Колекціонування та інше на тему риболовлі

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Про полювання така тема є... А риболовля.
Отже пропоную розпочати. Ділимося(НЕ з нету).
 

VS1975

Снайпер
Не колекція, а так - набір старих зимових блешень. Дісталися мені дуже давно. Саморобні. Жовті, червоні, білі та смугасті. Всього 15 штук. Так, як я не рибалка, лежать вони без діла. Якщо їх відполірувати, то мабуть можна ловити окунів та інших хижаків. Не сучасні воблери, але ж .... Подарую кому вони будуть потрібні. Пишіть.
20221215_182712.jpg
20221215_182722.jpg
20221215_182847.jpg
20221215_182915.jpg
20221215_185144.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

VS1975

Снайпер
Прийму на відновлення в колекцію, а може й половити, але по умові на обмін щось для полювання.
От і добре ! Тезко, пиши у особисті адресу для відправки. Можна НП, а можна і Укрпоштою. Укрпоштою можу відправити і завтра. А НП трошки пізніше, бо у селі немає відділення.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А за цю блешню колись отримав люлєй від матері, бо потягнув з кухні ложку і наробив блешні)))
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Колись, ще в дитинстві також робили зимові вудки, і самі прості були так звані "кобилки", і щоб красиві були, пам'ятаю в батька в гаражі на наждаку обточював деревину, а там в батька стояв якийсь точильний круг, що при обробці дерева він забивався і потім погано метал точив.
Батько знаходить і готовий добре дати по зашийку, а тут мати без будь яких підозр подає свіжих зимових смажених Піскарів, все, батько про той наждак в мить забував.
А зараз з тих пір щось Піскарів ніде й не видно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Старий добрий кивок з ніпелю.
 

Вкладення

Зверху