкладаєш, лізиш в колючий терновий кущ зривати ягоди і він уже і не такий колючий, заморозив і наколюєш замерзлі ягоди а вони і не такі уже і холодні, поклав настоюватись і з терпінням лягавої яка закамяніла в стійці перед фазаном витримуєш час дозрівання напою і тоді пройшовши ці всі пори насолоджуєшся ароматом і смаком благородного напитку, а коли наливається "по другій" ти в колективі чуєш: " Ні ні мені білої не наливай, мені ліпше отої що ти приніс з дому, до речі скажеш мені потім рецептик як ти її зробив." і тебе переповнює приємне відчуття що ти можеш щось зробити своїми руками що зацінюють навіть генерали.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Gutsul;145507 сказав(ла):
Мені також продавати настоянки зроблені власноруч якось незручно, а от пригостити в веселій компанії до шурпи на березі ставка чи в лісі на пеньочку я завжди радий.
Мені здається що коли ти сам робиш настоянку то ніби душу вкладаєш, лізиш в колючий терновий кущ зривати ягоди і він уже і не такий колючий, заморозив і наколюєш замерзлі ягоди а вони і не такі уже і холодні, поклав настоюватись і з терпінням лягавої яка закамяніла в стійці перед фазаном витримуєш час дозрівання напою і тоді пройшовши ці всі пори насолоджуєшся ароматом і смаком благородного напитку, а коли наливається "по другій" ти в колективі чуєш: " Ні ні мені білої не наливай, мені ліпше отої що ти приніс з дому, до речі скажеш мені потім рецептик як ти її зробив." і тебе переповнює приємне відчуття що ти можеш щось зробити своїми руками що зацінюють навіть генерали.
Гарно написано.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сливянку зробіть 1кг спілої венгерки пів літри горілки залити на 6 тижнів! Це самий простий рецепти можна вигадати ще щось!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Святослав 1;145712 сказав(ла):
А що можна придумати з сливами????!!! Бо вже не знаю куди чи кому подарувати...
Рецепт настоянки зі слив.





1 кг слив
20 порізаних слив сушки
200 грамів родзинок
0,5 л горілки
0.5 л спирту

Складники залити горілкою і спиртом. Відставити на 45 днів(періодично помішуючи) Рідину злити, складники відтиснути в тканині. Настоянку відставити на 60 днів. Злити, відцідити і розлити по пляшках.
 

Гусар

Слідопит
Раз так то пусть будет так. Тогда рецепты если можна с картинками, так проще делать. Лучше раз посмотреть чем 10 раз прочитать.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Маю трохи айви. Буду робити одну з найсмачніших настоянок.
 

Гусар

Слідопит
А вот по айве подробней пожалуйста. Этого добра у нас много. Поэтому можна попробовать заколбасить. С ув.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Гусар;149774 сказав(ла):
А вот по айве подробней пожалуйста. Этого добра у нас много. Поэтому можна попробовать заколбасить. С ув.
Так єсть таваріщ палітрук... :)

Ну добре, я сьогодні добрий.

Настоянка з айви

Складники:
3 літри нарізаної айви
1 кг цукру
1 склянка меду
0.5 л спирту
1 л горілки

Ріжемо айву до слоїка і переписуємо цукром. Зверху даємо склянку меду. Слоїк зав'язуємо тканиною(щоб мошка не лізла) і ставимо у тепле та сонячне місце на тиждень. Час від часу струшуємо слоїк, щоб цукор не осідав на дні і розпустився.
Зливаємо сік у окремий слоїк, а айву заливаємо спиртом та горілкою. Слоїк щільно закриваємо і відставляємо у темне та прохолодне місце. Залишаємо на три тижні.
Зливаємо алкоголь, змішуємо з соком, розливаємо по пляшках, щільно закриваємо і відставляємо у погріб на три місяці. Краще на шість...
(Настоянку треба пробувати. Якщо міцна, то зробити ще соку, якщо слабенька - додати спирт.)
Дуже смачна і корисна штука.... :)






 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Bogun, а з якої іменно ти айви робив настоянку, з айви японської Chaenomeles maulei( фото на пості 177, і пост 178 передостаннє фото) чи з звичайної айви Cydonia oblonga (178 останнє фото)?
Запитую тому що, звичайна айва менш терпка а японська більш ароматна.
З пов. Gutsul.
 
Зверху