Меркель 1974р. калібр 12.

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
виглядае як похабний самопал....
Отсутствует элементарная симметрия и очень грубая "гаражная" работа, ИМХО.
Если быть предельно откровеным, то и по гравировке колодки есть вопросы.
Что-то на уровень Меркеля она "не тянет". По крайней мере- не вся.
 

eger 122

Новачок
прошу не розводьте в темі срач....ваше ..мнение.. мене цікавить мало.....рушниця в розділі продажі а не в обговоренях.прошу писати тих кого дісно цікавить девайс....а поговорити- для цього є інші теми ....
 

eger 122

Новачок
ше поясню для простих такби мовити обивателей форуму що німецькі рушниці є досить практичні надійні і володіють прекрасним бойом.не одну доводилось тримати в руках хенель зімсон заувер...навіть з прогарами шатом та раковинами бой такий шо дай дорогу....тому не звертайте на писанину увагуи...а те шо я не малював їй губи а показав все як є то це факт. хоча труби можна було шурнути до блеска з середини і це на бій би не вплинуло. хто в темі той знає як реставрують і за які гроші потім продають такого плану рушниці.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Викладіть фото сторінки паспорта рушниці де вказано модель
 

Volker

Слідопит
Кручене, перекручене.Воронилось і не раз. Як можна так вбити рушницю з 74 року?? та де?? Навіщо ці дірки по прикладу? Це ж рушниця для задоволення а не стрільби посиленою навіскою шроту???.
 
Кручене, перекручене.Воронилось і не раз. Як можна так вбити рушницю з 74 року?? та де?? Навіщо ці дірки по прикладу? Це ж рушниця для задоволення а не стрільби посиленою навіскою шроту???.
Тому, знаючи про всі нюанси, вищеописані Вами, власник і встановив ціну на рушницю, що співмірна її реальному стану.
 

eger 122

Новачок
Кручене, перекручене.Воронилось і не раз. Як можна так вбити рушницю з 74 року?? та де?? Навіщо ці дірки по прикладу? Це ж рушниця для задоволення а не стрільби посиленою навіскою шроту???.
при собі тримай свою думку я вище про це писав....
 
Статус
Закрита.
Зверху